חוזרת לשתף באכזבה מחברת גומא והכיורים של אקוהטופ

חוזרת לשתף באכזבה מחברת גומא והכיורים של אקוהטופ

שלום לכם
הייתי כאן הרבה כשבנינו, לפני כחמש שנים. רציתי לספר לכם שבעקבות ההמלצות החמות כאן על האחריות יוצאת הדופן והחוזק קנינו כיור של אקוה-טופ עם אחריות ל-12 שנים. לאחרונה החלו לטפטף מים, ומסתבר שיש סדק בכיור. פניתי לחברה, שטוענת שהכיור קיבל מכה חזקה ולכן אין אחריות. זה די מאכזב, כי לא הרגשנו בשום מכה יוצאת דופן, וחשבנו שהכיור מספיק חזק לשימוש רגיל.
חוץ מזה שאין כיור כזה כבר במלאי, ויש לנו שניים במטבח, כך שנצטרך להחליף את שניהם.
אז למקרה שהתלבטתם, אני מוסיפה את אכזבתי הצוננת לשלל ההמלצות החמות

ahboaz

New member
אם משתלם לכם תדרשו חוות דעת חיצונית...

אם חוות הדעת החיצונית סותרת את דעת החברה, תגישו קובלנה ובמקרה ולא הניחו דעתכם, תתבעו בבית משפט לתביעות קטנות.
&nbsp
&nbsp

אני מאמינה שגם מומחה יגיד שהייתה מכה.האכזבה היא מהאיכות

ומחוסר העמידות

בינא

Member
אינני יודע מי המליץ ולמה על הכיורים האלה דווקא...

אבל כתבת שיש לכם 2 כיורים כאלה...נכון?
מה מצבו של הכיור השני?
אם מצבו טוב...הייתי קודם מבקש ממך לבדוק עם עצמך אם יש מקום להאשים אנשים שהמליצו מרצונם הטוב ומניסיונם...
אולי באמת הכיור חטף מכה רצינית ולכן נסדק?
מתשובתך האחרונה אני למד שאת כבר יודעת מה יגיד המומחה = את יודעת שהכיור חטף מכה חזקה הרבה יותר ממה שהוא בנוי לו.
כשמתנגשים עם רכב את באה לידרן בתלונות על הרכב שייצר?
את מגיעה להתלונן על אלו שהמליצו לך לרכוש אותו?
מה בדיוק הטענה שלך?
שאחרים אחרים על משהו שנגרם אצלכם בבית וקשה לך להודות בכך?
ושאלה אחרונה בהחלט למחשבה...:
מי קבע שצריך להחליף גם את הכיור שמצבו טוב?
האם יכול להיות שעדיף לך לפנות לחברה ולבקש במקום פיצוי ולקיחת אחריות, כיור דומה לקיים ככל שניתן או שווה במידות ושונה כדי להפרידו (בשר וחלב?) בצורה בולטת מהשני?
לא צריך תשובות לשאלות...
אלו היו רטוריות למחשבה בהמשך ליום כיפור...לאורך חג הסוכות.
באשר לנזילה - ניתן לתקן זמנית בקלות ע"י חומר איטום אפוקסי ע"י אינסלאטור וזה לוקח 5 דקות, עד לרכישת חדש.

המכה היא כזאת שלא הרגשנו בה

אם הפח של המכונית היה מתקמט באופן שברור שזה ממכה, אבל המכה הייתה כזאת שאפילו לא הרגשתי שקרתה הייתי מתאכזבת בהחלט מיצרן המכונית.
כיורים שונים בצבע נראים לי דבר מכוער. לחברה אין כיור כמו שכבר יש לי.
ובכל מקרה - תודה על ההתייחסות

גלמיש1

New member
בינא - אני לא מבינה איך אתה יודע הכל ....?

אתה יודע מה קרה, את יודע מה היא יודעת, והנימה שלך פוגענית.
זה ממש מיותר.
יכול להיות שהכיור קיבל מכה רצינית (נפל עליו פטיש כבד) גם בלי שהיא מודעת למקרה. יכול גם להיות שהיה פגם ייצור בכיור , זה קורה.
לא תמיד אפשר לדעת, ומכאן בטח שאי אפשר.
&nbsp
היה אפשר לייעץ לגברת לאטום זמנית גם בלי כל המלל שמעל.

בינא

Member
לא מקבל שההערות פוגעניות. נתתי חומר למחשבה

בכלל לא משנה ממה הייתה הפגיעה, שלא הרגישו, שהעוזרת פגעה או רעידת אדמה, חוסר התאמה בהתקנה, לחץ של כלים או כל סיבה אחרת.
נתתי גם את הפיתרון עם הספק...לבקש שינסה לאתר כיור דומה שנשאר למישהו במלאי בארץ או של הספק בחול או שיציע כיור דומה.
היא לא אוהבת צבע אחר? יש גוונים שכל-כך דומים היום שההפרש של אור וצל במטבח משנה אותם.
לא הצעתי צבע כחול ואדום ועם כל הכבוד לרגישות שלכן...אם הרגשתן פגועות בצורה כלשהיא מצורת כתיבתי...

בינא

Member
היכן יש האשמה? טענתי לחוסר איזון בטענות שהועלו

עולהמשתתף בפורום ומאשים את אלו שהמליצו לו או מביע את הסתייגותו מזה שבכלל יעצו לו, כי לדעתו האישית הבעיה שנגרמה אצלו הייתה בכלל באשמתם...

מדוע אני אשם בהאשמה כשתהיתי למה זה מגיע להם?

למעלה