חופשה רומנטית ברומא

zornal

New member
חופשה רומנטית ברומא

אני טס עם אשתי לרומא בעוד שבוע לחמישה ימים.
אני מוצא מידע רב באינטרנט על אתרים היסטוריים וארכיאולוגיים שיהיה נחמד לבקר בם אך אנו זוג צעיר ( 30 ) ומחפשים משהו קצת יותר כיף ורומנטי. מאשר לראות 100 מנזרים וכנסיות שלא ממש מעניינים אותנו.
האם יש מישהו שמכיר משהו כזה ברומא או אפילו משהו במרחק נסיעה שפוי.

תודה לכל העוזרים

מה אתם מחפשים? ולמה דווקא רומא?

אם תגדירו מה אתם מחפשים, יהיה קל יותר לעזור לכם למצוא אותו...

בכל מקרה - מה שעולה לי בראש זה פיקניק בפארק בורגזה. אופציה נוספת היא לנסוע לגנים בטיבולי. ופשוט להנות משיטוט בעיר.
שאלה נוספת היא - למה בחרתם דווקא ברומא? מה מושך אתכם דווקא לשם?

Cafe Latte

New member
הדבר הראשון שקפץ לי לראש זה וילה

בורגזה. מקום שהוא חלום...
הייתי מזמינה גם סיור בגני הותיקן (**דווקא לא בסיסטין צ'אפל - אותנו, מה לעשות, זה שיעמם..).

תותי-בת

New member
רומנטיקה נמצאת איפה שתיצור אותה... צ'או זורנל, רומא היא עיר מאוד רומנטית לדעתי מבלי לעשות יותר מדיי - יש מקומות שמספיק להסתובב בהם, לטייל יד ביד, להיות ביחד, לטעום טעמים חדשים וליהנות מהשפה (גם אם אתם לא מבינים מילה) - בטח הייתה סיבה לכך שיעד הטיול שלכם הוא רומא? תענה לעצמך על השאלה הזו ותמצא מה מעניין אותך לעשות בעיר - כמובן שגם חיפוש בארכיון הפורום, ברשת ורכישת ספר על העיר יתנו לך נקודות התחלה טובות לתכנון המסלול. בהצלחה ותהנו! ליאת.

zornal

New member
טיול ברומא

קודם כל לציין שהייתי כבר בלונדון, פריז, ברצלונה ורומא נראה לי יעד מעולה לחוות טעמים שונים, לאכול פיצה הורסת ולספוג אווירה שונה.
כמובן שבד בבד אטייל ואראה אתרים יפים כמו הקולוסיאום ועוד דברים שהם מאסט ברומא.
חשבתי לשלב בטיול עוד משהו נחמד מלבד לראות רק כנסיות כמו איזו מסעדה רומנטית קטנה או איזה מקום שקרוב לרומא ויש בו דברים יפים כגון טיבולי שקראתי והבנתי שזה מקום מהמם.
אשמח לשמוע חוויות והמלצות ממישהו שהיה שם וביקר במקומות נוספים מלבד הכנסיות וכיוב'.
שוב תודה !

תותי-בת

New member
אני אחזור על מה שכבר כתבתי... ממליצה בחום לעשות חיפוש בארכיון הפורום, ברשת ורכישת ספר על העיר שיתנו לך נקודות התחלה טובות לתכנון המסלול. בהצלחה ותהנו! ליאת.

alien life form

New member
באמת?

אז גני טיולרי בפריס והגן מאחורי העירייה באור יהודה הם אותו דבר מבחינת רומטיקה?

alien life form

New member
החתולות ברחוב שלי מתרבות בקצב אקספוננציאלי

אז לפי המודל שלך אני בטח גר בבירת הרומנטיקה העולמית.

תותי-בת

New member
גם ללכת לנגב חומוס ביפו זה רומנטי אין כמו ללכת באהבה לאבו חסן ולהתפנק... אבל כל אחד ודרך המחשבה שלו. ליאת.

alien life form

New member
או דרך אי-המחשבה שלו

מה הלאה? המינגווי התאבד כששמע על הרומנטיקה המופלגת של בת ים אחרי שבזבז את כל החיים במקומות סתמיים כמו פריס, הוואנה, קי ווסט וספרד?

beky1

New member
היינו ברומא ולא נכנסנו אפילו

לכנסייה אחת, יש גם דברים מודרניים לראות ברומא כמו המוזיאון לאומנות מודרנית
http://www.tripadvisor.com/Attracti...y_Art_Galleria_Nazionale_d_Arte_Moderna_.html
וכן מקומות נוספים כמו גני טיבולי, הרובע היהודי ועוד.
סקירות מורחבות על האחרונים תוכלי לקרוא ברשומות רומא (בבלוג שלי, קישור שלישי בחתימה, קובית רומא מימין בעמוד הראשי)

למעלה