חומות של תקווה.

fun maker

New member
חומות של תקווה.

שייטתי בגובה רב עד בינוני אל שדה התעופה. באוטו התנגנו לי הבילויים ואני תהיתי האם הפעם אתן לנפולאון לכבוש את חומות עכו. עבר זמן מה מהפעם האחרונה שנפגשנו וריח מין ישן עלה באפי. הרצתי לי בראש כמה מהאפשרויות לסוף השבוע הזה, שבו נבלה יחדיו, ובכל אחת מהאפשרויות גמרנו במיטה. כשאני חושבת על זה אז יתכן והיה עלי להוסיף - תרתי משמע. מצד שני, לכי תדעי, חשבתי לעצמי, הרי טיבן של התכניות האלה הוא תמיד להשתבש וללכת בדרך כל שוק הבשר. החנתי את הרכב ופניתי אל הטרמינל. מאיר אריאל הזדמזם לי דרך דמעה שקופה שזלגה על עיני כשראיתי אותו יורד לכיווני. הוא הניח את המזוודה ופרש ידיו לעברי. לא יכלתי שלא להתכנס אל תוכו והנה הוא כבר מצחקק אותי. "מממממ... נפלא לראות אותך שוב יפה. את מריחה נהדר, נראית נפלא ואפילו לא טרחת ללבוש תחתונים לכבודי." בן זונה... לא לקח לא יותר מידי זמן. "חשבתי שאנחנו יכולים כבר לוותר על משחקי הטווסים בינינו..." צחקקתי לעברו. היד שלו גלשה במורד הגו ולפתה את התחת כאילו אנחנו על אי בודד ולא מוקפים מאות אנשים שרק ירדו מהטיסה. "אני רואה שמישהו פה חסר סבלנות למרות הטיסה הארוכה. ואני חשבתי שתהיה עייף, אבל כנראה שכשזה מגיע לסקס אתה אף פעם לא עייף. לא יודעת למה זה מפתיע אותי, הרי אין סיבה שתשתנה לי פתאום." צעדנו אל החניון. הדרך ארוכה והוא מחליט להושיב אותי על העגלה מעל המזוודה שלו. "תני לי לראות אותך," הוא אומר לי ואני מנחשת אותו עוד לפני, פושקת כהלכה ונותנת לו הצצה אל הגהנום שעוד מחכה לו ורואה אותו מרייר דרך מכנסיו המחשבים להתפקע. החנתי בפינה מרוחקת ודי מבודדת. הוא הכניס את המזוודה אל תא המטען והצמיד אותי בגבי אל הרכב נמעך אלי ולשונו דבקה אל חיכי. ידו גלשה במורד גופי אל בין רגלי המשוועות למגע ופי יונק את אגודלו בקולות מציצה רמות מהדהדות בהד החניון. פתחתי את הדלת האחורית וזרקתי את עצמי לאחור כשידי לופתות אותו בצווארו ומושכות אותו למלוכה מעלי. מצאתי עצמי נוטפת אל תוכו בעוד ידיו חוקרות לעומק את תוכי. שתי אצבעות מצידו ותגובה הולמת בדמות אצבע מאצלי. הרכב מתכסה אדים ואני שולפת את עמוד האש ממכנסיו, אוחזת בגחלים הלוחשות ומכדררת בידי. השכבתי אותו על גבו שואבת דמו מצווארו ונושכת את הפטמה. היד מחליקה לאורך הזין ורגליו נפרשות על כתפי. לשון מהירה מרפרפת על עטרת ראשו ואני חשה איך העליתי אותי על ראש שמחתו. אחזתי בחוזקה בזין בידי כשהביצים התקשקשו עלומות אל תוך פי. גופו התקמר באחת לאחר וקול דפיקה רמה נשמע מהחלון. שוב הוא נבלע בתוך פי כשאני מסתובבת לאפשר לו להנות גם מתוכי. ידיו מעכו בחוזקה את ישבני שנבקעו כחמאה ולשונו מייד פנימה הסתננה. עכשיו היה תורי להתקמר ולנשוך את כיפת הסלע בשיני. הלשון המדהימה שלו המשיכה לתור את נבכי המערה שמלאה נטיפים שנטפו וכיסו את פניו. גם האצבעות הצטרפו אל החגיגה וחדרו אל המכתש הגדול שנפער מעליו. המשכתי ללקק את אברו המתוח לאורכו וידי לשות ומשחקות בביצים והנה גם ידו השניה לא טמנה ידה בצלחת ומצאה דרכה אל המכתש הקטן אל בין הישבנים. "אני חייבת אותך בתוכי," נהמתי כחיה כשאברו עדיין בפי. קמתי וניסיתי להקים אותו כשהוא מחליק בין ידי. זרזתי אותו "תחדור אלי מאחור, עכשיו! אני רוצה אותך מאחור, " גערתי בו שיגהר מעלי, "מהר תכניס אותו, כן חובה לחדור גם מאחור, אז בלי הרבה טכס, לישבן!" והוא חדר אל תוך הרחבה כמו ששום חלוץ מיוחם לא חדר זה זמן מה. ידיו אוחזות בישבנים ומכות בי קלות, מלהיטות את הדם שעוד נותר בי לדרגת רתיחה. אני מושיטה את ידי אל מתחת ואוחזת, או מנסה לאחוז בביצים שמחליקות בין אצבעותי ומוציאות קולות גרגור בין שפתיו. אצבעות ידו מפשקות את שפתי, אחת חודרת פנימה ואחת מחליקה על... בסיבוב ואברו עוד בתוכי. ראשי נחבט אל דופן החלון וידי נסות להאחז בחלון ורק מחליקות ומשאירות פס של ארבע אצבעות חרוט באדים. שמעתי את צלילי החדירה הרטובה וגופו נחבט אל גופי. התכווצתי עליו בנהמה חרישית שהוציאה סילון מתוכו אל תוכי. יללת תן מארץ רחוקה נשמעה באוזני. נשכבנו שנינו כשראשו בצווארי ורעידות קטנות עוד מרעידות את גופי. "רבאק... מה שעית לי!! אני לא מאמינה... ידעתי שיש סיבה אמיתי למה אני מתגעגעת עד כדי כאב אליך. חתכית בנזונה שכמוך. אני מכורה." הוא צחק, מסייה שרמנטיה, "מכורה שלי, אם נכנסנו לאוטו...שמא ניסע?" "מתי הטיסה שלך? יש בכלל טעם שניסע הביתה או שנשאר להזדיין פה עד שהטרמינל יפריד בינינו?" התנעתי ונסענו. הבילויים עוד התלבטו בעוד חומות עכו כבר נפלו.

ferdinand

New member
אכן טובבב!!...

תכתבי יותר!

ferdinand

New member
לא... אבל....

אני חושב, סיידתי לך איזו פעם... לא?! נשיקות כ-

fun maker

New member
יא ....

המנהלת כתבה שאני מוכשרת (בד"ץ?)