חופים שוממים נטוליי דייגים...

י ג א ל 4

New member
א.רמי הלמה מהירה.ב.כל חמשת הפעמים..

שהלכנו לשם לא יצא כלום ממש כלום .גם לא אכילות{נכון שאמרו לי שיש שם דגים אבל אנחנו לא הצלחנו

gaichuk

New member
זה עושה לך מצב רוח טוב?

לילה טוב. פרטים מחר .

רמי האן

New member
גיאצ'וק ממתי זה?

ולמה, למה אתה חייב גם לשפשף את המלח לתוך הפצעים שלי? איך המשפחה? בקרוב נתראה.

gaichuk

New member
מחר הגיע

מה עדיף? יום כיף בחמת גדר או דיג? בדרך לחמת גדר עוברים בגשר אריק וכמובן שמהבוקר יש לי קריז. המחשבה על הדיג והגשר מטריפה את דעתי והתולעים החדשות מאנריקה מתפתלות בדלי. מציק באחורי הראש שיש לי רולר תקוע מביקור אחרון באכזיב. הOKUMA FS3010 שמשודך לBW אכל קצת חול ומלח והקפיץ הפנימי שמותח את הלשונית של הרוורס ברח ונתקע בגלגל החלזוני מתחת לשפולה. את זה גיליתי כמובן בהפסקת הבוקר כשפתחתי אותו לראות מה קרה לו... (זה לא הרולר הראשון השבוע.עוד רולר OKUMA ARGO 400 שנחנק מהים והשפולה הפסיקה לעלות ולרדת ורעש טחינה עצבני עלה מבפנים. הוא קיבל חלפים מרולר זהה שעמד בארון כי נשברו לו חלקים אחרים מדריסת רכב "קלה") גשר אריק. והמחשבה לא יוצאת לי מהראש. חמת גדר תחכה. אני מודיע שאני לא מצטרף ומתאם עם חבר מהעבודה שנוסע עם רכב פרטי,מארגן ציוד,ואני בדרך. חשבתי על נקודה מסוימת והופתעתי לגלות שהקיאקים המעצבנים חזרו לעבוד. שינוי זריז ובדיקת נקודות נוספות.רחוק מהקיאקים. מתמקם לבסוף באחד מ"פרברי" גשר אריק דרום ופורס חכות.גיוון קטן מהתפריט הרגיל של בוייליס,אני מחליט על תולעים כמובן כי צריך לחנוך אותן ועל תירס שבחודשים האחרונים לא נגעו ומחכים. קורמורן שחור לבן משכשך לו בעיקול,דררות עפות בשמיים,נוטריה חוצה את ה"שביל" והבזים עושים מעשים טובים...
החבר מחליט להשאר קצת וגם מנסה לז'רז'ר עם ספינרים וניקל.ללא הצלחה. בהתחלה היה די שקט אבל לאט לאט לקראת השעה 4 האכילות מתגברות (גם על התירס) והדגים מתחילים לצאת .סרדינים,ביניות ארוכות ראש ובומים מזדמנים.אבל זה לא זה. אני בודק את הזרם ומחפש את הזרם הראשי.בגלל העיקול הוא קצת מטושטש אבל המערבולות מסגירות אותו.לוקח את החכה הקרובה עם קרס 2 מברונזה ומשפד 3-4 תולעים. השיפוד נעשה מכיוון הראש של התולעת לזנב.אני מחדיר את הקרס לתולעת לפני הקולר ומשחיל חצי גוף ואחריו עוד שתיים או שלוש תולעים. זריקה טובה ואני על המערבולת.המשקולת (80 גרם) נעצרת ונחוט מתוח. החבר מחליט להתקפל ואני אומר לו שיש אכילות ושישאר עוד. בום! החכה ליד המערבולת מרביצה כיפוף.2-3 שניות עוברות ושוב פעם. אני מוציא את החכה מהסטנד ומחזיק ביד.החוט מתוח אבל אין כלום. ואז זה בא.זבנג עצבני ואני מגיב בהוק סט . "תשאיר אותו ככה.אני מביא את המצלמה מהאוטו!" הוא צועק והקרפיון חותך ימינה לתוך חכה אחרת. אני מתמרן עם ה4.5 מטר ומתחיל הביא אותו לנקודה נוחה לשליפה.עד שהוא הגיע עם המצלמה,אני כבר עישנתי סיגריה... הקרפיון לא נשקל ואני מעריך ששקל 2-2.5 קילו. שעה מאוחר יותר יצא קרפיון בר זכר במשקל קילו בערך אולי קצת פחות. גם הוא באותה החכה ובאותו מקום וגם הוא על תולעים. כשהחשיך נרגעו האכילות ופה ושם היו בומים קטנים. על הBW והרולר המתוקן יצא שפמנון של 3 קילו על תולעים ועוד סרדין ענק בחכה ליד המערבולת. היה כיף לחזור לירדן אחרי התקופה האחרונה שטחנו את אכזיב עד דק. כיף גם לראות את הירדן (מבפנים ומבחוץ) מתעורר. מומלץ בחום. עוד אגב קטן. אתם יודעים מי גם התעורר? עדיין ישנוני אבל ער. ר ד ו ל מ ט ה I I /I\ V יתושים

אוריא

New member
אתה, אתה חצוף אתה....

קרפיון 2.5 קילו, קרפיון בר 1 קילו, שפמנון 3 קילו. מה קרה כבר אי אפשר לפתוח שרשור על יום דייג כזה? סחטיין עליך יא אדיש !

גשר אריק יא אללה

גיא שלא תשלח אותי סתם לשם כי אני יצא עוד כמה שעות אם אתה אומר שמעניין שם בתקופה זו . גשר אריק זה המקום לדיג במים מתוקים

יובל04

New member
גיא, מה זה הפרט ה"קטן" הזה???

ואיפה החברים שלו??? ואני תפסתי ממך...
. יופי של תפיסה גבר!

fistook69

New member
אני גר בראשון ו....

לפעמים שאין כוח לנסוע לפלמחים אז נותנים גיחה לחוף.. מימין לגדר.. בדרך כלל לא יוצא הרבה.. אם יוצא אז זה איזה קראס קטן או טלוויזיות.. אבל לא תמיד יש דייג..את האמת שפעם אחרונה שהייתי שם הוצאתי לברק מנוקד! שחזר למים עקב היותו קטן מידי.. אבל נחמד לשבת שם על החוף.. :)

למעלה