חופשי יומי של חברת סופרבוס

שמונו

Active member
ישנם חוזים של חופשי יומי/חודשי באיזורים של סופרבוס בעמק
יומי מרחבי העמק 72
יומי הר תבור 73
יומי עפולה 71

הייתי שמח לקבל רשימת ערים הנכללים בכל חוזה
כי המצב הנוכחי שאם לדוגמא אחפש 'בלפוריה' באתר רב קו אונליין לא אמצא חוזים אלו
ברגע שיהיה לי את רשימת הערים אוכל לבקש מרב קו אונליין שיוסיפו

סיבה נוספת, אני מכיר באופן אישי תקלה של חברת סופרבוס בקווי נוף הגליל (354 ו356) שהחוזה מרחבי העמק אמור לעבוד שם, אך בחלק מהמקרים מכשיר הנהג לא מזהה רק אחרי שמגיעים לאכסאל..
הייתי שמח לפנות למשרד התחבורה בנושא, אך בשביל זה אני צריך תיעוד שזה באמת אמור לעבוד גם בעיר נוף הגליל (כי אתמול נהג טען לי שזה לא תקף בתוך נוף הגליל)

@arseny92

arseny92

Well-known member
מנהל
ישנם חוזים של חופשי יומי/חודשי באיזורים של סופרבוס בעמק
יומי מרחבי העמק 72
יומי הר תבור 73
יומי עפולה 71

הייתי שמח לקבל רשימת ערים הנכללים בכל חוזה
כי המצב הנוכחי שאם לדוגמא אחפש 'בלפוריה' באתר רב קו אונליין לא אמצא חוזים אלו
ברגע שיהיה לי את רשימת הערים אוכל לבקש מרב קו אונליין שיוסיפו

סיבה נוספת, אני מכיר באופן אישי תקלה של חברת סופרבוס בקווי נוף הגליל (354 ו356) שהחוזה מרחבי העמק אמור לעבוד שם, אך בחלק מהמקרים מכשיר הנהג לא מזהה רק אחרי שמגיעים לאכסאל..
הייתי שמח לפנות למשרד התחבורה בנושא, אך בשביל זה אני צריך תיעוד שזה באמת אמור לעבוד גם בעיר נוף הגליל (כי אתמול נהג טען לי שזה לא תקף בתוך נוף הגליל)

@arseny92
לצערי המידע על חוזים אשר נשארו מלפני הרפורמה של החוזים האזוריים לוקה בחסר, כמעט כל המידע הישן שהיה מתאר חוזים אלו, ירד מאתרי המפעילים, ובטבלאות המשותפות בנהלי הרב-קו גם יש רק שם חוזה בלבד. אולי למשתמשים אחרים נשמר מידע. לגבי אי זיהוי חוזה בחלק מהמקרים - הדגם הזה של מכשיר נהג לתיקוף אשר בו משמשים רוב המפעילים, תלוי מה-GPS שלא תמיד פועל תקין ואז נהג צריך לגלגל בו תחנות ידנית. בפורום כבר תוארו מצבים של קוד 43 בתוך תל אביב בקו 561 של מטרופולין (שאז הוא לא מזהה חוזה 141 ועדיין מחייב קוד 43 של שרון בערך צבור או את 44) או קו 150 מודיעין-רמלה של קווים, כאשר ה-GPS של המכשיר תקוע במודיעין, ובצומת בן שמן הוא אמור כבר לזהות את חוזה 142, ובצומת גינתון גם את 141.

חוזה 71 פנימי עירוני עפולה
חוזה 72 ניתן משום מה לבחור את מפעיל סופרבוס פעמיים ואף 40 יום מראש ולא שבוע
בחוזה 73 יש הערה שהוא לקו 350 בלבד

למעלה