חוסר וודאות מתסכל

חוסר וודאות מתסכל

לפני כשבוע חליתי. עייפות וחולשה ,כאבים מצידי הצוואר,דקירות בגב התחתון, קצת חום. ישנתי יומיים. ביום השלישי הרגשתי טוב, הלכתי לעבודה. באמצע היום היתה לי חוסר תחושה בחלק הימני של הפנים, לאחר רבע שעה תחושה חלקית ביד ימין, אחרי חצי שעה תחושה חלקית ברגל ימין. הגעתי לבית החולים, עשו לי CT מוח וצוואר ובדיקות דם. השתחררתי, עשיתי MRI (עוד לא הגיעה תשובה רשמית). לפי בדיקת של רופאה נוירולוגית ה- MRI נראה תקין. בכל אופן היא לא שללה עדיין MS ואמרה שצריך לעשות עוד MRI בעוד חצי שנה. היו לי עוד תופעות של זרמים ברגליים בזמן ישיבה, תחושת משיכה לכיוון ימין ומצבים בהם קפאתי במקום בזמן ישיבה ולא תקשרתי עם הסביבה. האם ייתכן שיש לי MS וזה לא נראה ב MRI ? האם יש מחלות עם סימפטומים דומים ל MS ? מה צריך לעשות חולה MS על מנת להפחית / להטיב את ההתקפים מלבד תרופות (אולי אפשרלהפנות אותי לחומר בנושא ) תודה

שכחתי לציין

בבדיקת ה MRI הרופאה הבודקת ראתה לנכון כי אין צורך בחומר הניגודי. האם יש לכך משמעות?

תגובה

אני לא מיעץ באופן אישי בפורום לא רק משום שאין זה המקום לכך אלא משום שבד"כ אין כל הנתונים נמסרים במסגרת זו (כמו גם במקרה שלך) ויעוץ טוב כולל בדיקה נוירולוגית.

למעלה