חום יולי אוגוסט - הפנינג צילום בת"א

  • פותח הנושא orinu
  • פורסם בתאריך

orinu

New member
חום יולי אוגוסט - הפנינג צילום בת"א

ישר כוח לגיא וניר על ההפקה. שלב א' עבר בצורה מושלמת. מעל 150 איש הסתובבו (ואולי עוד מסתובבים) וצילמו בת"א. האדמיניסטרציה תפקדה למופת. נקווה שבחירת התמונות והפקת התערוכה ישמרו על הרמה. הנה התמונה הראשונה שאני צילמתי בארוע.
 

evilren

New member
איזו חדות..

ממש אהבתי..את המבט המסקרן של הילדה..כאילו רק היא שמה לב..והחיים ממשיכים. הייתי מעוניין לקבל פרטים על המצלמה שלך? פילם? ואיך התמונה נסרקה? (במידה וזה לא דיגיטאלי) דניאל
 

orinu

New member
דניאל - פרטים

Canon EOS 50e עם עדשה 28-105 USM של קנון סרט - פוג'י סופריה 200 (לטעמי הנגטיב הטוב ביותר לשימוש יומיומי) נסרקה ע"י המעבדה כחלק מהארוע "חום יולי אוגוסט" (סריקה בסיסית)
 
היה ארוע מדליק

ולא רק בגלל החום בת"א. היה נחמד לפגוש את כל החבר'ה, חמושים במצלמות ותרים אחר הפריים המנצח. כמובן נתקלנו זה בזה באתרים ה"חמים", תהיה משימה קשה לגיא... התלאביבים קיבלו אותנו בסבר פנים ובטנים יפות (ראה צילום מצורף). בהצלחה לכולם !!!!!!!!!!
 
אורי, סליחה ששמתי תמונה בשרשור

שלך. לא שמתי לב שזה שרשור אישי רגיל. מודה ועוזב ירוחם.
 

old

New member
יופי של אווירת שוק

אורי עוד תמונות בבקשה
 

orinu

New member
יגיעו (קיבלתי אישור מהועדה המארגנת)

אבל לאט לאט
 

windyday

New member
יפה-הילדה בקידמת הפריים והולכת

המבט לתוך השוק מצטרף לברכות לניר וגיא על האירגון
- היה אירוע מעניין מאוד
 

orinu

New member
אשמח לשמוע עוד דעות על הצילום

אני חושב שהוא טוב
 

ron8

New member
צילום טוב אורי, והערה

לו יכולת לפתוח עוד קצת את הפריים ...(היה לך בכלל עוד רוחב זוית??) ולכלול את המוכר החתוך בצד שמאל, היתה הקומפוזיציה שלמה יותר לדעתי.
 

orinu

New member
רון תודה. זה צולם ב-28 מ"מ.

היתה איתי גם 20-40 אבל א. המוכר לא השתגע להצטלם ב. כל מה שצילמתי זה תמונה אחת (לחסוך בפילם, אתה יודע...רק 35 תמונות) ג. גם שהיתי מחליף עדשה... אני מסכים שהכללת המוכר היתה תורמת לסיפור. כמו כן, 15 ס"מ נמוך יותר... במצב רגיל היתי יורה 2-3 פריימים אבל אחד הדברים הטובים בארוע היה שצריך לחשב כל תמונה
 

doron h

New member
מחשבתי על הצילום

שאם זה הראשונה זה בסדר. טובה לחימום הקנה...
 
אורי יש לי בעיה עם הצילום הזה

מצד אחד מבט מקסים של הפיליפינית מצד שני העין שלי נודדת יותר מדי ולא מתמקדת בדבר ספציפי. אני מצטרף לברכה לגיא וניר הארגון היה מעולה. שאלה אולי לא בדיוק לך אבל האם מותר לפרסם את התמונות והאם זה לא יצור "לחצים" חיצוניים.
 

orinu

New member
אני שאלתי אם מותר ואמרו לי שכן.

הנימוק - מכל CD יבחרו 2 תמונות בהנחה שהיו 150 איש יתקבל פול של כ-300 תמונות. מתוכם יבחרו התמונות לתערוכה כשהכוונה להציג פנים רבות של ת"א אין פה תחרות במובן הקלאסי וממש לא בטוח שבחירת 2 התמונות מה-CD שלך תהיה זהה למה שאתה היית בוחר. יאללה יואב, תן לנו אחת משלך.
 
אורי האמת שלא התכוונתי עדיין

להציג כי יש לי בסטוק עוד תמונות משתי שבתות קודמות שעדיין לא ערכתי אבל עבורך אערוך תמונה אחת.
 
למעלה