חוטא מצפוני ....

תבור.

New member
חוטא מצפוני ....

"שומר הראש " שלה היה במילואים למשך יומיים של חטאים מנסה להשביעה את רעבונה .. האם זה מצפוני בזמן שהוא מגן על המולדת ??

איימי!

New member
ולפני שבוע....

בעלי נסע דרומה לאזכרה שנה לאביו ואני חטאתי... איפה מצפוני כשהוא כאב? ועוד איפה? ועם מי?...וואווו פעם חשבתי שאני הדבר הכי רגיש שקיים בעולם.....

"אי אפשר לאכול העוגה ושתישאר שלמה"

מי שהחליט לחטוא מן הסתם קבר את מצפונו קודם לכן... הרגישות כלפיי אלה שצריך למכור להם תירוצים הולכת ומתקהה ואילו אנו נהיים יותר ויותר קשוחים ונועזים בשקרינו. זאת האמת במערומיה !

איימי!

New member
ואני ממשיכה עם המחשבה.....

רק האמת במערומיה?
אוהבת גם אותי במערומיי ורוצה לאכול את כל העוגה עם הקצפת והדובדבנים לא לא איכפת לי... בעוגה הזו הוא נגס כבר לפניי.

תבור.

New member
מחשבה מתוקה ...

וואי תשאירי איזה פירור או מעט קצפת .. או לפחות חתיכת דוב... מי נגס איפה למה ומתי ???????????

איימי!

New member
נכון הפירורים הכי טעימים?../images/Emo21.gif

בעלי נגס בעוגה כמה שנים לפניי... עכשיו הגיע תורי... (שינגסו בי.)

תבור.

New member
למה לנגוס ???

למה לנגוס אם אפשר לרפרף עם אצבעות עדינות או נוצה או פודריה ללטף ולעסות ללוש ושוב לרפרף ללקק למצוץ ו... למה לנגוס ???

איימי!

New member
ואישה רומניה........../images/Emo13.gif

תקפוץ על זה תענוגות החיים ועוד בחינם? יאמי..... (טוב נו אני חצי רומניה) ובכלל אני צריכה להשמין אז גליייי כל העוגות לכאן עם הקצפות דובדבנים וכל התוספות...
איימי

gali&

New member
אפשר לאכול רק את הקצפת........

והעוגה תשאר שלמה............. חשבת על זה?

gali&

New member
אם נאכל את הדובדבן ...........

לא ישאר כלום......ומה יהיה אחר כך? האמת אני מתה על דובדבנים אבל .......רק בתוך הגלידה+אגוזים+צימוקים+קצפת. טעם......גן עדן.

דיאבלו

New member
אפשר גם לאכול את העוגה

ולקנות עוד אחת ועוד אחת ועוד.... ועו.... וע.... ו.... די. >ברגע של מחשבה על הקונדיטוריה שרצה לפתוח<

gali&

New member
משמינים מזה נורא....

מי בכלל יכול לאכול את כל העוגה? רק מתאבד.......ים של קלוריות....

איימי!

New member
מי לא מבקש לחטוא???../images/Emo13.gif

כל מה שאני רוצה זה לחטוא עם אהבה כן חח זה הכול וזה מסבך לי את החיים

למעלה