חוויות פגישה באולמות...(ארוך)

לוסיג

New member
חוויות פגישה באולמות...(ארוך)

טוב צהריים טובים לכולן (וכולם)... סתם בא לי לספר איך אני מרגישה לאחר 3 מפגשים עם 3 מקומות שונים שהתחיל לפני 3 שבועות... טוב אז ככה... התחלנו במלון עדי באילת מלון 3 כוכבים חדש. אחלה מלון, קטן אינטימי ומתאים לכמות המוזמנים שלנו, 150-200. אזור הקבלת פנים נחמד אהבתי..אבל כשהגענו לראות את ה"אולם" גילינו שזה החדר אוכל של המלון שהוא ממש פיצי...בקושי לחופה היה יכול להיות שם מקום...המשווקת הייתה מאוד נחמדה ואדיבה אלינו והוסיפרה שמעל 200 אנשים זה ייראה נורא...בתמורה למה שנקבל זה ממש מצויין לכמות האוכל המגוון והמזנונים..120 ש"ח לאדם. לאחר שבוע ביקרנו בקיבוץ אילות. איך שהגענו (גם עם אמא ואבא שלי) קיבלנו אותנו נורא יפה מנהל האירועים והשף. הם הציגו בפנינו במחשב הכל פשוט הכל...איזה אוכל מוגש שזה 5 מזנונים בסגנונות שונים (כולל הקינוחים) כל מזנון סוג מאכלים שונה וכל אדם שיוצב במזנון יהיה לבוש לפי סגנון האוכל או המדינה שממנה מגיע האוכל..האירוע יכול להתקיים בחוץ או בפנים איך שנירצה..אני העדפתי בחוץ כי בפנים זה גדול מידי לכמות אנשים קטנה...מה שלא אהבתי זה שהכיסאות מפלסטיק למרות שיהיה כיסוי... אבל דיי התרשמתי לטובה זה כולל עיצוב בסיסי שהוא מתאים לנו בהחלט ב- 150 ש"ח לאדם. והיום...היינו במלון שרתון מוריה למרות שלא רציתי ללכת לבתי מלון 5 ככובים כי זה יקר בישבילנו ואני לא רוצה להתרשם ולהתאכזב שאין לי את התקציב הזה...אבל אבא שלי לא מניח לי הוא אירעקי אבל מתנהג כמו פולני לתפארת! אבל...ויש אבל...זה היה מצויין וראיתי את זה בהבדלים ברמת השירות קודם כל ולמרות שבשני המקומות הקודמים המשווקים היו מאוד אדיבים..פה זה היה גם אדיבות וגם מקצועיות..הקבלת פנים תעירך בבריכה..אח"כ החופה תהיה למעלה על הדשא מול הים העוצר נשימה של אילת...ואח"כ יורדים לאולם שהוא מספק אותנו בהחלט..האוכל יוגש במזנונים פחות או יותר כמו בקיבוץ אילות...רק שהאסאדו לא יגיע מהגריל לצלחת (לעומת הקיבוץ) והחצי נורא התבאס על זה...אבל נראה מה נוכל לעשות..זה יצא 175 ש"ח לאדם שזה כולל עיצוב ממעצב שלא קשור למלון (אנחנו כמובן בוחרים את העיצוב + חופה) ושלושה לילות מיום החתונה ?(יום חמישי) בחדר דה לוקס וכמובן תהיה הנחה משמעותית לחדרים שייקחו הקרובים שמגיעים מהמרכז, שזה גם הקיבוץ ייתן לנו וגם מלון עדי....בקיצור מאוד התרשמתי..איך אומרים , ניפתחו לי העניים.. היום בערב יש לנו עוד פגישה בפונטון הרפסודה באילת...ניראה מה יהיה שם.. עכשיו- אנחנו רק מחכים להצעות מחיר ואז הלאה. וסוף סוף יהיה לנו
ראשון... מי שהגיע עד כאן אז סליחה על הטירחה..... אגב בכל שלושת המקומות יש בר חופשי תוצרת הארץ.. תודה.

ואיי נשמע לי מדהים להתחתן ברפסודיה...

