חוסר סימפטומים בשליש הראשון

Romi forever

New member
חוסר סימפטומים בשליש הראשון

אני בשבוע 9+3, ואין לי כמעט בכלל סימפטומים של הריון. קצת עייפות- לא משהו שהוא כ"כ שונה מהנורמה, ופס חלש מהמפשעה לטבור. לא שיש לי טענות, חלילה, אבל איך יודעים שהכל בסדר אם לא מרגישים כלום? זה נורא מתסכל, להיות בחוסר וודאות מבדיקה לבדיקה. לפני שבועיים בדיוק - היתה הפגישה הראשונה עם העוברון החמוד, והפגישה הבאה תהייה רק בעוד שבועיים וחצי...

tookmy

New member
תהני מהמצב

עדיף מאשר לסבול מבחילות והקאות או כאבים ודימומים. זה שונה מאישה לאישה וגם התחושות יכולות להשתנות.

Romi forever

New member
ברור... רק אם הייתי יודעת

שהכל בסדר שם, הייתי הרבה יותר רגועה.

tookmy

New member
נראה לי שחלק

מלהיות בהריון זה כל הזמן חרדות. כואב לך- את חרדה. לא כואב לך- את גם חרדה. אין לי הרבה מה להריע אותך בענין הזה, כי חלק מהעניין בעייני זה להיות עם הרגשות האלה שהם חדשים ומוזרים לכל מי שזה הריון ראשון בשבילה (גם אני כלולה) וכנראה שזו חלק מההכנה שלנו להיות אימהות- כל הזמן לדאוג שהכל בסדר. באופן אישי אני לא חושבת שכל פעם צריך לרוץ לרופא, אלא אם כן יש בעיה או כאבים או הריון בסיכון. גם אני חשבתי על זה לפני כמה ימים שעכשיו כשכבר אין לי בחילות ועייפות אז אני לא יודעת מה קורה ואם הכל בסדר שם וכבר מזמן לא ראיתי רופאה או אחות, רק חשבתי וכבר קיבלתי קצת כאבים כדי שיהיה לי מה לדאוג באמת. נדמה לי שהדבר שהכי צריך לפתח בהריון והכי הכי קשה, זה סבלנות.

למעלה