חוזה השכירות שלנו

ד ו ל ה

New member
חוזה השכירות שלנו../images/Emo82.gif

עומד להסתיים בקרוב, וצריך להחליט מה עושים הלאה והיכן נגור.... וזה מחייב אותנו לדון בדברים ששנינו מתחמקים מלדון בהם... וזה מלחיץץץץץץ... כי צריך לקבל החלטות וכך מצאנו את עצמינו במהלך סוף השבוע בוחנים כל מיני דירות מיועדות, כמו זוג מאושר לכל דבר, ואני מרגישה שהוא מקבל מזה את המסר הלא נכון למרות שניסיתי להבהיר שאין בכך נסיגה מכוונתינו להפרד וזה עוד יותר מלחיץ אותי מרגישה לכודה ולא מצליחה לצאת מכאן... דולה

galgalit

New member
דולה את חייבת להגיע להחלטה...

עם עצמך. כמה שיותר מהר... אם את לא בטוחה בנוגע לגירושין, אולי תחליטו לנצל את סיום החוזה לפרידה מסויימת???...זה יכול לעזור. אני נורא רציתי שנפרד לתקופה מסויימת, אבל מבחינתו של האקס שלי, זה היה או הכל או כלום...ואני בחרתי בכלום.

אין אפשרות לחדש חוזה באותה דירה ?

אני אומר, כשלא יודעים מה לעשות, אולי עדיף לא לעשות דבר.

galgalit

New member
ואני אומרת...

שזה סתם לטמון את הראש בחול לעוד כמה חודשים. כשמכריחים אותך להחליט...אתה מחליט!

האלי

New member
הוא אומר, והיא אומרת...

ואת דולה תעשי את מה שאת מרגישה כנכון... ושימי לב למה שאומרת לך מיקה, גם הדברים שלה הם דברים של טעם... מזכיר לי את הסיפור על הרב בעיירה שבאו אצלו ברל ושמרל שיפסוק במריבה שנפלה ביניהם. נכנס ברל ומספר את סיפורו... אומר לו הרב: "אתה צודק ברל" ונכנס אחריו שמרל ואחרי שהרב שומע אותו ואומר: "אתה בהחלט צודק שמרל" יוצאת הרבנית מהמטבח ואומרת לו: "רבי, אתה לא יכול להגיד גם לזה וגם לזה שהם צודקים..." חושב הרבי רגע ואומר: "את יודעת שורה ביילה, גם את צודקת" ואני, כמו שכבר אמרתי לך: "הלב יודע את התשובה האמיתית, הבעיה היא ללמוד להקשיב לו ללב." שלך, האלי.

mika2

New member
מה שאנחנו עושים ומה שאנחנו אומרים

נכון דולה יקרה, הוא אכן מקבל את המסר הלא נכון!! את "מוצאת את עצמך מחפשת יחד איתו דירה לגור בה לשניכם" ??? ועוד פעם : ???? תנסי לחשוב מדוע את בוחרת לחפש איתו דירה לשניכם ? מדוע את עושה את זה ? האם אינך רואה שיש איזו סתירה מאד עמוקה בין מה שאת עושה ומה שאת אומרת ? ואני דווקא תמיד מאמינה למה שאנשים עושים. זה בא ממקום הרבה יותר עמוק ותת תודעתי. הרבה יותר פנימי ממה שאנשים אומרים. להגיד אפשר הכל, אבל לעשות - צריך להתחבר עם מה שאתה אומר. והרי היה פשוט כל כך לחפש דירה לעצמך - כדי לשכנע אותו בכוונותייך. ולא עשית זאת. וזה בסדר להרגיש לכודה ולחוצה, את על פרשת דרכים. אל תרגישי חייבת להחליט. יש מצבים שצריך להתנדנד ולהיטלטל בהם עד שמבשילה החחלטה. אל תחליטי להחליט !!! החלטה מבשילה כפרי. החלטות בוסר יש להן טעם מר בפה. רק תפני תשומת לב למחשבה מדוע חיפשת איתו יחד דירה. אולי יש משהו באינטואיציה שלך שלא בטוח כל כך בנכונות ההחלטה לעזוב ? ואם כן , על תלחצי מהלחץ... תני לעצמך את הזמן לבוסס בסבך השאלות, והתשובות תגענה מעצמן. בהירות.

galgalit

New member
ואו...כל כך נכון ../images/Emo70.gif

בדיוק היום דיברתי עם חברה על ההבדל בין אמירות למעשים. אני גם חושבת שלמעשים משקל הרבה יותר כבד, כי אפשר להגיד כמעט כל דבר. המעשים שלנו, הם המעידים על מה שאנחנו מרגישים עמוק בפנים, ולפעמים אפילו מפחדים להודות... יודעת מה דולה, במחשבה שניה...לוקחת את הדברים שלי מקודם בחזרה...קחי את הזמן...אין מה למהר...

