חופשי חודשי
כרטיסייה

מצב
הנושא נעול.

o a k y

New member
חופשי חודשי../images/Emo35.gif כרטיסייה../images/Emo35.gif

חופשי חודשי
כרטיסייה

אהלן
ובכן.. מכרנו את האוטו שלנו ועכישו אני תלוי מאד בתחבורה הציבורית :) ככה, כאחד שלא נסע הרבה הרבה זמן באוטובוסים רציתי לדשאול.. אנחנו מעוניינים בכרטיס אשר נוכל להתשמש בו כל המשפחה ולא כרטיס אישי)) עם משהו כמו 60 נסיעות. היש גדבר כזה? האם ה-נסיעות מוגבלות בזמן (דוגמא: שבוע/חודש וכו') או שניתן להתשמש בהן בכל עת? מה לגבי הכרטיסייה היא כדאית? מה המחירים בד"כ? תודה רבה רבה רבה מראש! פבלו

o a k y

New member
*עכשיו, *לשאול, *דבר ../images/Emo9.gif

חופשי חודשי
כרטיסייה

אהלן
ובכן.. מכרנו את האוטו שלנו ועכישו אני תלוי מאד בתחבורה הציבורית :) ככה, כאחד שלא נסע הרבה הרבה זמן באוטובוסים רציתי לדשאול.. אנחנו מעוניינים בכרטיס אשר נוכל להתשמש בו כל המשפחה ולא כרטיס אישי)) עם משהו כמו 60 נסיעות. היש גדבר כזה? האם ה-נסיעות מוגבלות בזמן (דוגמא: שבוע/חודש וכו') או שניתן להתשמש בהן בכל עת? מה לגבי הכרטיסייה היא כדאית? מה המחירים בד"כ? תודה רבה רבה רבה מראש! פבלו
*עכשיו, *לשאול, *דבר

איליה.

New member
אין דבר כזה.

חופשי חודשי
כרטיסייה

אהלן
אין דבר כזה.
אם אתם לא רוצים לקנות כל אחד חופשי חודשי (זה כדאי רק אם נוסעים כל יום), אז כדאי שכל אחד יקנה כרטיסיה. בכרטיסיה יש 6 נסיעות או יותר, תלוי במחיר הנסיעה. לילדים הכרטיסיה היא בהנחה של 50%, למבוגרים הכרטיסיה היא בהנחה של 10% (נכון?), לבעלי תעודת זכאות ממשרד התחבורה הכרטיסיה היא בהנחה של 30%. לאזרחים ותיקים הכרטיסיה אינה נותנת הנחה, כי ממילא מחיר הנסיעה שלהם מופחת ב-50%.

o a k y

New member
אז כל אחד מבן המשפחה צריך

אין דבר כזה.
אם אתם לא רוצים לקנות כל אחד חופשי חודשי (זה כדאי רק אם נוסעים כל יום), אז כדאי שכל אחד יקנה כרטיסיה. בכרטיסיה יש 6 נסיעות או יותר, תלוי במחיר הנסיעה. לילדים הכרטיסיה היא בהנחה של 50%, למבוגרים הכרטיסיה היא בהנחה של 10% (נכון?), לבעלי תעודת זכאות ממשרד התחבורה הכרטיסיה היא בהנחה של 30%. לאזרחים ותיקים הכרטיסיה אינה נותנת הנחה, כי ממילא מחיר הנסיעה שלהם מופחת ב-50%.
כרטיסייה פרטית משלו? אם אני בן 14 עושים לי הנחה? תודה!

raminec

New member
כרטיסיית נוער

כרטיסייה פרטית משלו? אם אני בן 14 עושים לי הנחה? תודה!
כרטיסיית נוער
כרטיסיית נוער מקנה הנחה של 50% ומתאימה לנוסעים עד גיל 18. כרטיסיית מבוגרים - משתנה לפי הקווים. לדוגמה, בנסיעות עירוניות בחיפה 11 נסיעות במחיר של 10 שזו הנחה של 9.1% ולא 10%. Raminec

ה דרומי

New member
הוזלת הנסיעה בתוך גוש דן

חופשי חודשי
כרטיסייה

אהלן
הוזלת הנסיעה בתוך גוש דן
מצורף לינק בנושא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה