חוגי ספורט "קשוחים"

צימעס

New member
אצלינו התעמלות

בני חמש-שש (גן חובה), המדריכה מאוד נעימה. שום סיכוי שהיתה צועקת או מעליבה ככה.

Tammy52

New member
כשחיפשתי לילדה חוגבלט

המליצו לי ללכת לאחת מאוד מפורסמת פה בעיר הייתי בשעור נסיון ונבהלתי כל מה שאת לא רוצה בחוג היה שם המורה צועקת על הבנות השוותה בין אחות לאחותה גרמה להרבה מבוכה ודמעות לא מרשה לצאת לשירותים (השירותים מרוחקים עוד אולם ודי קשה להתמצא לבד) ההורים מחכים בחוץ בקומה נפרדת צריך לעלות הרבה מדרגות ודלתות כדי להגיע אליהם) מקום האימון היה במקלט של הבית וההד מהטיפ היה נוראי המדריכה ענתה לשתי שיחות פלפון במהלך השיעור שבמהלכן היא גם צעקה על הילדים שלה. לא מצא חן בעיני בכלל נכון אומריםשהיא טובה ומרימה הופפעות והתלבושות בהחלט מושכות את הבנות אבל זה אולי טוב לילדות גדולות שבטוחות בעצמן לא לאופי המתפתח של ילדה בת ארבע כבר יכולתי לדמיין איך אחרי עור שניים הילדה תבוא הביתה ותנסה עלינו את הטון המתנשא של המורה ותשתמש בכינויים המעליבים שנאמרו שם. שללתי על הסף! מצאתי לה חוג במתנס מול הבית אני לא אגיד שאני מרוצה מאה אחוז מהמורה שם ולפעמים היא גם נאלצת להרים קול ולקרוא את הבנות לסדר אבל לא בקשיחות לא בהתנשאות והדגש הוא הכיף, לבנות כיף עם המוזיקה והריקוד וזה לא נורא אם לא כולן מדיקות בתנועה. לשאלתך-זה כנראה מקובל יש מלא אמהות שמתגאות שהבנות שלהן בחוג של ההיא בעיני אישית -לא התאים ולא היה מקובל מה פתאום שתגרום לילדה שלי לבכות. או להרגיש עצמה נחותה

פלגיה

New member
הבעיה היא שאת כנראה חריגה

ורוב ההורים מודדים את החוג על פי התוצר הסופי - רמת הופעת הסיום, ולא על פי הדרך. וחבל.

הבנות שלי בחוג כזה כבר שנים

ואף פעם לא התייחסו אליהן ככה! אני גם לא הייתי מרשה. זו חוצפה. עמית סבלה פעם אחת, במהלך האימונים למכביה, מכך שלא הביאו לה אוכל צמחוני. לא היה לה מה לאכול ויחד עם העייפות והלחץ, היא התחילה לבכות. בעלת החוג שבו היא לומדת פתחה עליה פה, אז אני התקשרתי אליה ואמרתי לה שלא מקובל עלי בכלל ושהיא צריכה לדאוג לילדה ולא לצעוק עליה. מאז זה לא חזר.

למעלה