ד ו ל ה

New member
את כלכך צודקת..

רק שאני מבוססת בבוץ הזה כבר שנתיים וההחלטה הבהירה ממאנת לבוא והבוץ הוא טובעני והאוויר הולך ונגמר כך שאני בהחלט מרגישה שהגיע הרגע להחליט כמו שכתבה גלית ומצד שני.... באמת יש סתירה בין ההחלטות והדיבורים בינינו לבין המעשים בפועל... (כבר נמאס לי לשמוע את עצמי מתלבטת..) דולה (שבתחומים אחרים דווקא מאוד החלטית)

galgalit

New member
ככל שמדברים על הדברים...

מתלבטים, שומעים דעות של אחרים וכו´. לאט לאט מתגבשת לה ההחלטה. אז תמשיכי להתלבט ולשתף. בסוף זה יבוא...

mika2

New member
ואני

ואני התלבטתי 6 שנים. ויום אחד החלטתי. ככה ביום בהיר אחד . ואחרי שבוע כבר היתה לי ביד בקשה לגט. ולא היססתי. ואם ההחלטה ממאנת לבוא - סימן שאין לה איך להגיע... סימן שעוד לא נכון לה להגיע. יש לה סיבות מאד טובות למאן לבוא. והחלטות הן מאד עצמאיות, עושות מה בראש שלהן... ואי אפשר להכריח אותן לבוא. ואם היה ציור של שנורקל - הייתי שולחת לך...

maof

New member
עם כל הקושי בין המחשבה לביצוע

ועם כל הדעות שנכתבו ועם כל ניסיון העבר של כל אחד מאיתנו ההחלטה לביצוע שמורה רק לאדם אחד את השאלות וההיתלבטויות שאת שואלת את עצמך יגיעו לפיתרון ברגע שתחליטי שאת מוכנה לקבל את הדרך האחרת. ברגע שתחליטי לחשוב על עצמך בלבד ללא שיקולים אחרים תחפשי את הטוב עבורך תחשבי על זה כמו על פרי שמקלפים אט אט את הקליפה כדי להגיע ל.....???? תעמידי מול עצמך את השאלות הנכונות מה אני רוצה ? ומה אני מחפשת ? מה טוב לי בחיים הנוכחיים ומה לא טוב לי. תנסי אולי שלילי וחיובי למה אני נישארת ? והתשובות יגיעו מעוף

galgalit

New member
הוצאת לי את המילים מהפה...

בכל פעם שאני קוראת אותך, אני חושבת לעצמי... אךךךך כמה שאני אוהבת את מה שהוא כותב

*יערית

New member
בד"כ שאני....

עונה או מגיבה לשאלות או חששות של אנשים אחרים אני תמיד שמה את עצמי במקומם או לוקחת מהניסיון שלי, אז ככה... חצי שנה לפני שחשבתי להתגרש מצאנו דיל לקניית דירה, משום מה אני מצאתי כל סיבה שבעולם רק לא להכנס לשותפות של משכנתא והלוואות יחד איתו,לא אגולל בפניך שרבות הפעמים שידעתי שמתיי שהוא אצא מהנישואים האלו,אך לעשות צעד של דירה משותפת לא הייתי מוכנה עדיין, והוא טען שאני לא אחראית,ושאני לא לוקחת צעדים רציניים בחיי,בחיינו, אך הוא לעולם לא חשב להגיד רגע האם יש משהו לא בסדר בנישואים שאת הולכת סחור סחור ולא קדימה? ונתתי לו את כל הסימנים,ואת כל הרמזים,וכאשר זה בא לי יום בהיר אחד בבת אחת,בלי ניסיון חזרה,בלי חרטות...הוא לקח את זה קשה ביותר! אז מה אני רוצה להגיד לך בזה.... אישה יקרה..אני כל חיי חלמתי על אהבה מיוחדת ,ואכן בחיי ניתקלתי רבות באהבה...אך הנישואים שלי נועדו לכישלון מלחתחילה ולכן לא העזתי לוותר על החלום,רק חיכיתי לזמן המתאים.... לכי לייעוץ רק את עם עצמך והמומחים..שיובילו אותך לתוך הנפש שלך פנימה, זה יפה שהחברים כאן מעודדים ונותנים את תמיכתם לכאן או לשם,אבל את בינתיים סובלת את המצב ולא אנחנו...זה מצב בילתי נסבל,אי ודאות שכזו שלוקחת מאיתנו את כל האויר לנשימה... תעשי משהו עבור עצמך...אחר כך עבור כולכם יחד! והדרך ארוכה לאושר...אך חייבים לעבוד בכדי לראות את פירותיה... בהצלחה! יערית.

למעלה