מקום מטריף... אנחנו שקלנו להתחתן בחוף הפאפיה אבל בגלל שהיו הרבה מוזמנים מהמרכז החלטנו לא להתחתן באילת. ביררתם באולם הקטן של מלון הגולדן טוליפ? הם עושים אירועים מקסימים

לוסיג

New member
אני מאמינה שנגיע גם לשם..

אם אתה אומר...לא חשבנו על זה, אבל בהחלט אנחנו מוכנים לחפש עוד מקומות....אבל אני חלשה מאוד בסבלנות שאני כבר מתה לסגור מקום ולשמוח עם אהוב לבי שהוא בעצם אומר לי: תעשי מה שאת רוצה, אני לא מבין בזה כלום..העיקר שהאסאדו יגיע לצלחת!!

תודה על התיקון ../images/Emo13.gif

יש עוד כל מיני מקומות מגניבים שעם קצת השקעה (לאו דווקא כספית) אפשר לעשות ארוע מדהים... ז"א מקום וקייטרינג חיצוני לדוגמא-הייתי בחתונה בחוף הדקל עם קייטרינג חיצוני והיה מדהייייייייייים החופה הייתה על במה על שפת הים, הקייטרינג היה בבופה באיזור הבר וגם רחבת הריקודים שהייתה בצידו השני והשולחנות היו ברחבה בחוץ בבריזה של הים והיה מקסים...שנטי ואלגנטי ויש כמובן את האולם במלון קלאב הוטל שהוא לא יקר והם עושים שם ארועים מקסימים לא יצא לי להיות בחתונה אבל הייתי בבר מצווה והיה אחלה... בהצלחה

Darth Foofoo

New member
אני הייתי בודקת בהרודס

יש להם מקום מדהים לחתונות קטנות וממה שזכור לי לא יקר במיוחד .

Darth Foofoo

New member
אה כן ותוספת

יש בקלאב הוטל כמו שעמיתתי נימרוד אמרה אני יודעת שאפשר בחוף של קלאב מד בואדי של הנסיכה הכל תלוי בתקציב ובתאריכים שאת רוצה .

פופופופו

את לא חושבת שלי מגיע לראות תמונה מהחתונה שלך??? להזכירך לא ראיתי אותך בערך 4 שנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Darth Foofoo

New member
כפרה עלייך

תשלחי לי כתובת למסנג'ר ואני אפגיז אותך בכל ה 1500 תמונות . מזל טוב על יורש העצר

זוכרת שהתלבטת מה יהיה...!

שמחה שגיליתם שיש אופציות סבירות שאפשר לבחור בינהן חיבוק גדול של אהבה,ו גם שולחת נשיקה ישר במצח

לוסיג

New member
תודה תודה על ההצעות...

בדיוק עכשיו כשאני כותבת יתקשרו ממלון שרתון בשביל לשלוח לנו בפקס את ההצעה איזה כיף!!
היחידים ששלחו יום אחרי ולא שבוע אחרי....נמשיך ללכת, לקלאב הוטל כמו שאמרתם ובקשר להרודס אני יכולה לבדוק עם שרתון כי זו אותה רשת למרות ש...עבדתי בהרודס תקופה ארוכה ולא בא לי כל כך שמה כי שנאתי את האנשים שעבדתי איתם והייתי טבחית..האוכל לא משהו, אתמול היינו בפונטון, אני לא אהבתי כל כך למזלי!!! כי המחיר בשמיים לכיס שלי מעל 220 ש"ח בלי עיצוב!! טוב תאחלו לי שבקרוב ניסגור משהו אין לי סבלנות... תודה תודה...

לוסיג

New member
אה כן ועוד משהו..

היום קיבלנו בדואר רשום את האישור יהדות של החצי כעבור חודש + שיש להם בעיות במחשבים שמבחינתי נימשכים לאורך כל השנה....אז אני גם יותר רגועה. היו לי מחשבות שזה לעולם לא יגיע.

y a e l 23

New member
הצעה

הייתי בחתונה במשתלה האורגנית בכניסה לעיר. הם לא עושים שם הרבה חתונות וצריך להביא קייטרינג חיצוני, אבל תבדקי את זה.

למעלה