חודשיים לפני גיוס- מה אפשר לעשות

mosquita

New member
חודשיים לפני גיוס- מה אפשר לעשות../images/Emo35.gif

אני יודעת שהיו על זה מיליון שרשורים והרבה הצעות, אבל... לא יודעת... אני לא מיליונרית, אני די לבד כי כל החברות שלי מגוייסות/עתודאיות/עובדות/עסוקות, החבר בדיוק זרק אותי ואפילו בטלויזיה יש לי רק כבלים רגילים. רציתי לשפר בגרויות, אבל הן מתחילות רק אחרי הגיוס שלי. לעבוד - קשה למצוא מקום עבודה, ולפי מה שאני שומעת, הם מבקשים לראות צו גיוס ככה שאין מצב לשקר על כמה זמן יש לי לפני הגיוס. בישלתי כבר מכל ספרי הבישול בבית, חרשתי על האינטרנט ואני אפילו שוקלת להתקשר ל"ברוך ושרוך" ולשחק שם. אם היה מועדון לחסרי חיים, הייתי מצטרפת אליו. אז אחת ולתמיד - מה אפשר לעשות בחודשיים שנשארו עד לגיוס??

מ ס ט י ק

New member
אמ... אולי לעבוד בהתנדבות

בגן ילדים או משהו דומה - זה יעביר לך את הזמן... לעבוד בבורגר קינג - חברה שלי שיקרה בקשר לגיוס שלה ולא ביקשו ממנה להראות צו גיוס.

mosquita

New member
מממ...

זה רעיון טוב, אבל אני ממש לא רוצה להתחיל משהו שאני אצטרך לעזוב תוך פחות מחודשיים. אני רוצה ללכת יותר בכיוון של פיתוח תחביבים או משהו.

mosquita

New member
אני פתוחה להצעות ../images/Emo13.gif

לא, סתם... אני ממש לא בקטע של סטוצים. אבל מה שכן, בשביל להעביר את הזמן אני עוברת מדי פעם ליד האוניברסיטה (בן גוריון), אולי נתפוס איזה סטודנט.

mosquita

New member
גם אני בטוחה

אבל זה לא הכיוון שלי... טוב מספיק לסטות מהנושא.. יש לך הצעות אחרות?

אולי

תנסי לשנות את הכינוי שלך כך שהוא יכתוב יתוש בצורה נכונה? או שזו לא הכוונה מלכתחילה? אם זה לא הכוונה, עשית עבודה מצוינת. בנוגע להצעות...תכתבי. תכתבי סיפור. ארוך. או סיפורים קצרים. או שירים. או סיפור ארוך שיש בו שירים, או סיפורים קצרים יותר. את יודעת, סוג הדברים שאפשר לשים בקצוות שלהם כריכה ולקרוא לזה ספר.

mosquita

New member
../images/Emo46.gif מזההה??

זה לא יתוש, זה יתושה, וזה כתוב בצורה מצויינת.
לכתוב זה דווקא רעיון לא רע.

כוכבית8

New member
רעיונות (ולא, הם לא קשורים לסקס)

*לכתוב יומן או אוטוביוגרפיה של חייך הארוכים... *ללמוד איזה תחביב מטופש (לסרוג לדוגמא) *ללמוד לפסיכומטרי (אם לא עשית) *לשפץ את החדר *לבנות אתר באינטרנט *לקרוא *לבלות כל ערב עד הבוקר!

mosquita

New member
זה יכול להיות...

קשור לסקס. אני יכולה לשפץ את החדר עם סטודנט, לקרוא עם סטודנט, לכתוב עם סטודנט, לבנות אתר באינטרנט עם סטודנט ולבלות עד הבוקר עם סטודנט. אני הולכת לעשות עוד טיול לאוניברסיטה...

למעלה