"חוסן המשפחה"

efroch99

New member
מה פיספסתי?

קראתי שוב ולא ראיתי רמז לכך בכתבה. אין שום סיבה מדוע אמהות חד הוריות והורים גייז לא יהיו שותפים במועצה להורות. אולי כן אפשר לטעון שזה פתח לאפלייה כלפינו. כמו שאפשר לטעון שהחוק שעובר עכשיו להכרה בטיפול בילדים כהוצאה מוכרת (אאל"ט) בעקיפין פוגעת בנו כי אנחנו משלמים יותר על ילדיהם של אחרים. אבל מבחינתי, אני מוכנה לכך. גם אני צריכה שהילדים האלה יהיו ערכיים ומוסריים, כי הם אלה שירכיבו את המדינה הזאת בעשורים הבאים. אני מאוד מעוניינת שהמדינה תעביר סדרי עדיפות לטובת השקעה בילדים האלה, כי במצב החינוך הנוכחי, די מפחיד אותי איזה ילדים הולכים לגדול פה.

Indie62

New member
ואני אוסיף

לא קראתי את הכתבה אבל השילוב בין "חוסן משפחתי" ל"חוסן של מדינת ישראל" הקפיץ לי את החשדנות. נכון שבמקרים הקיצוניים שראינו בשבועות האחרונים ראוי מאוד שהמדינה תתערב, אבל הייתי רוצה לשמוע שזה מסיבות של הגנה על זכויותה אזרח (שהוא במקרה קטין). מונח כמו "חוסן המשפחה" גורם לי לחשוב שעוד מעט ישתמשו במקרים האלה כדי להתערב בכל מיני משפחות... עד שיגיעו להתערב גם ב"משפחה" שלי או ב"אי-משפחה" שלי.

Indie62

New member
ואחרי קריאת הכתבה

זה עדיין נראה לי הולך לכיוון מסוכן. יותר מידי עירוב בין ההורי לבין הלאומי והציבורי.

למעלה