חוית הפעם הראשונה...

חוית הפעם הראשונה...../images/Emo3.gif

לא לא יחרמנים! לא סקס ראשון... אלא צו ראשון! נתחיל ככה את הסיפור: הגעתי, עד שאבא מצא את המקום לקח חצי שעה! ואני "איחרתי" בחצי שעה, ואז גם מודיעים לי שאני צריך להישאר בחוץ כי יש עומס (כה!). טוב נכנס, מסתכל בדלפק, נחמד, לא בית כלא, עולה במדרגרות... סעמק הנאצים צריכים ללמוד איך לבנות את אושוויץ! פשוט מגעיל כמו שואה... (אבל שואה טיפה יותר מגניבה
), בקיצור מחכה חצי שעה לאימות נתונים ואז שאלו אותי אם אני לומד אצל חפץ (המורה למטמתיקה... כפרעליו!!! חפץ תעשה לי ילד מקומט!!!) והיה מצחיק ומשעמם, שאלו אותי: במקרה שתמות בשירות הצבאי למי להעביר את כספי הביטוח: ואני כמובן לא מסכים שהם יצאו ממני, אז היא היתעקשה שאני יגיד ואמרתי שלאבאימא. ואני שמתפוצץ להשתין, כמו מפגר משתין לפני בדיקת השתן..חיחיחי... (נו מה?! חשבתי שזו בדיקת דם!!) והוצאתי לאחות הרוסיה את הכוס אם חצי טיפה, והיא היסבכה... אחרי זה, הלכתי לבדיקת רופא... נישקלתי (ירדתי!
) ומדדו אותי (סעמק אני לא גובה חצי שנה!!) ואז הרופא הרוסי אמר:"אתה תחיה עד 120" מרוב שאני בריא
, ואחר כך הוא מישש לי ת'ביצים
זה היה פשוט דוחה....בעעע... אחרי זה הייתי בראיון אישי!! זה כזה מגניב!!!! היה שם אחד שצחקנו, דיברנו, היה ממש ממש כיף... ונחשו מה?! ראיתי חבר ילדות שלי שלא ראיתי כבר ארבע שנים!!!!!!!!!!!!!! ממש ממש פדיחות, לא זיהיתי אותו... והגעתי לפסיכוטכני, יאאא זה כזה משעמם!!!!!!!!!!!!!!!!! השאלות היו כאלה מפגרות!!! חוץ מהמתמטיקה היה ממש ממש קל... ואז אני כמו אידיוט מחפש את האוטובוס, ואם המזל שלי פיספסתי והייתי צריך לחכות בחום של חיפה (ד"א היא עיר ממש ממש מגעילה!!) ואז הגיע האוטובוס הנחשק! היה בו מזגן קריר, ירדתי ברכבת ולקחתי רכבת, הייתי כל כך קרוב ללאחר, אבל לא! לא איחרתי! והיה צריך להחליף רכבת בבת גלים
ואז קיבלתי רכבת שואה! היה ממש ממש כיף!! (ד"א ראיתי מלא רכבות שואה בדרך, ישנות מעץ... מגניבב!!) והגעתי לבינימינה... אבא שלי אידיוט! פשוט שכח לקחת אותי אז תפסתי טרמפ, מזל שזה היתה ילדה מהשיכבה שלי (שחיכיתי לא יותר מחצי דקה) והסיעה אותי הביתה... זהו, כך מסוכם יום שלם...

הילד הקטן שלנו גודל כל כך

לאט!!! פאקינ' תחילת י"ב!!!! י"אניקים כבר הלכו איתך לצו ראשון!!! סתם נו בלע

למעלה