חודשיים בערך(הודעת פרישה)

שלתי

New member
חודשיים בערך(הודעת פרישה)

אחרי שהוקם פורום אלאניס מוריסט בתפוז
ביוזמתי אני נאלץ לפרוש מניהול הפורום. אני עכשיו בשיא תקופת הבגרויות(בגלל זה הנוכחות המעטה שלי בפורום), התקופה עצמה נגמרת ביום ראשון אבל אז אני מתחיל בתקופת ההכנות לשנת שירות(דחית צבא בשנה על מנת לתרום לקהילה)...שגם בה לא יהיה לי זמן לפורום לצערי. אז אני מודיע לכם בעצב על פרישתי מהפורום. אני משאיר את יוסי לנהל את הפורום בתקווה שימשיך לעשות עבודה טובה
בהצלחה לכולכם בבגרויות, חופש מדהים לכולנו
אוהב אתכם
שלתי נ.ב מיפ מיפ....i love Alanis

Rוית

New member
Dear SALTY, I like you a lot...

I realize u need to leave as right now, And I-I-I-I understand that I’ll never forget that u have brought as all here All of us fanatic alanis hardcore fans And manage to do it in so good way even when u were so busy And I-I-I-I respect that ובקיצור, מה שאני מנסה פה להגיד ע"י הריסת שיר של אלאניס (אי אפשר להגיד שלא ניסיתי
), זה שהיית אחלה מנהל ואפילו שלא היית, זה היה מובן ואני מקווה שכל הבגרויות עברו טוב ובהצלחה בבגרות ביום ראשון!!!!! בהצלחה בבחינות ובהכנות לצבא, אל תשכח את אלאניס, ובהצלחה בהמשך הדרך, (ואל תשכח לבוא לפורום מתי שתוכל!) Rוית

ביי שלתי ../images/Emo10.gif../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif

בזכותך יש לנו עכשיו פורום THANK U ותבוא לבקר!

לשלתי:)

קודם כל המון המון המון בהצלחה!!! תבוא לבקר אותנו כשיהיה זמן ועשית אחלה של עבודה פה:) ושוב בהצלחה!!!

AdiBaba

New member
שלתי

אני מאחלת לך בהצלחה בכל אשר תלך. אף פעם לא יצא לנו ממש לדבר, אבל באמת תודה לך שפעלת להקמת הפורום הזה. באמת חבל שלא תהיה חלק ממנו.

למעלה