חומה וגדר במקום סיורים במקום

מה הנזק הגדול של הונאת 7/10?

שתאמינו שגדר וכל מה שמסביבה לא באמת עובדים.

במצב היום ביו"ש ברור שכמו בעזה צריך לשים גדר חומה ולשכוח מהם.

להכריז שהם מדינה ולגמור את העסק.

אבל יש לימנים קלף מדומה ביד - "זה לא מצליח מה אתה מדבר אתה טמבל?" :p

בשביל זה כ"כ חשוב לדעת שנתנו להם להיכנס בכוונה.

ברגע שיודעים את זה מבינים(חוץ מהעיניין שהאליטות בגדו בנו) שהפרדה מהפלסטינים בעצם טובה.

ברגע שיודעים את זה מבינים(חוץ מהעיניין שהאליטות בגדו בנו) שהפרדה מהפלסטינים בעצם טובה.
תזכרו את תקופת חומה ומגדל...

Harrington

Well-known member
מנהל

רק שים לב שהכתבה שהבאת מאשרת את מה שאני טוען תמיד ואתה אחד המכחישים, שרוב כוחות הבטחון שפועלים באיו"ש נמצאים שם כדי למנוע חדירת טרור ל'ישראל הקטנה' (זו שממערב לקו הירוק) ולא כדי לשמור על ההתיישבות.

הגדר לא באמת עובדת מהסיבה הפשוטה שהיא מחוררת ואיש לא עוקב באמת אחרי החדירות דרכה :). זה לא ממש קשור לשמחת תורה, שכן אין כל דמיון בין הגדר על הקו הירוק (או בסביבתו) לגדר על גבול רצועת עזה.

רק שים לב שהכתבה שהבאת מאשרת את מה שאני טוען תמיד ואתה אחד המכחישים, שרוב כוחות הבטחון שפועלים באיו"ש נמצאים שם כדי למנוע חדירת טרור ל'ישראל הקטנה' (זו שממערב לקו הירוק) ולא כדי לשמור על ההתיישבות.
אני לא מהמכחישים.

הגדר לא באמת עובדת מהסיבה הפשוטה שהיא מחוררת ואיש לא עוקב באמת אחרי החדירות דרכה :). זה לא ממש קשור לשמחת תורה, שכן אין כל דמיון בין הגדר על הקו הירוק (או בסביבתו) לגדר על גבול רצועת עזה.
התכוונתי לעשות גדר אמיתית כמו שהייתה בעזה - או איזה סוג של גבול כמו בצפון קוריאה - הבנת את הכוונה.

SupermanZW

Well-known member
שכחת מהמנהרות, אפשר לחפור מנהרות מתחת לחומה ולגדר. צריך גם שטח הפרדה ממוקש.

למעלה