חוויה חוץ גופית

idanmeri

New member
חוויה חוץ גופית

זה לא מסוכן לעשות את זה? איך עושים את זה, ואיך יוצאים מזה?

f i n i k s

New member
מסוכן?

לא נראה לי! לא שמעתי שמישהו מת מזה מצד שני הם מישהו מת מזה בטוח לא נדע על זה! מה שכן אני יכול לומר בפה מלא שזה מלחיץ מאוד (לפחות אותי) קרה לי פעם שקראתי על שיטה מסויימת ניסיתי הצחתי וזה היה מאוד מלחיץ ומאז לא ניסתי שוב אני חושב עכשיו לנסות שוב אחרי שמשהו פה למעלה פירסם שיטה מעניינת!

aronagever

New member
מסוכן ?!

לי קרו בעבר חלומות צלולים עוד לפני שמדעתי על המושג "חלום צלול" למרות שאלו היו חלומות צלולים חלקית. למה חלקית?! כי בחלומות ידעתי בברור שאני חולם ויכולתי להתעורר מתי שאני רוצה אם זה היה סיוט או סתם אם לא התאים לי החלום . אבל לא יכולתי לשלוט בנעשה כנראה כי לא ידעתי שאפשר. ופרט מצחיק סבתי עליה השלום סיפרה לי שאפשר לעבור בין חלומות כשמתגלגלים במיטה . ובאותו לילה באמת הצלחתי לעבור בין חלומות. לאחרונה התחלתי להתעניין בחלומות צלולים ונזכרתי במקרים אלו. אז לאחר החפירה.. לשאלתך לחץ? אני לא הרגשתי שום לחץ כשידעתי שאני חולם אבל כנראה העניין אינדיבידואלי למרות שרוב האנשים שדיברתי איתם לא דיווחו על לחץ. מסוכן? צריך לחפור באינטרנט ... בעיקרון עם זה היה מסוכן בטח זה היה ידוע. אז כנראה שלא כל כך . והשאיפה היא לא לצאת מזה ולמשוך את זה כמה שאפשר כי זה אמור להיות הדבר הכי כיף שקורה לנו תחשבי שכל החלומות שלך מתגשמים ויותר.. אם את רוצה לדעת איך עושים את זה תחפשי בגוגל חלומות צלולים . יש מידע מפורט בעברית

silverhawk

New member
זו לא צלילות חלקית

ברגע בו ידעת שאתה חולם החלום הפך לצלול. זאת לפחות בכל הנוגע להגדרה היבשה. בכל אופן, ביכולתך לשפר את המודעות בחלום וכן את השליטה בו ע"י שימוש בבדיקות מציאות, בשיטות להגברת הצלילות ובשיטות שונות לשליטה בחלום.

Amaterasu

New member
לא מסוכן

זה לא מסוכן. אתה לא יכול לעשות שום דבר מסוכן בלי שימוש בכלים חיצוניים. חוויה חוץ גופית, חלומות צלולים, ואפילו היפנוזה לצורך הדוגמה, הן פעולות שעושות שימוש בכלים פנימיים בלבד, ועל כן אין בהן שום סיכון אפשרי. הסיכון מגיע רק כאשר אתה קם ועושה פעולה פיזית. כל עוד אתה שוכב במיטה ונמצא בתוך "הראש של עצמך" אתה לא יכול לגרום לעצמך כל נזק, אחרת המוח לא היה מאפשר לך לעשות את זה. איך עושים את זה? חלומות צלולים הם התחלה טובה שיתנו לך כיוון. לכל אחד יש את הדרך שלו לעשות את זה, ואני בכלל מאמין שחוויה חוץ גופית וחלום צלול זה אותו הדבר (חלום זו חוויה חוץ גופית עם תפאורה), כך שלפי התאוריה שלי אתה מבצע חוויה חוץ גופית בכל מקרה בכל לילה. לא רק שזה לא גורם נזק, זה אפילו מועיל. אני מאמין שזו דרך טובה להתחיל ללמוד: www.halom.co.il איך יוצאים מזה? http://www.halom.co.il/a/a11 פנה בתחתית המאמר לפסקה "לבחור להתעורר".

idanmeri

New member
תודה לכולכם קודם כל.

אני רוצה לציין שבעבר (לפני שנה בערך) הייתי מתרגל חלומות צלולים.. והצלחתי איזה שניים קצרים. עכשיו אני מנהל יומן חלומות בשביל לשמור על זיכרון טוב של חלומות, ויש לי זיכרון מעולה - יכול לזכור אפילו 5 חלומות בלילה. יש לך שיטה טיבה בשביל חוויה חוץ חופית? אגב אני מכיר את כל השיטות של איך להישאר במצב של חלום צלול, איזה בדיקות מציאות לעשות וכו...

silverhawk

New member
ולאחר כל התגובות הקודמות,

אציג גם את הדעה השונה (והמדעית) - יציאות חוץ-גופניות, לפחות לטעמי, הן לא יותר מחלום צלול שנתפס ע"י החולם באופן שגוי (ובד"כ מלווה דווקא ברמת מודעות נמוכה יחסית). סצנת החלום נוצרת ע"י תת-המודע וכל כולו מתרחש במעמקי מוחך. לא ניתן להשתתף בחלומות של אחרים ולא ניתן לצאת מהגוף. זו דעתי (ודעת המדע כיום), בכל אופן, ואתה מוזמן לחקור את הנושא ולגבש דעה משל עצמך. אתה מוזמן גם לערוך חיפוש בפורום - היו לא מעט דיונים בנושא.

Amaterasu

New member
יותר מדי XD

חחח עם כמות הדיונים האלה אנחנו יכולים כבר להפוך ל"פורום הבדלים בין חלום צלול לחוויה חוץ גופית"!

למעלה