חומר למחשבה...

חומר למחשבה...

מנהל הפורום ביצע עברה הפורום עבר טלטלה חזקה עוד לא נקבר המנהל וכבר מלחמות ירושה הגיעו לכאן פתאום מכל קצבי הפורטלים אנשים כאלו ואחרים שלא היו כאן מוכרים לכל אחד חדש שכזה מזימות ופוזיציה ממנה הוא מדבר אני מאמין שיהיה קשה לשמור על צביון הפורום הזה ללא ארבל שתפוז מעונינת להרחיק אותו. אם יש תחליף אז רק מבין הכותבים הקבועים ואם יש מי מבינהם מוכשר (ולא חסר...) וגם רוצה בניהול הפורום יעשה צעד ויפנה כבר עתה להנהלת הפורמים לפני שפורום זה יפול שדוד למזימות כאלו ואחרות... יש כאן המון צביון יש על מה לשמור יש תיוק מאמרים יש כותבים נהדרים ויש ..... אהבה!! אבקש לשמור על כך בבקשה נ.ב. אני לא מעונין לנהל השף העירום

גל ים..

New member
שלום לשף...

ארבל בנה את הפורום לפני הרבה מאוד זמן והעניק לו את השם שתמיד לא אהבתי אותו..ארבל ידע זאת תמיד במיוחד שאני כותבת על המון נושאים שקשורים לכל סוגי הכתיבה..לדעתי האישית הפורום הזה לא יכול לעבור לשום ידיים אלא להסגר חד משמעית....ארבל בנה ויצר את הפורום הזה...ארבל היה היסוד שהעניק את השם...וארבל בזכותו הגיעו אנשים...לא הייתי רוצה לחשוב שמישהו ייקח את פרפרים שלי אי פעם ויהפוך אותו לשלו...אותו פורום שאני בניתי לפני שנה ובגלל קינאה ורוע הוא נסגר והכל פרוש שם קבל עם ועידה...וגם היה צריך להגיע לעיתונות ככתבה ענקית על רוע לב של אנשים...דינו אחד של הפורום הזה והוא סגירה...לא חושבת שארבל ירגיש בנוח להכנס למקום שאותו הוא יצר ובנה וירגיש שהוא לא הבעל בית...בכל אופן אם תשאל אותי אני לא הייתי מסכימה בחייםםםםםםם והייתי עושה הכל על מנת שאיש לא ייגע בפרי עמלי...ואם היית יודע מה זה לבנות פורום או היית בונה אתר או מקום אחר בעבר היית מבין את המשמעות הגדולה על מה אני מדברת... בקשר לקחת את הפורום ולהצעיד אותו בדרך אחרת כפורום של שילוב בין רומנטיקה ואירוטיקה יש לשאול את ארבל בלבד על מי הוא ממליץ ועל מי הוא חושב..אני חושבת שלמרות הכל ההנהלה זקוקה גם למילה ממנו...יש לו מספיק את המחשבה ואת כל הכלים שבהם הוא יוכל לדעת מי יוכל להחליף אותו במצב הנוכחי... גל

pat

New member
יש סיכויים רבים...

שאפילו "סמי" אולי כבר בתוך הממתינים לנהל את הפורום... מעניין מה חושבת על כך הנהלת הפורומים, ואיך היא תגלה אם אדון "סמי" המכובד לא ילבש אי פעם חליפה כחולה בפורום חטאים.

pat

New member
שלום לך מנהלת

דרדסית אני גאה בך.... יש לך ביצים יותר מאשר להנהלת הפורומים. כל כך מהר מוחקת הודעות??? אז מה אם אני כתבתי כאן מה שכולם חושבים בלב??? "הנהלת הפורומים" דאגה לקבור את המנהל כמו כלב! ולא תרחה למחוק אפילו הודעה אחת בין העשרות המעליבות כלפי כל הגולשים, של המכובד והמניאק "סמי" הידוע. "דרדסית" תדאג לקבור את הפורום... יום טוב לך... יאללה יאללה תמחקי כבר!!! כמה את מקבלת עבור כל מחיקה??? למה הנהלת הפורומים לא נותנת לנו החברים הותיקים גם להביע את דעתינו? יאללה יאללה תתאמני על המחיקון יקירתי...

למעלה