חומר למחשבה

Yakir4179

Well-known member
האישה בגדה רוצה לחיות עם המאהב,אז למה לרדוף אחריה ולרצות שלא להתגרש ממנה,לאחר שהיא מודיעה שהיא לא מעוניינת בבעל הנבגד!

עשה לעצמו את הפאדיחה הבעל הנבגד

gever240

Member
האישה בגדה רוצה לחיות עם המאהב,אז למה לרדוף אחריה ולרצות שלא להתגרש ממנה,לאחר שהיא מודיעה שהיא לא מעוניינת בבעל הנבגד!

די עניין של אופי אלים מלכתחילה.
מאמין שאדם נורמטיבי ינקוט בצעדים קצת פחות אלימים

Yakir4179

Well-known member
די עניין של אופי אלים מלכתחילה.
מאמין שאדם נורמטיבי ינקוט בצעדים קצת פחות אלימים​
קשה לי להאמין שגבר אחר לא יפרק את השכן,מזל שלו שזה גבר ערבי או קווקזי או גרוזני או מרוקאי היה שוחט אותו שחיטה ,אל תשכח שזה פאדיחה לגבר פנוי או לא שזוגתו בוגדת בו,נדהמתי לאורך השנים גם במילואים שגברים נבגדים מספרים את זה בשיא הטבעיות,זה פאדיחה גדולה עדיף לומר לא הסתדרנו,דוקא נשים לא מספרות אולי רק לחברות קרובות שהן בוגדות או בגדו​

אבח"י

Well-known member

והוא נתן גט או לא?!
מה שיקרה עם הגברת הזו, מבלי ח"ו חו"ש להשמע בעל דעה קדומה או פטליסט קיצוני, שבעוד כמה שנים, יימצא הגבר המדליק הבא. מה יעשה לו הבוגד שנבגד?
אישית - בחיים לא ראיתי את האחר/ת כרכושי. כשמישהו/הי מחליט לעזוב, יש לתת לה/ו לעזוב. על אף הכאב ו"ההשפלה" המדומיינת.
האלימות היא לא לענין, זו ברבריות בסגנון נקמת הדם, השייכת לאיזור הסהר הפורה, הים התיכון.
לא להתבלבל - האשכנזים אינם טובים יותר.

אישון34

Well-known member

הפך את עצמו לאסיר ... בהמשך לאסיר משוחרר.

אישוניאיש.
מומחה לאסירים.

שי12346

Well-known member
קראתי את זה היום
צריך להיפרד בשלום
אציין שהסיפור הזה כואב במיוחד
הבחור הוא שכן גרוש שהבעל אירח אותו והכניס אותו לביתו
הוא היה כמונבן בית אכל אצלהם ובילה איתם
ובסוף האישה עברה לגור איתו
סיפור כואב

Yakir4179

Well-known member
קראתי את זה היום
צריך להיפרד בשלום
סיפור כואב​
תאמין לי הסיפורים האלו נדושים,אך אמרו לי כל השנים מתחתנים תפרוס כנפיים ושמור על מרחק גם בתוך משפחה לא רק בגלל בגידות אלא אפילו סכסוכים בין כלה לחמותה לכלה וגיסות שלה וכנל חתנים,רוב הגברים ירצו אישה נוספת לנישואים לצרף אותה למיטה ומיעוט יתאהב בהן בסוף,לעומת זאת רוב הגברים שמתחככים בזוגות ,זה עניין של זמן או שיש רומן אסור או שיש סכסוך ,הרגיז אותו תגובתו של המאהב הרסת משפחה יא דפוק סתם ירביצו לך ??
תחשוב מה עובר על 4 ילדים מעכשיו,אם הם קצת בגירים ,תמיד יזכירו לאימא את הבגידה היא גמורה,להתחתן עם השכן היא לא יכולה,וזה עניין של זמן עד שהוא יזרוק אותה..

בדרך כלת אם זה אהוב נעורים שחדר לחיים פתאום שלה והיא מאוד אהבה אותו אז,אז יש סיכוי שזה יצלח לאחר הגירושים כפרק ב מוצלח​

Yakir4179

Well-known member
תאמין לי הסיפורים האלו נדושים,אך אמרו לי כל השנים מתחתנים תפרוס כנפיים ושמור על מרחק גם בתוך משפחה לא רק בגלל בגידות אלא אפילו סכסוכים בין כלה לחמותה לכלה וגיסות שלה וכנל חתנים,רוב הגברים ירצו אישה נוספת לנישואים לצרף אותה למיטה ומיעוט יתאהב בהן בסוף,לעומת זאת רוב הגברים שמתחככים בזוגות ,זה עניין של זמן או שיש רומן אסור או שיש סכסוך ,הרגיז אותו תגובתו של המאהב הרסת משפחה יא דפוק סתם ירביצו לך ??
תחשוב מה עובר על 4 ילדים מעכשיו,אם הם קצת בגירים ,תמיד יזכירו לאימא את הבגידה היא גמורה,להתחתן עם השכן היא לא יכולה,וזה עניין של זמן עד שהוא יזרוק אותה..

