חוות דעת לגבי הספר "הבורסה למתחילים

מצב
הנושא נעול.

shimon23

New member

שלום מישהו מכיר את הספר הנ"ל? האם רמתו ממש בסיסית, או שהוא מקנה גם כלים מתקדמים יותר?

אלעד 85

New member
ספר

שלום מישהו מכיר את הספר הנ"ל? האם רמתו ממש בסיסית, או שהוא מקנה גם כלים מתקדמים יותר?
ספר
מצויין. רמה די בסיסית אבל חשוב מאוד להבנה כללית של מושגים וכו

הזמנתי אותו באינטרנט

הזמנתי אותו באינטרנט
ומיד החלפתי אותו בספר רציני. זה ספר עם יותר ציורים ממילים.

יהושע 50

New member
נאלץ לא להסכים אתך

אני עדיין מתחיל
המלצתי לספר למתחילים - ברוקר בנעלי בית.
נאלץ לא להסכים אתך
לטעמי 'ברוקר בנעלי בית' רחוק מלהיות ספר לימוד מתאים למתחילים, ואתה יודע מה? אני גם לא חושב שהוא איכותי עבור לא מתחילים. בזמנו שמעתי ש'ברוקר בנעלי בית' ספר טוב, קניתי והתאכזבתי. אבל על טעם קשה להתווכח כידוע...

קרלטון

New member
תוכל להרחיב?

נאלץ לא להסכים אתך
לטעמי 'ברוקר בנעלי בית' רחוק מלהיות ספר לימוד מתאים למתחילים, ואתה יודע מה? אני גם לא חושב שהוא איכותי עבור לא מתחילים. בזמנו שמעתי ש'ברוקר בנעלי בית' ספר טוב, קניתי והתאכזבתי. אבל על טעם קשה להתווכח כידוע...
תוכל להרחיב?
מה לא אהבת בו?

יהושע 50

New member
כן

תוכל להרחיב?
מה לא אהבת בו?
כן
לא מצאתי אותו בנוי בצורה מספיק שיטתית ומכאן חוסר ההתאמה למתחילים. בנוסף, הוא (יואל סלע, המחבר) מתמקד בדברים ייחודיים לשיטת העבודה האישית שלו בלבד ופחות מתייחס להרבה דברים אחרים שלדעתי חשובים גם כן.

shazbak

New member
ספר מצויין למתחילים!!!

ספר מצויין למתחילים!!!
מלמד את הכל בצורה ברורה ופשוטה

biz man

New member
ספר חובה למי שאין לו כלל ידע

ספר חובה למי שאין לו כלל ידע
אבל אם יש לך ידע בסיסי+ הוא די ישעמם אותך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה