חוזרת לעדכן אחרי סבב אצל ד"ר ברקוביץ

גיי J

New member
חוזרת לעדכן אחרי סבב אצל ד"ר ברקוביץ

ערב טוב לכולן

מתנצלת מראש במידה ויצא לי ארוך...
אז ככה (חלקן אולי זוכרות) בעבר טופלתי בבלינסון, היו לי המון ביציות ומוקפאים, בגלל בעיה של רירית דקה החלטתי לעבור לרופא שחושב מחוץ לקופסא ויעזור לי עם הרירית, אז כמו במוסך, הוא הצליח להתגבר על הרירית, אך באופן מפתיע הביציות כמעט ונעלמו ואלו שנשארו לדברי הרופא "מצ'וקמקות ושל בנות 50" ביקשנו להחליף את הפרוטוקול והוא אמר שמדובר בהורמונים הכי יקרים ואיכותיים ולא ממש הסכים להחליף פרוטוקול, הוא עשה לנו טובה ועשינו עוד סבב, הוא שאב 3 ביציות וכולם לדבריו באיכות גרועה, הוא דחף מאוד מאוד מאוד לעבור לתרומת ביצית ולמזלי בעלי לא מוותר כל כך בקלות. החלטנו שאנחנו פונים לרופא אחר- אחרי שבועיים נחתתי במשרד של ברקוביץ, סיפרנו לו בקצרה שבבלינסון היו המון ביציות ואצל הרופא השני הן נעלמו, הוא עצר אותי ואמר: "תני לי לנחש.. בבלינסון קיבלת מונופור והד"ר נתן לך גונאל F" אני ובעלי היינו בשוק!!!! זה מה שבאמת היה, הוא אמר שמאוד קשה להסביר את זה למי שלא בתחום, אך בקצרה אני פשוט לא מגיבה טוב לגונאל. אחרי שבועיים של זריקות נשאבו 9 ביציות, 7 היו תקינות, נוצרו שלושה עוברים, שניים לא תקינים מכיוון שנוצרו באיקסי ומסתבר שזה לא טוב לביציות שלי ועובר אחד תקין וטוב, החלוקה טובה לדברי הד"ר! אומנם זה פחות ממה שקיוותי, אבל זו התקדמות גדולה לדעתי!!!
אני חייבת התנצלות לבנות שהזהירו אותי מפני הד"ר, הוא נראה לי כמו סבא טוב ולא הקשבתי להן. אני גמורה מהאפשרות שיכלתי ללכת לתרומת ביצית כאשר הביציות שלי תקינות והרוסה מהמחשבה על כל הבנות שעברו תרומה לחינם
. אני בטוחה שזה נעשה בכוונה ולא בתמימות, אבל לך תוכיח... הרגשנו שמשהו מסריח, אני שמחה שהלכנו עם הלב. זה עדיין לא הסוף עבורי, הרירית לא הגיבה טוב לטיפול, אבל עכשיו לפחות אני מודעת לכך שאני מסוגלת לעבות את הרירית ושהביציות שלי תקינות.
מקווה שאף אחת לא תצטרך לעבור דבר דומה לזה, אבל קחו זאת לתשומת ליבכן
רופא הוא לא אלוהים, אנחנו לא יודעות מה מסתתר מאחורי המסך, הוא בזבז לי 9 עוברים מוקפאים
אבל הוא לא הרג לי את הנחישות והרצון העז!!
לילה טוב

שיהיה לכם בהצלחה וכל הכבוד על הנחישות וההליכה עם הלב!
אני מאוד מתחברת להליכה עם הלב ולאחר הזרעה אחת מחליפה רופא...
&nbsp
&nbsp

וויי גיי תודה ששיתפת, זה פשוט... הזויי ועצוב...

שיהיה לכם רק טוב מעכשיו, לא הבנתי אם העובר הטוב והחמוד הוחזר, אם כן - בהצלחה!!!
&nbsp
אגב, אם את יודעת שפרוטוקול אחד מניב ביציות,
ואחר מעבה רירית, אז אולי לשחק בניהם. בחודש אחד לשאוב, בחודש אחר כך להחזיר.
מחשבה...
&nbsp
בהצלחה בכל מקרה, וכל הכבוד על החוזק והאופטימיות, והנחישות!!!
&nbsp
&nbsp

איזה יופי לשמוע!

לא היה ספק בכלל שמהר מידי בכלל העלו בפנייך את האםשרות של תרומת ביצית... את עוד צעירה ועודה שיש הפריות, וצריך רק אחד טוב שיהפוך לילד/ה שלך!
אז לא היתה החזרה כי הרירית לא התעבתה כמו שצריך?
מה התכנית להחזרה הבאה?
אני חושבת שאת בהחלט בדרך הטובה והנכונה!
המון בהצלחה!!!

גיי J

New member
העובר לא הוחזר

מחר אני אמורה לעבור פיפל, אולי זה יעזור לרירית. במידה ולא, התכנון הוא באמת לעשות פרוטוקול נפרד לשאיבה ופרוטוקול לעיבוי הרירית. אני מקווה מאוד שהיא תתעבה ובקרוב!
מייחלת לרגע- ברקוביץ הוא מאוד מקצועי, לי קצת קשה איתו, לא יודעת איך "לאכול" אותו כל כך, כרגע אני מאוד נזהרת בצעדים שלי, עד שאכיר אותו. בUS הוא לא הכי עדין בעולם תקחי את זה בחשבון.. אבל אני חושבת ששווה לספוג את זה עבור המקצועיות שלו. כל הבנות שמטופלות אצלו, אומרות שהוא עושה את זה מתוך שליחות ולא כעבודה בלבד.
שיהיה בהצלחה!

עד עכשיו

התנסתי עם שני רופאים..
הראשון היה רופא נשים רגיל שהגעתי אליו כי נכנסתי להריון בצורה מפתיעה והייתי חייבת רופא..
עברתי הפלה והוא היה מאוד קר ..
אחריו אמרתי אני רוצה רופא נחמד..
מצאתי..או לפחות חשבתי שמצאתי..רופא "פוריות" של הקופה שלי..
אומנם הוא מצחיק ומשתמש במילה "תזדיינו מלא"..הוא מנפנף אותי תמיד, גורם לי להרגיש היסטרית..ומשאיר אותי באפלה לגבי המשך טיפול..
&nbsp
אז הגעתי למסקנה שאני מעדיפה רופא בעל ניסיון רב שינחה אותי בצורה נכונה..
אז אני מוכנה לברקוביץ
:)

כיף לשמוע!!

ובנוסף אני מאוד שמחה שכתבת כאן על ברקוביץ..
אני הולכת אליו באפריל בפעם הראשונה
&nbsp

acka

New member
איך אני שמחה לשמוע

התרשמתי כבר כמה פעמים שהרופא הקודם שלך דוחף מאוד מהר לתרומת ביצית.
שמחה שברקוביץ חושב שלא יהיה צורך.
מקווה שכבר בחודש הבא תגדלי רירית לתפארת והעובר שיוקפא יקלט ל9 חודשים עגולים.

למעלה