בדרך כלת אם זה אהוב נעורים שחדר לחיים פתאום שלה והיא מאוד אהבה אותו אז,אז יש סיכוי שזה יצלח לאחר הגירושים כפרק ב מוצלח​
בגלל זה אני לא שוכב עם שכנות פנויות ושומר על מרחק מימי שצריך,רוב הזוגות שמצרפים גבר זה רק למיטה לא לחיים אפילו אם הוא מדליק וכו​

gever240

Member
שמצרפים גבר צריך להתייחס אליו כאל צעצוע מין לא יותר.
בא,מוסיף לחוויה,והולך.
באופן כללי זוגות ששוקלים להוסיף פרטנר/ית חייבים לשבת ולסכם מראש תנאים והגבלות ולא לסמן באופן אוטומטי וי ב"קראתי ואני מסכים לתנאי השירות"

אבח"י

Well-known member
בא,מוסיף לחוויה,והולך.
באופן כללי זוגות ששוקלים להוסיף פרטנר/ית חייבים לשבת ולסכם מראש תנאים והגבלות ולא לסמן באופן אוטומטי וי ב"קראתי ואני מסכים לתנאי השירות"
ה אם צירוף גבר זהה לצירוף אשה?
האם גבר יסכים להזדיין עם גבר אחר ולתת לאשה שבאמצע להנות מהמראה?
ומה קורה אצל הומואים נשואים כשהם מצרפים את השלישי? סכנת נפשות בדרך כלל - השגרה המינית משתחררת לרגע, הדלת קורצת מאוד - אוי כמה זוגות הומואים נפרדו, או שלא נדע כמה שכחו להיות באינטימיות של שניים.

gever240

Member
ה אם צירוף גבר זהה לצירוף אשה?
האם גבר יסכים להזדיין עם גבר אחר ולתת לאשה שבאמצע להנות מהמראה?
ומה קורה אצל הומואים נשואים כשהם מצרפים את השלישי? סכנת נפשות בדרך כלל - השגרה המינית משתחררת לרגע, הדלת קורצת מאוד - אוי כמה זוגות הומואים נפרדו, או שלא נדע כמה שכחו להיות באינטימיות של שניים.
התייחסתי לשני המינים בצורה זהה.
צירוף גבר או אישה לזוג סטרייטים או לזוג הומואים לסביות חייב להיות עם הגדרות וגבולות מראש.
הבנה שאין פה עניין רגשי אלא מיני בלבד.
צעצוע מין לכל דבר ועניין.
ולשאלתך לגבי צירוף גבר בשביל הגבר תוך כדי צפייה של האישה,הכל עניין של פתיחות העדפות וקבלה במערכת יחסים

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
התייחסתי לשני המינים בצורה זהה.
צירוף גבר או אישה לזוג סטרייטים או לזוג הומואים לסביות חייב להיות עם הגדרות וגבולות מראש.
הבנה שאין פה עניין רגשי אלא מיני בלבד.
צעצוע מין לכל דבר מעניין.
ולשאלתך לגבי צירוף גבר בשביל הגבר תוך כדי צפייה של האישה,הכל עניין של פתיחות העדפות וקבלה במערכת יחסים
ברגע שכתבת לי שאתה מתייחס לשני המינים - נגמרו כל שאלותיי.
הגדרת גבולות אולי מונעת, לענ"ד, צעצוע מיני יכול מהר מאוד להפוך ליריב מיני.

Yakir4179

Well-known member
בא,מוסיף לחוויה,והולך.
באופן כללי זוגות ששוקלים להוסיף פרטנר/ית חייבים לשבת ולסכם מראש תנאים והגבלות ולא לסמן באופן אוטומטי וי ב"קראתי ואני מסכים לתנאי השירות"​
אכן יש זוגות שצירוף גבר מזיק להם לקשר אחר כך ויש זוגות שלא ,הכל תלוי בפתיחות המינית וכו בינהם,בגלל זה הרבה זוגות לא רוצים לשמור על קשר עם הצלע השלישית גם כשהסקס והבילוי היה כיף ,מקסימום פעמיים שלוש ואז נעלמים,מרגיש את זה לאורך השנים עם זוגות פנויים שנפגשתי​

Yakir4179

Well-known member
קראתי את זה היום
צריך להיפרד בשלום
סיפור כואב​
הבעל או כל גבר גם אישה ברגע שמכניסים צלע 3 לחיים ,הכל יכול לקרות כולל סקס ורומן אסור וכו
אז גם חברה של האישה יכולה להפיל את הבעל ברשתה,וגם שכן עם כרס ושעיר יכול להפיל את השכנה הנשואה ועוד ועוד​

alongrin100

Well-known member
אין מקום לאלימות ואף אשה לא שווה שילכלכו בגללה את הידיים.
משחררים כמה שיותר מהר וממשיכים הלאה.

Yakir4179

Well-known member
צריך להבין לליבו של הבעל הנבגד ,יש לו 4 ילדים זה לא פשוט,אם הוא אדם מסורתי ומאמין ,אז חייב להתגרש ברגע ההוכחה שהיא הזדיינה לגמרי עם המאהב,להתחתן ברבנות עם המאהב היא לא תוכל בתור נואפת ,בקיצור לצערנו עוד משפחה התפרקה ועוד אנשים מורכבים בעולמנו ,לך תדע איזה שריטות לילדים יהיו בעתיד​

למעלה