חוות דעתכם על קורס עיצוב גרפי

מיכל963

New member
עשיתי חיפוש ומצאתי הרבה תגובות

ולמרות שאין המלצות טובות מידי, לצערי כבר נרשמתי. התלבטתי ארוכות בינו למנטור ואולי החלטתי את ההחלטה השגויה? עצוב לשמוע, אבל העניין נסגר ו...שולם. מקווה בשבילי שההבדל הוא לא כזה משמעותי ואני כן אצא מסופקת בסוף הקורס. אשמח לשמוע פידבקים בנושא, אם למישהו יש. תודה

SCaToPHaG

New member
לפי מה החלטת?

כמעט בכל מקום יש מדריכים יותר טובים ופחות טובים. העניין הוא שבמנטור הסיכוי ליפול על מדריך טוב הוא הרבה הרבה יותר גבוה. מה גם שלמנטור יש יותר "שם" בחוץ מאשר לשאר המקומות - למרות שמציאת עבודה תלויה יותר בך מאשר במקום בו למדת. אני הייתי בודק שוב את עניין הביטול - אם את צריכה לשלם קנס קטן - אולי זה שווה. שווה אולי לברר צרכנית האם מותר להם לעשות את זה, כי שילמת ולא התחיל הקורס, תלוי אם חתמת על חוזה ומה הוא אומר. אם לא מאוחר מדי - אני הייתי עובר למנטור. אם מאוחר מדי - לא הייתי מתבעס על זה יותר מדי - כולה תוכנות.

מצטרף לשאלות

גם אני התעניינתי לאחרונה בקורס עיצוב גרפי בג'ון ברייס ורק עכשיו הבנתי מכם שקיים גם את מנטור. בכל מקרה נכנסתי לאתר שלהם וקראתי לגבי הקורס. אני לא יודע מה הרמת לימוד שם יחסית לג'ון ברייס אבל שמתי לב שאצלהם הקורס המשולב לא כולל למידה על דרימוויבר וActionScripts ופלאש וHTML בסיסי ועוד כמה דברים שבג'ון ברייס דווקא כן כלול. גם אם תסתכלו סתם בכל מיני אתרי דרושים לעבודות בתחום תראו שלהרבה מאד יש דרישה לידע בתוכנות האלו ולא רק בפוטושופ ובפריהנד שמנטור מציעה. בקשר להבדלי הכוח בין התעודות של שני המקומות אין לי מושג אז הייתי רוצה לדעת יותר לגבי זה והאם זה כל כך קריטי. אגב למישהו יש מושג מה סדר גודל המשכורות בענף? תודה

oren*

New member
כתבת שחיפשת ומצאת תגובות של אנשים

לגבי הלימודים במכללה, אז איזה פידבק נוסף את מצפה לקבל בכדי להבין שזו בחירה שגויה? אם יש לך אפשרות, גם במחיר הפסד כספי מסויים, בטלי את ההרשמה ועברי למנטור - בפורום הזה ובפורום תקשורת חזותית נכתבו עשרות הודעות של סטודנטים מרוצים, כאלה שלמדו איתם במכללות האקדמיות וכאלה שלמדו איתם בקורסים.

m a y u l a

New member
ג'ון ברייס

בתור מי שלומדת שם כרגע, אני חייבת לציין שהרמה בהחלט גבוהה. אני לא יכולה להשוות למנטור כי לא למדתי שם, אבל זה בהחלט תלוי במנחה של הקורס.. אני כנראה נפלתי על המוצלחת שבינהם. בהצלחה

pulse11

New member
מנטור נגד העולם

יש פה איזה נטייה סוחפת כל הזמן לתת תחושה שמנטור הם היחידים. אני מהיכרותי אתם בהחלט מאמין שהם טובים מאד, אולי הטובים ביותר (זה דורש השוואה, קטונתי). אבל נוצרת תחושה שכל השאר ממש גרועים. קשה לי להאמין שיש רק בי"ס אחד שמסוגל להעביר את הקורסים האלו. האם נערכה אי פעם סקירה, השוואה או כתבה על ההבדלים בין בתי הספר? מישהו ערך השוואה וביקורת על עבודות הבוגרים? משהו?

למעלה