חופשה רגועה באוסטריה ...

קרניצן

New member
חופשה רגועה באוסטריה ...

אני אטפטף כל פעם קצת בגלל בעיית זמנים קלה
אתחיל בתמונה שאיפיינה את רוח הטיול...

קרניצן

New member
זו אנה. מדריכת רכיבה מהמלון. ונראה

מי ינחש למה הם צוחקים? התשובה תהייה כשאסיים עם הכנת הסרטים.

IlanShacham

New member
הבאת לנו בולים מאוסטריה?

אפשר הגדלה בשקל תשעים? כבר אפשר להעלות תמונות עד לנפח של 512K. אין שום בעיה להכניס תמונות של 1024X768 באיכות מצויינת בנפח כזה.

קרניצן

New member
מצטער, אלו תמונות שלא אני צילמתי

וכך הן נשלחו אלי. אני צריך זמן ואגיע לשלי.

קרניצן

New member
מסלול ה DH הארוך ביותר באוסטריה

נמצא בשלאדמינג. גובה המסלול 1100 מטר ואורכו הוא 4 ק"מ ... מבינים על אילו שיפועים מדובר?

קרניצן

New member
והבדיחה של הטיול ....

בקצרה, אני הייתי היחידי ללא ברקסים הידראוליים. כולם, כולל כולם, צחקו/ריחמו/כעסו (לא למחוק את המיותר) עלי ... בסופו של דבר, הברקסים שלי הוכיחו את עצמם כטובים יותר, אמינים יותר, נוחים יותר ובעיקר פועלים לאורך זמן. אנחנו בארץ לא מכירים את מה שקורה לברקס כאשר משתמשים בו רצוף לאורך מרחק גדול. אז הריני להודיעכם שלחיצה רציפה גורמת לאיבוד בלמים! כן. אחרי כ 2 ק"מ של ברקס רציף, אפשר לעצור, ללחוץ את הידית עד הכידון ולסובב ביד את הגלגל כאילו שכחנו את הברקסים בבית. אחרי קצת זמן הבקרסים חוזרים. ב V אין תופעה כזו, אני הייתי היחידי שסמך על הברקסים לכל אורך הירידה. התאוריה היא כמובן לפמפם בברקס ואז הכל פועל טוב ... נראה אתכם מעיזים לשחרר לחצי שניה את הברקס בזוויות כאלו
בתמונה רואים את אייל בוחן את הבלימה בברקסים שלי. תאמינו או לא אבל שלי טובים משלו.

alonaski

New member
../images/Emo45.gif אין כמו V ברייק! ../images/Emo99.gif ../images/Emo45.gif

aFish

New member
../images/Emo6.gif מה יהיה איתך ../images/Emo24.gif???

V ברייק זה לעומואים...יא קאקר....

קרניצן

New member
אפרופו עומויים ...

כשהגענו ללאוגנג, נעמדנו בחניה והסתכלנו על שאר האופניים הרוכבות והרוכבים שהגיעו לשם ... פתאום גילינו שאנחנו מסתכלים יותר על הרוכבים מאשר על אופניים או בחורות. פשוט הסתובבו שם בחורים שנראים כמו ששוורצנגר היה רוצה להראות ... ואנחנו ... אנחנו חשבנו להשאר ברכב

IlanShacham

New member
בוא נתחיל בהתחלה ../images/Emo8.gif

איפה בדיוק היית? פרטים של החנות הנ"ל? איפה פארק הגשרונים המופיע באחת התמונות?

IlanShacham

New member
אתה קורא לי נודניק? ../images/Emo6.gif

לא חשוב הזמן והאיכות, העיקר שיהיה מהר וטוב.

למעלה