חוויית שירות נוראית במסעדת BOYA

shultz

New member
חוויית שירות נוראית במסעדת BOYA

אבא שלי חגג היום את יום הולדתו ה-65, מראש הוא אמר שהשנה הוא מעדיף שנחגוג לו בצניעות ושלא נרים הפקה יוצאת דופן, אז החלטנו לעשות ארוחת בוקר משפחתית במסעדת- BOYA בנמל תל אביב.
אבא שלי נורא שמח שכל הילדים והנכדים הגיעו והזמנו כולם את אותה המנה - ארוחת בוקר קלאסית (די דלה בשביל מנה שעולה 68 ש"ח אבל זה לא מה שהרס לנו את החוויה).
כאשר ביצענו את ההזמנה המלצרית הייתה חסרת סבלנות כלפינו, זה התחיל במבטים בוטים וגלגול עיניים על ההתעניינות שלנו בשאר המנות, אני כמובן תמיד מבין את המלצריות ואת הלחץ שבו הן נתונות במיוחד בשבת בבוקר במקום כה עמוס, ראיתי גם שהאחרים לא שמים לב אז המשכתי רגיל בהזמנה.
כשסיימנו לאכול ואבא שלי קיבל את המתנות וכרטיסי הברכה מהנכדים הוא הזמין את הקפה שמגיע לו ולאמא שלי, כעבור 15 דקות שמנו לב שהקפה לא מגיע, חיכינו שאחת המלצריות תעבור וכשזו הגיעה אחרי דקות ארוכות היא התעלמה מאיתנו בגסות, אח"כ שוב אותה מלצרית קראנו לה בקריאת "סליחה" מספר פעמים והיא פשוט לא ענתה ואז הסתובבה עשתה לנו תנועת "רגע" עם היד ונעלמה מן האופק, אחרי 5 דקות שמלצרית אחרת התעלמה מאיתנו אמא שלי פנתה למארחת וזו באדישות אמרה "אין בעיה אני אגיד למלצרית שתיגש אליכם"..
המלצרית (לא אותה מלצרית שלקחה את ההזמנה) הגיעה תודה לאל ואבא שלי שאל אותה סך הכל כשאני יושב מולו "כל כך הרבה זמן לוקח להכין קפה?".. וזו בלי שום התנצלות פשוט הסתכלה עליו במבט דוחה ואמרה לו "כן.. נכון, לוקח הרבה זמן, אתם לא לבד פה אם לא שמת לב".. הוא ענה לה "תגידי, את עושה ממני צחוק? את שמה לב איך את מדברת?" והיא עדין במבטה המזלזל אומרת לו בהינף יד "אתה מדבר עלי? תסתכל על עצמך?".. כל זה קרה מול העיניים שלי ובאותו רגע לא יכולתי שלא להתפרץ, היא פשוט ניסתה להשפיל אותו ואני נשבע שהוא לא דיבר אליה בגסות או בטונים גבוהים, צעקתי "מה זה השירות הדוחה הזה? בחיים לא שמעתי מלצרים מדברים בצורה כזאת ללקוחות, תתביישי הוא יכול להיות סבא שלך", המנהל הגיע וניסה להרגיע אותנו הוא פיצה את אבא שלי במנה שהוא הזמין למרות שאבא שלי סירב בתוקף וכל מה שרצינו זה רק לשלם וללכת, בלי הקפה שמגיע לנו, בלי קינוח יומולדת וזיקוקים, בעצבים וקושי לעכל את הארוחה ואת החוויה הלא נעימה הזאת, קמנו והלכנו, יום הולדת שמח אבא.

נשמע כחוויה ממש מגעילה....

במיוחד כשזה יום הולדת....

אני בהחלט מבינה את התגובה שלך כלפי המלצרים...
אני חושבת שם מישהו היה מדבר ככה אל אבא של ז"ל אני גם הייתי מגיבה ככה....
אני מקווה שמישהו מהמסעדה יקרא את הפוסט ויגיב וידאג לפיצוי....

מקווה שאבא שלך ואתם לפחות נהנתם מהחברה אחד של השני והנוף....

מזל טוב!

מיתר44

New member
בויה - ספינה ללא קברניט?

הנה בדף אחד של פורום עוד דיווח המעיד על היות
הלקוח לא יותר מאשר זבוב מטריד.
לא מדוייק. מהלקוח רוצים (דורשים) שיבצע הזמנה כאן
ועכשיו, שימתין בשקט, שיאכל במהירות, שיענה בחיוב
לשאלה הנצחית: הכל בסדר?
שישאיר טיפ שמן ושיעוף מהעיניים.
והזבוב? מה הוא רוצה? לחגוג יומולדת 65 לאבא
שלו, שחטא בכך שביקש קפה בתום הארוחה, והעז
להתלונן על העיכוב ועל תשומת הלב שנשללה ממנו
(כי המסעדה מלאה ולבויה באים כדי לבהות בים, לא הבנת
את זה ברוך?)
טוב עשה אביך כשסרב לקבל פיצוי. טוב יעשה
הבעלים (ולא מישהו) כשיעביר את הצוות סדרת חינוך.
אני מוכן להופיע (חינם) בפני המלצרים כדי לשכנע
אותם על שירות ראוי.

סורי, אבל "כל כך הרבה זמן להכין קפה?"

זו לא בדיוק שאלה עדינה ונחמדה, ולא נראה לי שאבא שלך שם לב כיצד גם הוא מדבר(לא קשה לשאול במקום, לדוגמה: סליחה, הזמנו קפה לפני רבע שעה. יש אפשרות לבדוק מה עם ההזמנה שלנו?").

מיתר44

New member
סורי, המשפט הנ״ל הינו תוצאת

הזלזול בלקוח.
עם הדרכה ופיקוח נכונים יכול כל מלצר ללמוד להגיב נכונה ובכך לגרום
ללקוח להרגיש שקשובים לו. למשל: בעת לקיחת ההזמנה לציין כי ההכנה תארך
כך וכך דקות עקב לחץ עבוד של הבריסטה. אגב, אספרסו יכול להיות
מוכן תוך דקה. מניסיוני. כולל הקצפת החלב.

dani666

New member
הוא גם היה בטח צריך לנשק את עפר רגליה. לא ?

זה גם 15 דקות וזה גם ההתעלמות וזה גם העובדה שהוא, מה לעשות, לקוח. או שאולי היה צריך לחכות שתעבור שעה ואז להתלונן ?

ושאלה - כמה באמת לוקח להכין קפה ?

החתולית

New member
חבל שזו היתה ארוחת יום ההולדת של אבא שלך

ושל כולכם, ואני מבינה את התחושה של "לקום וללכת משם".

אני חושבת שמה שאתה מתאר, הוא תוצאה של חוסר הדרכה של צוות לא מקצועי. חבל שעדיין יש מנהלים שלא מבינים, ששירות יכול להרים ולהפיל ארוחה.

נשמע נורא. פעם נוספת מוכיח, כמה כוח יש לנותן

שרות. במיוחד כח הרסני. משפט-שניים - והנה החגיגה נהרסה.

אני אישית לא מחבב את בויה.

inבאלי

New member
נשמע באמת נורא

בחיי שאני לא מצליחה להבין מקום שמעסיק כאלה מלצרים.
אני מקווה שיהיו לאבא שלך חגיגות יום הולדת נעימות יותר.

למעלה