חוזים סנטטים

מצב
הנושא נעול.

yossitz

New member
חוזים סנטטים

חוזים סנטטים
בגדול זה כתיבת אופ' וורכישת אופ' הפוכה על אותו מדד. איך גורמים לדלתא להיות 1? האם אפשר לתת קישור לחומר בעניין?

maofplayer

New member
איזה ראייה ישראלית

חוזים סנטטים
בגדול זה כתיבת אופ' וורכישת אופ' הפוכה על אותו מדד. איך גורמים לדלתא להיות 1? האם אפשר לתת קישור לחומר בעניין?
איזה ראייה ישראלית
בראשית היו חוזים, ואז נוצרו אופציות - לא להפך

Institution

New member
הסבר + לינק

חוזים סנטטים
הסבר + לינק
חוזה סינתטי הוא קניית call וכתיבת put על אותו מחיר מימוש ועל אותו מועד (למשל, קניית call 440/jan וכתיבת put 440/jan), ותמיד הדלתא תהיה 1.

MrListen

New member
הלינק שנתת= הסברים על הפנים

הסבר + לינק
חוזה סינתטי הוא קניית call וכתיבת put על אותו מחיר מימוש ועל אותו מועד (למשל, קניית call 440/jan וכתיבת put 440/jan), ותמיד הדלתא תהיה 1.
ממש קשה לי, אני מדגיש לי, להבין אותם, אני חושב שהסבר שאני לא מצליח להבין הוא מסובך מדי, ויש לי רקע בנושא אופציות. פשוט יש יותר מדי משתנים, אפשר להסביר את זה הצורה יותר ידידותית.

DUDI2004

New member
לא יפה !! ליסטן ! זו בטח עבודה שהוא

ממש קשה לי, אני מדגיש לי, להבין אותם, אני חושב שהסבר שאני לא מצליח להבין הוא מסובך מדי, ויש לי רקע בנושא אופציות. פשוט יש יותר מדי משתנים, אפשר להסביר את זה הצורה יותר ידידותית.
עשה

MrListen

New member
אז סליחה על הבוטות. אני אנסח זאת כך

עשה
אז סליחה על הבוטות. אני אנסח זאת כך
ההסברים שם, לטעמי, קשים להבנה. במסגרת לימודי מלמדים אותי שהאחרויות על העברת המסר הוא על המוסר. לכן, אם מישהו לא מבין, זה משום שמעביר המסר לא עשה זאת בצורה טובה מספיק. יש שם יותר מדי משתנים וזה לא ידידותי, אבל אולי קהל היעד זה מתמטיקאים או מומחים לפיסיקה.

amidox

New member
אחלה אחלה עבודה!

הסבר + לינק
אחלה אחלה עבודה!
כל הכבוד! ההסברים ברורים מאד ומתומצת לענין. אני סקרן לגבי הפרק של נגזרות OTC הלינק שם לא עובד.

DUDI2004

New member
Institution

הסבר + לינק
Institution
האם תוכל לצרף קובץ וורד של העבודה שם ? עבודה מעולה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה