חובה לראות לטובת כולם !!!!

מיקמיק23

New member
חובה לראות לטובת כולם !!!!

לראות '' זה הזמן'' של עמנואל רוזן בערוץ 10 שחושף איזה פרצוף מכוער יש למשרד הבטחון והיחס שהוא נותן כלפי נכי צה''ל ! פשוט בושה וחרפה וביזיון למדינה וככה המדינה נראית. יום שלישי או יום שני אם אני לא טועה מיד אחרי החדשות !!! חובה לראות !!!!!!!

smile2life

New member
אנחנו כבר יודעים

ומכירים את היחס של משרד הבטחון כלפינו. הציבור צריך להכיר ולאות. לכן כל הכבוד למפיקי תכנית התחקירים על האומץ לצאת ולצעוק בשמנו. אם לא אצפה לא אפסיד כלום. מכיר את התוכן

וחובה לא לשלוח את הילדים לצבא

עד אשר לא ישנו את הגישה באגף השיקום פשוט להראות להם שהפראירים אזלו

odyssey

New member
שכחת? אתה לא שול את הילדים לצבא!

הצבא מגייס אותם על פי חוק!

oowa

New member
לא שכחתם שמשהב"ט נותן הטבות לימודים

לילדי הנכים ללימודים שימשיכו להתגייס ואח"כ יקבלו הטבות

חוק לא יוצר חילים שמתסתערים חינוך

וערכים ואמונה בצדקת הדרך אבל אם מרמים אותם למה שילכו לקרבי תמיד אפשר להתחמק וזה מה שאני ממליץ החוק הזה הזה שמגייס את הילדים לצבא ומפקיר אותם לידי השרלטנים מאגף השיקום הוא הלקוי ומהווה הצדקה לא ללכת לצבא

odyssey

New member
כלומר שמת את עצמך לפרשן החוק!

ובכלל אתה תנהל את המדינה ותקבע מה בסדר , מה תקין , מה צריך לשנות , איך צריך לשנות. כל הכבוד!!!

כן אני אשכנע ואסביר לאנשים

ואחשוף את מעשה הרמיה של אגף המדינה המנצל את הנאיביות של העם.. ואחרים יצטרפו אלי שניצל את הנאיביות שלי ושיכנע אותי לשכנע את החיילים שלי לסכן עצמם למען המולדת מתוך הנחה שאם יקרה הנורא מכל העם ידאג לחיילים.. בשביל מה שמישהו יסתכן בשביל לעמוד בתור לפרורים ליד הדלת של הפקידה הרפואית? בשביל להתחנן לפקידים על מה שמגיע ולא נותנים, בשביל לפרנס עורכי דין ולהתכתש כמו פושע בבית משפט... סליחה לא

מיקמיק23

New member
התכנית היא היום אם

אני לא טועה , מיד אחרי החדשות - '' זה הזמן'' עם עמנואל רוזן. היה אמור להיות לפני שבוע אם אני לא טועה אך אז היה הדרדרות של רה''מ אריאל שרון ולכן לא שודרה התכנית. אני מקווה שהיא היום. בכל מקרה בפרומו רואים אדם מבוגר כנראה פצוע מלחמת כיפור ובו הוא הוא מספר על יחס משפיל ומבזה... על משרד הבטחון. וצריך להכנס לאתר ערוץ 10 או התכנית בסוף התכנית יראו בטח טלפונים , מיילים והאתר... ובו ניתן ליצור קשר. התכנית הזאת מאוד חשובה על משרד הבטחון פשוט לראות את החרפה בעיינים ולא להאמין !

oowa

New member
ולמי שאין ערוץ 10

אודה לך אם תתקליט או תצרוב או תסכם ותעלה על האתר לטובת כל הנפגעים תודה

הכתבה הינה פספוס אחד גדול

ליבי עם כל נכה שנפגע ואני מבין את כאבו... אני גם מכיר ויודע מה זה אגף השיקום... אבל צר לי להגיד שאגף השיקום וחוק הנכים נולד בעבור נכים קטועי גפיים, והקבוצה הקטנה 55 שהתלוננה בכתבה הייתה למעשה ספינת הדגל של אגף השיקום, אלו שמקבלים את הטיפול הטוב ביותר שיש... אלו שלא שאין להם דאגות קיומיות שלא צריכים לדאוג מהיכן תגיע פרוסת הלחם הבאה לשולחנם,שלא לדבר על פרוסת העוגה והפאג'רו, שאין להם מאבק מדי חודש לחפש עבודה שלא מקבלים אותך כי אתה נכה.. אם החברה האלה מתלוננים אז מה יגידו אזובי הקיר? וכן אם אתם באמתץ רוצים להקשות ולשאול שאלות מורבידיות הייתי מתחלף מיד! ומחליף את מחלת הסרטן שלי בקטיעת ברגל או יד בכל רגע ורגע עשינו עסק?

BIacKnight

New member
כתבה דיי קצרה אך ענינית ../images/Emo205.gif

-בעיקר תואר יחס אגף השיקום לנכים קטועי ידים על בירוקרטיה קשה ועל יחס מזלזל אך לא לשכוח שרוב נכי צה"ל חשים את אותה עיוולת משרד הבטחון שווה לפיל גדול ואיטי . וחבל.

אוהד11

New member
עדיין אף אחד לא הסביר למה סגרו את

גפים וכך יכלו למנוע התרוצצות של נכים רבים, של משהב"ט ושל בט"ל, שיכולים לקבל שרות אך משרד הבטחון ומשרד האוצר מעדיפים לטרטר אותם לחו"ל או לגופים שונים כאן בארץ, כשהמנטרה היא חסכון

נצאב

New member
לגבי עמנואל רוזן-ענת אל תשרשרי

עשו את התוכנית על 2 נכים (ו55 ברקע) ביזיון של תוכנית מה עם עוד 39945 נכים?

עָנת

New member
../images/Emo32.gif תוכנית.

ראיתי. וכאבתי.

למעלה