חוות דעת..

RGRIN172

New member
חוות דעת..

היי, אני לומדת במכינה לתקשורת חזותית. בתום השיעור הראשון נתבקשתנו להכין סמל אשר מייצג את המזה"ת בשנת 2010 כאשר שורר במקום שלום. אני אסביר את הרעיון שלי בקצרה ואשמח להערות והארות. זהו ציור של עץ, שני ענפים גדולים שמורמים כלפי מעלה והם מרימים בכאילו את העלים (החלק הירוק) שזה בעצם המזה"ת. חשבתי להוסיף זיתים על מנת שיוסיפו אפקט ויסמלו את השלום. הרעיון הכללי הוא שהמזה"ת כמו עץ- שאיפה לגובה, שגשוג הצלחה ותקווה לעתיד טוב.
 

פליכטי

New member
הערות והארות

עץ = שאיפה לגובה = שגשוג והצלחה = אוי נו באמת ... זיתים = שמן זית = טיגון = אוכל = טעים = שלום (במובן להתראות, אני זז להכין משהו לנשנש* אני = חושב = שהכל חארטה = פלצנות גדולה = אם את רצה לבקש עזרה אחרי השיעור הראשון שלך במכינה, יש לך בעיה אחרת. את לא צריכה הערות והארות, את צריכה לשבת ולחשוב עוד, ולבסוף להיות החלטית. זאת עבודה שאת צריכה להגיש בעצמך. ובבקשה ממך, תתייחסי אל הכתוב למעלה ברצינות.
 

preacher

New member
בתור סמל זה מתוסבך מדי

סמל הוא צורה מופשטת המיצגת רעיון יותר מורכב. לייצג את המזרח התיכון ע"י המזרח התיכון אינה הפשטה, זוהי העברה אחד לאחד. הייתי מתרחק מכל דבר המזכיר יונים או זייתים - זה נדוש בצורה שלא תאומן. תחפשי כיוון אחר (אם הייתי אדם ציני הייתי אומר שהדרך היחידה שיהיה שלום ב-2010 זה אם פצצה אטומית תחסל כאן את כולם אבל אני לא ציני... רגע בעצם אני כן).
 
למעלה