חופשי יומי של ראשון ותלאביב ביחד?יש

מצב
הנושא נעול.

lklk2

New member

כזה דבר? אני רוצה להגיע מראשון לציון ללשכת הגיוס בתל השומר(יש לי צו ראשון) האם יש חופשי יומי של אגד שיכלול גם את ראשון לציון וגם את תל אביב כי זה שלוש אוטבוסים עד לשמה כל צד ??? או שמישהו יכול לעשות את זה בדרך יותר קצרה?

Carl Freeborne

New member
לשכת הגיוס בתה"ש, מכל מקום

כזה דבר? אני רוצה להגיע מראשון לציון ללשכת הגיוס בתל השומר(יש לי צו ראשון) האם יש חופשי יומי של אגד שיכלול גם את ראשון לציון וגם את תל אביב כי זה שלוש אוטבוסים עד לשמה כל צד ??? או שמישהו יכול לעשות את זה בדרך יותר קצרה?
לשכת הגיוס בתה"ש, מכל מקום
לא נכללת יחד עם תל אביב וגם לא עם ר"ג באותו אזור... אלא יחד עם קריית אונו, יהוד ואור יהודה.. ככה שגם אם יש כרטיס מנוי כזה.. זה לא יעזור. בכל מקרה, החברה שמפעילה קוים מראשל"צ לתל השומר זה אגד, למרות שנדמה לי יש גם קו של קונקס שממשיך לאשדוד.

mister K

New member
קו 315 של קונקס

קו 315 של קונקס
מתל השומר לאשדוד עוצר, לפי האתר של קונקס, בתחנה המרכזית החדשה בראשל"צ לכיוון אשדוד בלבד. כמו כן קיים קו 166 של אגד מתל השומר לרחובות דרך התחנה הישנה של ראשון אך יש לו נסיעה אחת ביום בלבד.

lklk2

New member
מה הטלפון של הקונוקניס האלה?

קו 315 של קונקס
מתל השומר לאשדוד עוצר, לפי האתר של קונקס, בתחנה המרכזית החדשה בראשל"צ לכיוון אשדוד בלבד. כמו כן קיים קו 166 של אגד מתל השומר לרחובות דרך התחנה הישנה של ראשון אך יש לו נסיעה אחת ביום בלבד.
אני רוצה לברר איתם את זה?

eran huber

New member
מספר טלפון של קונקס.

אני רוצה לברר איתם את זה?
מספר טלפון של קונקס.
lklk2 שלום: הנה מספר טלפון של קונקס: 6686*. אני מקווה שהם יעזרו לך בכל שאלה.(אם לא תשאל את אנשי פורום זה ונענה פחות יותר על כל שאלה). תודה מראש:ערן הובר.

lklk2

New member
זה מענה אנושי שמה?

מספר טלפון של קונקס.
lklk2 שלום: הנה מספר טלפון של קונקס: 6686*. אני מקווה שהם יעזרו לך בכל שאלה.(אם לא תשאל את אנשי פורום זה ונענה פחות יותר על כל שאלה). תודה מראש:ערן הובר.
זה מענה אנושי שמה?

lklk2

New member
חברה מצחיקה וחסרת נסיון מוזר

זה מענה אנושי שמה?
מה שהולך שמה התקשרת ולפי מה שהיא אומרת הקו לא עובר בראשון אבל באתר שלהם כתוב שכן והיא ממליצה לי ליסוע עם קוי אגד מוזר

lklk2

New member
היא התקשרה אליי עוד הפעם

מה שהולך שמה התקשרת ולפי מה שהיא אומרת הקו לא עובר בראשון אבל באתר שלהם כתוב שכן והיא ממליצה לי ליסוע עם קוי אגד מוזר
היא התקשרה אליי עוד הפעם
היא אמרה שהיא צריכה לברר את זה בגלל שאמרתי לה שכתוב באתר שלהם שהוא עוצר בראשון היא חזרה אליי ואמרה לי שרק בחזרה אני אוכל לקחת אותו מוזר מאוד!! למישהו יש דרך אחרת אך להגיע לתל השומר מראשון לציון קניון הזהב?

lklk2

New member
מתי הניסעה הזאת של 166 באיזה שעה?

קו 315 של קונקס
מתי הניסעה הזאת של 166 באיזה שעה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה