חומר קשיח, ניתן לעיצוב, וחלק ביותר

wee man

New member
חומר קשיח, ניתן לעיצוב, וחלק ביותר

אהלן לכולם. שאלה לי אליכם- אני צריך לעשות דגם של ציפורן עבה במיוחד (לא כמו של נשים, לא בניה, ולא כאלה שקונים בסופר פארם). -צאו מנקודת הנחה שזה צריך להיות חומר שאפשר "לפסל" לכל צורה, לאו דווקא ציפורן. -החומר צריך להתקשות לגמרי כשאני מסיים לפסל את הצורה הרצויה (לדוגמא שיהיה גמיש בהתחלה, ואם אני משאיר אותו בשמש הוא מתקשה). -החומר צריך להיות חזק מאוד אחרי שהוא מתקשה (לא כמו חימר למשל) -החומר צריך להיות חלק ביותר לאחר שהוא מתקשה. *אל תציעו לי פלסטיק רגיל, כי צריך שאם הדגם יהיה דק הוא לא יהיה גמיש, אלא קשה כמו זכוכית. איזה חומר אני צריך?? הציעו לי את החומר הלבן שמשמש לסתימות בשיניים.. אני צריך עוד רעיונות. יש כאלה?? *אין לי בעיה שתרשמו כל חומר שמשרת את המטרות האלו, אבל מומלץ שזה יהיה חומר נגיש יחסית. *אה.. גם הציעו לי אקריל, אבל אני לא יודע איך ומאיפה להשיג- מישהו יודע??? המון המון תודה מראש!!

AIon Dori

New member
אולי פימו...?

זה חומר דומה לפלסטלינה שמתקשה לאחר שמכניסים אותו לתנור. הוא די נגיש (כל חנות לאומנות) ועד כמה שזכור לי הוא מבריק לאחר ההתקשות. אם הוא לא מבריק אפשר למרוח עליו לכה.

2_be

New member
דאס יכול לעזור לך

הוא מתקשה באויר הפתוח ויותר זול מפימו. רמת השבירות שלו היא כמו של פימו... בנוסף אתה יכול לקנות דאס לבן או חום ולצבוע אותו לאחר שהוא מתיבש.

חוזליתה

New member
רמת השבירות של דאס היא גבוהה משל

פימו. אם זורקים פימו, לאחר חימום כמובן, על הריצפה הוא לא נשבר ודאס כן.

2_be

New member
באמת?

ספרי את זה לפיסלוני הפימו שלי שכשנפלו על הרצפה נשברו באותה מידה כמו הדאס
ואגב, ברוכה הבאה לפורום

חוזליתה

New member
ברוך הנמצא ../images/Emo13.gif

אני ממש לא יודעת, אבל אני זרקתי פימו ממש בחוזקה על הריצפה ולא קרה כלום. לשם הבדיקה כמובן, זה לא תחביב

פימו אכן שביר

קצת פחות מדאס, כי הוא יותר גמיש, אבל הוא לא חזק במיוחד. מה לגבי איפוקסי? יש איפוקסי מוצק שבא בצורת גליל שמורכב משני חומרים, לשים אותם והם מתקשים, ואז אפשר לצבוע את זה. יש כאלה בחנויות אייס וכיוצא בהן.

למעלה