חולוניה!!!!!!!! יש אלוהים!

גואן55

New member
מלחמה מעוררת כבוד בסוף הביאה את הניצחון הצודק

כל הכבוד לחולון ביקורת ( כיף ומזל שלנו שאנחנו יכולים לבקר אחרי ניצחונות ) : שער מצחיק שקיבל השוער ביטון כמעט עלה לנו ביוקר אני ממש חושב שקורה שטועים ואין לי שום טענה לגבי הגול למרות שזה אשמתו הבלעדית אבל לא שזה קורה לאחר התנהגות יהירה לאורך זמן של השוער אני גם לא מצליח להבין על מה ההתנהגות היהירה הזאת הרי לא זכור לי שהוא הביא נקודה אחת שרשומה על שמו , כשבאמת היינו צריכים אותו הוא לא היה שם אלה הכל תודות להגנה היציבה שלנו בראשות משען ( היום משחק פחות טוב שלו ) מישהו מסכים איתי או שאני מגזים ?
 

אבירם 10

New member
לגואן 55

אני ..... איתך אבל עזוב לא כדאי לבקר את אף שחקן במשחק זה ביקשנו בשבוע שעבר וזה עוזר השחקנים קוראים וכותבים כאן בא לא נזכיר את היריבה ונמשיך לתמוך בכולם. קשה אומנם אבל בואו נתמוך ונעודד עד הסוף.
 

רואי

New member
אבירם, מצער אותי שאתה איתו בעניין השוער..

ממך ציפיתי ליותר...
 

manutd20

New member
חברים שלי...

כולכם צודקים ורוצים את טובתה של הקבוצה אני מציע שאת המסקנות של העונה הנוכחית נסיק רק בסופה עד אז צריך להמשיך לדחוף קדימה את הקבוצה!!!!!!!!
 

אבירם 10

New member
רואי

בתגובתי אין שום דעה לא שלילית ולא חיובית . בכוונה שמתי נקודות כי לי יש דעה להמון נושאים את זה אתן בסוף העונה תשים לב אני לא חוויתי שום דעה על אף אחד ובכלל תמיד אני כותב רק חיובי על הקבוצה בכלל בתקופה האחרונה על מנת להעלות את המצב וההרגשה לכולם אני מאלה שלא מזכירים את הקבוצות היריבות בכלל ולא נותן להם במה כאן בכלל. כרגע אני עושה הכל להגיע לרגע שכולנו רוצים להגיע אליו שלב אחר שלב משחק אחרי משחק
 

אבירם 10

New member
רואי

תשים לב שאני קורא לכולם לא לבקר שום שחקן אבל יש כאלה שמעלים ביקורת כאן על שחקנים בתקופה זואת וזה לא בריא ולא להזכיר את היריבים בכלל
 
למעלה