חומצה פומרית

tinker12

New member
חומצה פומרית

שלום לכולם, האם למשהו במקרה יש בקבוקון של חומצה פומרית מספר 3 שהוא לא צריך. בגלל ההתפרצות המטופשת של הר הגעש וביטול הטיסות מתעכב לנו המשלוח של הכדורים ורק בעוד כחודשיים יש לי מי שיסע ויוכל להביא את הכדורים והכדורים אמורים להספיק לבתי רק לעוד חודש. דחוףףףףף דווקא יש תגובה טובה של הכדורים וחבל לי...

ds213

New member
../images/Emo230.gifשלום לtinker12 סקרנות מהי חומצה פומרית?

Bar072

New member
חומצה פורמית - חומצת נמלים

הלכתי אחורה לחפש ( לא זכרתי בכל זאת שנה שניה באונ' בכימיה אורגנית זה לא משהו נחמד להזכר ) .... חומצה שלמיטב זכרוני צורבת זכוכית , ( בד"כ לא ניתנת לקנייה לציבור סיטונאי ) . לידיעה כללית צירפתי לכם קישור - זאת פעם ראשונה שאני רואה קישור פסוראזיס לחומצה פורמית ואין קשר בכלל אחד לשני ...... חומצה עם חומציות גבוהה ומאכלת . http://he.wikipedia.org/wiki/חומצה_פורמית

ds213

New member
../images/Emo230.gifשלום לך ...חןמצה פומרית לא פורמית

שלום רב../images/Emo24.gif

הטיפול בחומצה פומרית התחיל עם רופא גרמני בשם ד"ר שפר ז"ל, כיום ממשיכים את דרכו ביתו וחתנו. ד"ר שפר היה רופא כללי חולה פסוריאזיס שחקר ומצא שהטיפול בחומצה הפומרית בתוספת דיאטה די סופנית עוזרת לו להתגבר על המחלה. לפני כ - 20 שנה אגודת הפסוריאזיס הישראלית הביאה אותו לארץ לכנס השנתי והוא הירצה על שיטת הריפוי שלו. הכדורים שלו מיוצרים כיום בהולנד או בשוויץ, בארץ הם לא מותרים לשימוש. עדיין יש מספר חולים בארץ שמשתמשים בתרופה בהצלחה לא מועטה.

tinker12

New member
הלו... להיזהר מלקבור את החיים

ד"ר שפר אינו ז"ל אלא רק ברכה. הוא אמנם בן 90 אבל בחיים ולא נראה כמו משהו שמתכוון ללכת בקרוב. ביקרנו אצלו עם בתי והיא לוקחת כבר כמעט שלושה חודשים את החומצה הפומרית וזה הדבר היחידי לצערי שגרם להטבה. ("לצערי" הכוונה היא שהדברים שעוזרים לרוב כמו משחות וים המלח אינם השפיעו עליה לטווח ארוך).

esperansa

New member
טוב לשמוע שיש הטבה לבתך.

מקווה שתצליחי להשיג את התרופות כדי לשמור על הרצף. בהצלחה.

שלום רב../images/Emo24.gif

שיחיה חיים מאושרים ובריאים, מי שהוא מגולשי הפורום בעבר , מטופל שלו הודיע שהוא ז"ל , מכאן הטעות.

שושנה1234

New member
חומצה פומרית

ניתן לקנות את התרופה בבית-מרקחת בר-אילן ברעננה(עם אישורים מתאימים)

esperansa

New member
שושנה שלום, אשמח אם תוכלי לספק לי מידע....

נוסף לגבי רכישת התרופה בארץ, במסר אישי. שבת שלום.

ds213

New member
../images/Emo230.gifהאם מישהו מוכן להסביר מהי חומצה פומרית??

מאוד סקרנית לדעת. תודהה

esperansa

New member
תרופה שייצר אותה ד"ר שיפר מגרמניה

זה כדורים שנוטלים דרך הפה, מחייב השגחה רפואית ומרשם רופא. לגבי איך התרופה פועלת ומנקה את הנגעים אני לא יכולה לענות לך על כך, אם תבצעי חיפוש בפורום אני מניחה שבעבר דר' גלעד סיפק אינפורמציה לגבי התרופה. אני יכולה לדבר בעד עצמי שהתרופה השפיעה עליי בצורה מעולה והיא נוחה לשימוש, לא הקפדתי כל כך על הדיאטה. חבל שהתרופה לא מאושרת לשימוש בארץ. תרופה נוחה יחסית לשימוש אך חשוב גם לציין שזה מחייב השגחה רפואית, כי נטילה רשלנית של התרופה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך. מקווה שאחרים יוכלו לספק לך מידע נוסף. שבת שלום

שושנה1234

New member
בית-מרקחת בר-אילן-רעננה

אין לי אפשרות להכנס לתיבת המסרים!??? לכן אתן לך את הפרטים כאן הטלפון של בית המרקחת המייבא את התרופה: 09-7443579 בהצלחה

tinker12

New member
לשים לב להבדל

בבית מרקחת בר אילן קוראים לכדורים "פומדרם". שם נותנים את הכדורים עם מרשם רופא כמובן, ואין התייחסות להסתגלות של הגוף לחומצה בהדרגה כמו בשיטה של ד"ר שפר. כמו כן יש "דיאטה", שאם לילדה בת 16 אין בעיה איתה מניחה שגם לבוגרים יותר לא תהיה. זה יותר הימנעות מתבלינים מסויימים כמו: פלפל שחור, פפריקה, חריף, קארי, כמון ועוד כמה, לי זה מפתח את היצירתיות בבישול ומשתמשים יותר בירקות שורש ועשבי תיבול והאוכל נפלא! לפי הבנתי יש איזשהו הבדל בין הפומדרם לחומצה הפומרית למרות שהם פועלים על אותו העיקרון והפומדרם זה איזשהו חיקוי לחומצה-פומרית, שאגב מכירה כאלה שלוקחים פומדרם וזה עוזר להם מאוד. אנשים נוטים להתבלבל בין השניים. בכל אופן מקווה להמשך שיפור. בריאות לכולם.

esperansa

New member
אני רק בהתחלה נמנעתי מלאכול תבלינים חריפים...

בהמשך הייתי אוכלת אוכל חריף, אפילו חריף מאוד ולא חשתי שזה משפיע על הפסוריאזיס כל עת שהייתי משתמשת בכדורים. צרכתי 3 כדורים ליום והייתי נקייה כ- 95%. והעור היה זוהר וקורן ויפה חבל על הזמן! בחיים לא היו מאמינים שאני סובלת מפסוריאזיס. אני הבנתי שהפומדרם מצופה בציפוי שמגן על הקיבה בניגוד לחומצה הפומרית שמשווק דר' שיפר מגרמניה (תקנו אותי אם אני טועה), וגם התרופה שלו מצריכה אישור רופא, שהוא בעצמו מספק כדי שזה יעבור במכס ויגיע ליעד של המזמין.

למעלה