חום יולי אוגוסט - עדכון שבועי

חום יולי אוגוסט - עדכון שבועי../images/Emo42.gif

השבוע הראשון ללימודים חלף עבר ובעצם מי בכלל זוכר שהיה פעם חופש גדול?? בבת אחת נעלמו ההודעות על החופשה שקוצרה לה ביום והפורום מופצץ בשאלות מתמטיות מגוונות. אז מה היה לנו השבוע? (והיה לנו המון)
ארוחת בוקר הסקר של דובדבנים בפורום. ארוחת בוקר כן או לא???
דובדבנים, מה יצא לנו בסוף???
רון חשבון הביא לנו מאמרים חשובים בפורום
.
רון.
שירשור השירים הגדול שירשור ענק!!! במלוא מובן המילה. כל הכבוד על העבודה, על המאמץ, זה היה יפה ואני הסמקתי. כאן המקום שלי להגיד שה
שלי השבוע הולך ליוצרי השירשור.
איפה בועז??? מפורום מזג האויר? מישהו ראה את התחזית? בכל אופן אצלנו יש רוח קרה, משהו קצת מרענן, אבל מלחיץ אותי הקטע שעוד מעט לא הולכים לים וכל השיזוף שלי ייעלם.
לחוגגי היומולדת בפורום. גיוס קל למתגייסים בקרוב, ושוב, הצלחה בלימודים לכולם. עד כאן להיום.
משהו אישי היום בבוקר קיבלתי בשורה עצובה מחברה טובה שלי. אני מקווה שהיא תתאושש מזה מהר. היה לי קצת עצוב, צמרמורת טיפה, אני עברתי את זה פעמיים. יהיה בסדר, הרי מתחילה לה שנה חדשה..... שבת שלום לכולם. לאשר את קריאת העדכון
ולכבוד הקיץ להוסיף את האייקון
ולא לשכח להקפיץ את העדכון למעלה...

duvdevanim

New member
כמובן, הסקר- באחוזים.

בסקר השתתפו 13 חברים. היה לנו 6
ו 7
בחישוב פשוט, האחוזים הם:
100/13=7.692 כלומר לכל אחד יש השפעה של​
אזי:
7.692*6= 46 % הצביעו כן -
7.692*7= 53 % הצביעו לא
זהו.. הרוב לא אוכל ארוחת בוקר (למרות שאומרים שכן כדאי לאכול משהו בבוקר... )

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo15.gif יש לי שאלה -

סתם מהתעניינות וסקרנות בלבד, לפני כמה שבועות כתבת שאת עוזבת את ניהול הפורום ומישהו אחר יצטרף במקומך... מה קורה עם זה ?

duvdevanim

New member
מיוזיק...

כחול היקרה, אמרה לנו שהיא תשאר עד שימצא לה מחליף
- ויותר טוב שלא הימצא לה מחליף אף פעם, והיא תישאר איתנו תמיד

מיוזיק......

כתבתי לפני כמה שבועות ועד כה הייתה הענות מצומצמת. אנחנו די מתלבטות. בנינו (המנהלות) העלתי את האפשרות שאני אשאר ונצרף אלינו עוד מנהל/ת. הודעתי, כי אני צופה המון לחץ בעבודה שלי. יחד עם זאת אמרתי שאני לא עוזבת בבהילות. אני מאוד אוהבת את הפורום ואת הדינמיקה שלו, הלוואי ויסתדר לי (אישית) וכן אוכל להישאר.

נו. איך ברח לי להוסיף לעדכון

השתנה לנו השם של הפורום. מפורום לימודים ועוד..... הפכנו לפורום לימודים ושיעורי בית. לא שידעתי על כך מראש, פשוט נכנסתי לפורום ו.. הופ..... שם חדש. אותה גיברת בשינוי אדרת.

וִיקוּש

New member
../images/Emo127.gif ושאלה

איך מאמצים אייקון? הרי לא כל פעם כותבים אותו מחדש בשורת הנושא, נכון?

וִיקוּש

New member
אבל אבל ....

אני זוכר שהנשר הנובח הסביר איך להשאיר את זה קבוע שם, רק לא זוכרת מתי זה היה...

The6thAngel

New member
לא בדיוק...

יש איזה תוכנה שאת מגדירה לה קיצורי דרך במקלדת, ואז על מקש מסויים שהוא היה לוחץ, המחשב היה אוטומטית כותב את האייקון שלו (| כלב |) - כמובן בלי רווחים....

מ ס ט י ק

New member
סופ"ש נעים לכולם!

אני חזרתי אתמול הביתה בסביבות השעה 12 בצהרים. קמתי בבוקר של יום שישי בשעה 4 בבוקר, הלכתי לשירותים, ציחצחתי שיניים, עליתי על מדים, שמתי את החגור (חגורה עם מימיה מלאה מים ו- 3 מחסניות), שמתי עלי את המטאטא הארוך (M-16) והלכתי לכיוון המקום שהייתי צריכה לשמור בו... כמובן שאני לא ידעתי איפה זה ומצאתי את עצמי מסתובבת בבסיס בשעה 4 וחצי בבוקר שהכל חשוך ואין שום קול חוץ מקולות של תנים, צרצרים וצפרדעים. למזלי מצאתי את המקום שהייתי צריכה לשמור בו. מה קרה בשמירה אני לא יכולה כ"כ לספר לכם (אתם יודעים ביטחון שדה) אבל אני יכולה להגיד לכם שאת רוב השמירה אני וזו ששמרה איתי העברנו בפיהוקים.. ניגמרה השמירה, הלכתי להחזיר את הנשק, הגעתי לחדר עליתי על מדי א' והתחלתי ללכת לכיוון הש.ג. ופתאום מתחיל גשם, גשם ממש חזק!! הייתי צריכה לחכות זמן המ עד שהוא יפסק כי גם ככה הייתי כולי רטובה.. בכל מקרה, הגעתי לש.ג. חיכיתי די הרבה זמן עד שיבוא האוטובוס והתחלתי את המסע הביתה (וזה מסע של שעה וחצי בערך).. בקירצ הגעתי הביתה, אכלתי ארוחת צהרים (שבשבילי היא הייתה גם ארוחת בוקר) והלכתי לישון! ולא מיזמן רק התעוררתי..
בקיצר - סתם רציתי לספר לכם מה היה אתמול בבוקר.. אז שוב פעם, המשך סופ"ש נפלא!!

ואני חשבתי שביטלו שם את השמירות

לחיילות. גם אני שמרתי שם. פחחחחחח לשמור קוראים לזה... כן את בעלי הכרתי בבסיס הזה. הלכתי איתו פעם לימ"ח לשמור...
העיקר שאת בבית והכל בסדר.

מ ס ט י ק

New member
צודקת.. באמת לא קוראים לזה לשמור

רוב השמירה עברה לי בישיבה (שאמורים לעמוד ולפטרל) ומידי פעם קצת דיבורים עם זו ששמרתי איתה..
זו באמת לא שמירה אמיתית.. אגב - מה זה ימ"ח??

למעלה