חוות הצמחים הטורפים של עדה ברק

alonaski

New member
חוות הצמחים הטורפים של עדה ברק

בתלמי אלעזר. תגידו... מה דעתכם על זה?!... קשה לי להחליט עם עצמי אם יש טעם להביא לשם קבוצה כי זה מרתק ומיוחד... אבל מצד שני זה מזעזע!!!! אז ברור לי שקבוצות של ילדים או משפחות - לא אביא לשם. אבל מה לגבי אנשים אחרים? עד היום הייתי שם פעמיים או שלוש עם קבוצות של מבוגרים ולא הצלחתי כ"כ לעמוד על הרושם של הקבוצה האם היא יותר התרשמה או יותר הזדעזעה... למי שלא בקיא בפרטים: עדה מראה שם איך פרח טורף צפרדע קטנה שהיא טורחת לדחוף לו "לפה" ומפרח אחר - היא שולפת צפרדע בלי רגל או שתיים - חצי מעוכלת שכבר נמצאת בלוע של הפרח שבוע או שבועיים - ומציגה אותה כהוכחה "מדעית" (עאלק) לקבוצה - שפרח אכן טורף את בעה"ח בתוכו... הפארדוקס הגדול הוא שעדה עוד מציעה "חבילה" עם הביקור אצלה - ארוחת בוקר!!!
איך אפשר לאכול משהו אחרי שרואים צפרדע גוססת וסובלת, חצי מעוכלת בתוך פרח טורף??!!! אני אישית חושבת שהמצגת הזו שלה מפגינה זילות וזילזול בחיי בע"ח!!! - ולי אישית זה צורם, כואב ועצוב מאוד... :&#39
אשמח לשמוע את חוות דעתכם בעניין...

היינו שם במסגרת סיור עם אגודת מו"ד

זה היה לפני כחודשיים. עשינו סיור היכרות עם אתרים של תיירות חינוכית. לדעת רבים ממו"ד שהיו, האתר מתאים לילדים ולמבוגרים, במגבלות הסבר. אני אישית לא רואה פגם בכך שקבוצות של ילדים יראו את הצדדים הביזאריים של הטבע, אם זה משולב בתמונה רחבה יותר. המקום יכול לגרות דיון בנושא וחייבים לאזן אותו בדברים אחרים. דבורים, למשל.

שלחתי לשם קבוצות תלמידים

שבסך הכול נהנו מאד מהמקום אבל עדה ברק הנהלת של המקום עשתה מעשה לא אתי כאשר לאחר שנתנה מחירי כניסה לי (לחברת הטיולים שלי) התקשרו אליה בתי ספר אחרים והיא נתנה להם מחיר נמוך יותר ממה שנתנה לי אחר כך ניסתה לתרץ את זה בכל מיני תרוצים מוזרים בפועל זה עלה לי בלקוח שאיבד את אמונו בי. אפשר לשלוח אבל כבדהו וחשדהו במקביל - זה מנסיוני האישי מאז אני לא שולח לשם קבוצות רק במידה והם מבקשים את זה ספציפית.

למעלה