חוות דעת על מינהל עסקים

• פותח הנושא bp20
  • פורסם בתאריך

bp20

New member
חוות דעת על מינהל עסקים

שלום, שמי בני בן 20 אני מתעין בלימודי מינהל עסקים. אני שוקל ללמוד במכללה למינהל , מה שמטריד אותי זה הקורסים של מאקרו ומיקרו כלכלה, אני בא עם רקע של 3 יחידות מתמטיקה, האם אילו קורסים קשים? האם לימודי מינהל עסקים צריכים מתמטיקה של 5 יחידות? אודה לכם אם תתנו לי חוות דעת. מצורף התוכנית לימודים של המכללה למינהל.

sar314

New member
לדעתי הדרישה במתמטיקה אינה עולה על 4 יח"ל

ייתכן שתיתקל בקשיים בתחילה מיכוון שהתחלת את לימודיך עם 3 יחידות אך לדעתי לא צריכה להיות בעיה מכיוון שישנם את קורסי המתמטיקה הבסיסים אותם לומדים בתחילת התואר (מתימטיקה למנהלים או משהו בסגנון) השאלה שנשאלת היא מדוע למדת 3 יחל ? האם עקב קושי רב במקצוע או מסיבות אחרות אם אתה יודע שאתה מסוגל (ולדעתי רוב האוכלוסיה מסוגלת, בתנאים המתאימים) ליותר במתימטיקה אזי לא צפוי קושי רב מדי בהשלמת הפערים במהלך הסמסטר הראשון (במקרה הגרוע תתגבר את עצמך עם מעט שיעורים פרטיים) חשוב להבין שבקורסים אלו בד"כ הקושי אינו מתמטי, מי שיודע מתימטיקה טוב ייתכן שחייו יהיו קלים יותר , אך גם מי ש"חלש" יחסית יכול לצלוח את התואר ואת הקורסים בהצלחה . הכי חשוב - תלמד לגזור
אציין כי אני לא למדתי במכללה למינהל כך שאני לא מוסמך לענות לגבי תוכנית הלימודים, אך מהיכרות שלי משאר התוכניות הן במכללות והן באוניברסיטאות המצב דומה (אולי למעט האוניברסיטה העיברית) למה שציינתי מעלה בהצלחה

101010 האחת

New member
מנהל עסקים

ללימודי מנהל עסקים יספיק אם תגביר ל 4 יחידות מתמטיקה. מאקרו ומיקרו הם קורסים לא קלים אך גם לא משהו שלא ניתן לעמוד בו (כמובן זה מאוד אנדבידואלי).אני חושבת שהכל עניין של רצון. אני גם עשיתי 3 יח' בתיכון, הגברתי א"כ ל 4 וסיימתי תואר בכלכלה. בהצלחה

למעלה