חומר למחשבה ודיון - נבגדים !!!???

*LIHI 007

New member
חומר למחשבה ודיון - נבגדים !!!???

ישנם בין הגברים ובין הנשים כאלה החשים עצמם נבגדים כל אימת שבן-זוגם נתפס מקיים יחסי-מין עם בן-זוג שאינו בן-זוגו החוקי. אין הם חשים כי בן-זוגם בוגד בהם כאשר הוא התחבר אל בן המין השני וצירפו למעגל חייו בתחום מהתחומים האחרים הגם שאינם כרוכים ביחסי-מין. גבר אשר אושרה וחיוכה של בת-זוגתו עם אחר; אשה אשר מקור השראתו של בן-זוגה אצל אחרת; לזה איך יקראו??????? 007 - ליהי

sanlee

New member
יש אנשים שמתעסקים?

עם דברים יותר מעניינים חוץ מבגידות בפורום???

תלוי מאיזו נקודה רואים זאת.....

זה כבר שייך לתחום הרכושנות...ולמה זה אמור להיות כך? אם יש לי בן זוג,ונגיד ישי לי ידיד שטוב לי לדבר איתו ואני מאושרת מכך,ללא קשר גופני כלשהו או אינטימי אחר, אם בן זוגי אוהב אותי,ודאי ירצה ליראותני מאושרת,אז מה רע בכך?זה אומר שבן זוגי לא מספיק טוב?שאנעי לא מאושרת גם איתו?בן זוג א יכול תמיד לספק את כל הצרכים,הרוחניים בואי נומר,כי אין מישהו מושלם,אז אם ידידי מספקים זאת...זה אמור להיות בגידה?בכל זוג במשך הזמן מתפתחת השחיקה,ואנו תמיד נירצה למלא משבצת זו בריגושים שונים,אז קרוב לודאי שפה מתחילות גם הפנטזיות למיניהן....ואין אדם שאין לו אותן אז...זאת גם בגידה?פנטזיות במובן התאוריתי ולא המעשי. פילוסופית האהבה היא כל כך מסובכת ועדינה,שאין דעת תמים וכל אדם לפי השקפת עולמו,רואה זאת אחרת.

למעלה