חוויות בנושא היחס לבנים ובנות

חוויות בנושא היחס לבנים ובנות

שלום לכם נשמח לקבל כאן דיווח המתייס לחוויה של בנים ובנות בבית הספר. אני מבקשת כאן התייחסות ליחס המורים/ות לבנים ובנות בכיתות, לתחושות כוח או השפלה שאתם חווים בנושא השוויון בין המינים, לשעורים שנערכו בנושא השוויון, לאמירות הנאמרות בבית ספר בנושא ועוד. נשמח לשמוע זאת ממורים/ות, הורים ותלמידים/ות. תודה עינת

ערןfw

New member
חוויות בנושא היחס לבנים ולבנות

שלום עינת אני מורה זו השנה העשירית בבית ספר יסודי הנושא עלה למודעות בשנים האחרונות אני רואה כי בזמן ההפסקה בנות משחקות בחבל , גומי וכו' ובנים במשחקי כדור ששאלתי תלמידים ותלמידות מה הדיעה שלהן בנושא התשובות שקיבלתי היו מבולבלות לא ממוקדות אמרו לי "שככה זה". אני חושב שהנושא חשוב וצריך לעלות לסדר היום בכל בית ספר במדינת ישראל. ברכות לכל העוסקות/ים בקידום הנושא בכל הרבדים במערכת החינוך.

שלום ערן

שלום לך היכן אתה מלמד? האם יש פעילות מובנית בבית ספרך בנושא חינוך לשוויון בין המינים? עינת

ערןfw

New member
רעיונות

שלום עינת אני מלמד באזור ירושלים חדר המורים עבר השתלמות בנושא יש מודעות אבל צריך לרדת יותר לעומק יש לך רעיונות?

תמר ש

New member
אשמח לעזור עם רעיונות

ערן שלום! יש לי הן מידע בתחום והן סדנאות העוסקות בתחום זה.אשמח להעביר לך. אנא צור עמי קשר דרך האימייל . בברכה תמר [email protected]

למעלה