חוויות מהנכדה בת השנה ועשרה חודשים ,,,

חוויות מהנכדה בת השנה ועשרה חודשים ,,,

הקטנטנה ראתה שאני מנגבת את דלת הארון במטבח, מיד אמרה גם אני ,גם אני ,, אז נתתי לה ביד מטלית חד- פעמית ,,וגם היא ניגבה את דלת הארון, וברקע התנגן לו השיר: " יוסי ילד שלי מוצלח ",והיא שמעה את השיר , בו אמא אומרת ליוסי : " לך הבא בקבוק חלב,, אמא מחכה בבית ,,ריק הבית אין חלב ,,לחם אין וכו' ,,,, והקטנטנה הולכת לכוון דלת הכניסה ואומרת" "אני אני אביא חלב",,, -הילדה הזאת,,,אין עליה,,, מנגבת ארונות ,,, רוצה לצאת לקניות, אני לא זוכרת שהילדים שלי ,,,היו חרוצים כול כך בגילה. ולמי שרוצה להיזכר במילים של השיר המקסים הזה:יוסי ילד שלי מוצלח :התרנגולים :מילים: ע. הלל /לחן: סשה ארגוב. שמש במרום זורחת,, אמא את יוסי בנה שולחת : לך הבא בקבוק חלב ,,לך ישר ואל תשכח ,, יוסי, ילד שלי מוצלח. יוסי בשדרה פוסע ופתאום אורות עיניו אץ הוא רץ הוא לפניו ,, גור כלבים מסכן צולע ,, -הוא חובק בשתי ידיו. אמא מחכה בבית איפה יוסי ? אין חלב אך הנה הילד בא עם ,,, מה זה ? חומד של כלבלב ,,מתנה הבאתי לך ,, אוי לי , ילד שלי מוצלח. שמש במרום זורחת אמא את יוסי בנה שולחת : לך הבא נא לי כיכר ,, לחם חם - אך אל תשכח יוסי, ילד שלי מוצלח. השדרה אליו קורצת,, פתע שוב קופצות עיניו ,, רועשות נוגנות אוזניו ,,מפוחית קטנה נוצצת,, הוא אוסף אל שפתותיו., אמא מחכה בבית , איפה יוסי ? לחם אין ,, אך הנה הילד בא עם,, מה זה ? יוסי מנגן ,,מפוחית הבאתי לך ,, אוי לי, ילד שלי מוצלח. שמש במרום זורחת ,,אמא את יוסי בנה שולחת : לפחות הבא זיתים, זה הכל, אך אל תשכח ,, יוסי, ילד שלי מוצלח. השדרה לוחשת יוסי,, הנה שוב רוקדות עיניו , מה נחפז הוא לפניו,, פרח אדמוני, אה - יופי !!! מבלבל לו את האף. אמא מחכה בבית אוי לי יוסי זית אין , אך הנה הילד בא עם ,, מה זה ? אמא לך הכל אתן... קחי הפרח הוא שלך - אוי לי, ,ילד שלי מוצלח. ריק הבית אין חלב לחם אין,, ולו כזית, אך מלא מלא הבית זמר מפוחית ופרח,, ונביחות כלבלב... ** *** *** ***

מקסימה קטנה ../images/Emo13.gif הקטנים האלה עם ההברקות

שלהם , לאכול אותם

משתפרת

New member
והנכד שלי (בן 7) מחזר אמיתי

יודע להחניף במקצועיות. בשישי אחרי ארוחת הערב הוא אומר לי: "סבתא, סיפרתי עליך לחבר שלי, והוא מקנא בי"...

גם הנכדים שלי 2 ו-4 בהקשר לזה...

ירין אומר לי ביום שישי: אחרי שסיימו לאכול וקבלו את הצ'ופר של יום שישי, סבתא אולי את יכולה להיות סבתא גם של ..... וכאן מגיעה רשימה של כמעט כל החברים שלו. והקטן בן 2 ליעדי ראה אותי עם שמלה ורודה פרחונית כזו ואמר לי: תתה (אי אפשר להוציא ממנו סבתא מלא) את יפה. כמעט התעלפתי.

למעלה