חובב רכבות יצר אטרקציה בחצר בייתו

מצב
הנושא נעול.

Brendan of DNA

New member

כתבת וידאו של רשת החדשות WFAA

Brendan of DNA

New member
נסיעות החיילים ברכבת

נסיעות החיילים ברכבת
פרוטוקול מס' 205 מישיבת ועדת הכלכלה יום שלישי, י"ב בסיון התשס"ד (1 ביוני 2004), שעה 09:30 סדר היום: 1. הצעת חוק לתיקון פקודת התעבורה (מס' 60) (אחריות פלילית של בעל רכב), התשס"ד – 2004. 2. כוונת משרד הביטחון לבטל את נסיעות החיילים ברכבת.

omer landau

New member
חבל שהוא לא גר לידי......

חבל שהוא לא גר לידי......
זה ממש יפה ונחמד אבל יש אנשים יותר מטורפים ממנו... ראיתי בקיץ שעבר תוכנית שהיה שם קטע או שזה היה בערוץ אגו או בתוכנית תאמינו או לא וסיכוי גדול יותר לבי בי סי פריים היה אדם משוגע קצת שרישת את כל הבית שלו במסילות בגינה עשה גן נוי יפה עם מסילות שעוברות דרכו בתוך הבית עם דלתות מיוחדות הרכבת נכנסת אל הבית מהגינה הרכבות היו נוסעות בכל מקום בבית פרט לשירותים ולאמבטיה והיה לו חדר עם מחשב שממנו הוא שולט על הכל הרוב אוטומטי והוא יכול להתחבר גם ממחשב נייד דרך הגינה והסלון זה היה פשוט מטורף אני נשארתי עם פה פתוח אחרי התוכנית הזאת זה בטח עלה לו מלאאאאאאאאאא הוא שכר מישהו שיבנה לו תוכניות מחשב למערכת הזאת הוא עשיר אז כמעט בכל חדר יש מחשב ומי שלא רצה שהרכבת תכנס אליו לחדר היה פותח תוכנה כזאת במחשב והיה שולט ברכבת והייתה אפשרות שהרכבת לא תכנס לחדר מסויים עד כמה שזה יפה זה עדיין מטורףףףףףףףף אבל רק בגינה הוא השקיע בתחנות נוסעים אביזרי איתות למינהם וקצת אביזרים בשאר הבית הקטע היה מסילות ומעברים בין חדרים הייתי נותן לו טיפ לחבר את המסילות לתיבת דואר שתכניס את הדואר הבייתה בצורה אוטומטית אם אני זוכר נכון יש לו 20 רכבות ורק 10 מקסימום פועלות בו זמנית.... זה ממש לא נורמלי אולי יש לו אתר עם תמונות של הבית הזה אני אחפש .....

מצב
הנושא נעול.
למעלה