חד פעמי - יש לי משו טוב על אגד

מצב
הנושא נעול.
וואוו, וואוו, וואוו, מזגנים בעיריה

בצבעים של "המקשר" כמובן !
והנה הטייגר שלך:
שימו לב, תמונה משנת 58' או 59' (תשי"ט החלה בספטמבר 1958. חגיגות 50 שנה לעיר העברית הראשונה). רואים שבבנין העריה הישן, זה שבקצה רחוב ביאליק, יש מספר מזגני חלון. מדהים.

וואו, יענקלה לאן.

שימו לב, תמונה משנת 58' או 59' (תשי"ט החלה בספטמבר 1958. חגיגות 50 שנה לעיר העברית הראשונה). רואים שבבנין העריה הישן, זה שבקצה רחוב ביאליק, יש מספר מזגני חלון. מדהים.
וואו, יענקלה לאן.
איזו טביעת עין יש לך. מזגנים ב-1959? אני לא חושבת שידענו שיש כזה דבר.

תודה. יש לי תכונות בלשיות...../images/Emo150.gif

וואו, יענקלה לאן.
איזו טביעת עין יש לך. מזגנים ב-1959? אני לא חושבת שידענו שיש כזה דבר.
תודה. יש לי תכונות בלשיות...

וכבר הזכירו בפורום הזה שבשנות ה-30 וה-40 היו אוטובוסים ממוזגים באזור דמשק-בגדד, ואפילו הובאה תמונה שלו. בנוסף, אני זוכר שקראתי כתבה על קולנוע צפון ז"ל (באזור דה-האז או רחוב קטן ושקט אחר ליד ויצמן בת"א) אז הראו מודעת פתיחה שלו, כמדומני משנת 58', שבה היה כתוב שהקולנוע ממוזג אויר. אני, כיליד 65', זוכר שאת המזגן הראשון שהיתי מודע לו ראיתי בחנויות בחדרה, אי שם בתחילת שנות ה-70. זה היה מזגן חלון, כמובן, ולחנויות שהיה להן מזגן היתה מדבקה על הדלת שבקשה מהקונים לסגור הדלת אחריהם. כמו כן היה צינור פלסטיק/גומי שקוף שניקז את הנוזלים (עיבוי האויר ע"י המנוע) לתוך דלי שהיה מחוץ לחלון הראוה...

אביתר

והנה המרצדס 0305 שהכינו חברי
הפורום במיוחד בשבילי: שים לב למס' הקו כמובן.
אביתר
אני אנדי ועופר היינו לפני איזה חודש במוזיאון,הזזנו את ה O305 האדום וכן הזמן שנסענו עליו (בתענוג) חשבנו כמה חבל שאתה לא הייתה איתנו...

אוהד11

New member
נידרפלור אלה נמוכי הרצפה

מישהו מוכן להגיד לי
מה זהשוסונים נידפלורים וכל הדברים המוזרים האלה
נידרפלור אלה נמוכי הרצפה
שפועלים בקווים העירוניים (סדרת רישוי 87 וכן האוטובוסים של דן מסדרת 7XXX. שוסונים היו לפני שנות דור. בסוף השבוע העלתה אלונה תמונה שלו, וחוץ מזה תמצא בגלריה.

דין תומאס יש לי המלצה בשבילך

מישהו מוכן להגיד לי
מה זהשוסונים נידפלורים וכל הדברים המוזרים האלה
לך למוזאון אגד בחולון, שם תראה את השוסונים, הליילנדים וגם אוטובסים עם אף כמו בתמונה ועוד כל מיני ענתיקות, אפילו משוריין ממלחמת השחרור. נידרפלור זה כבר סיפור אחר, זה אוטובוס בן זמננו, אוטובוס בעל רצפה נמוכה, אין בו מדרגות ויש בו סידורי נוחות לנכים. מקווה שעניתי לך
.

האוטובוס השלישי משמאל או השני

לך למוזאון אגד בחולון, שם תראה את השוסונים, הליילנדים וגם אוטובסים עם אף כמו בתמונה ועוד כל מיני ענתיקות, אפילו משוריין ממלחמת השחרור. נידרפלור זה כבר סיפור אחר, זה אוטובוס בן זמננו, אוטובוס בעל רצפה נמוכה, אין בו מדרגות ויש בו סידורי נוחות לנכים. מקווה שעניתי לך
.
מימין הוא בכלל אוטובוס מאק של...דן , לשעבר ! ידעתם ? גם אוטובוס הפורד F8 שהציבה אגד בקיבוץ גשר בשבוע שעבר היה במקורו אוטובוס של ... דן. הידעתם ?

עכשיו בזכותך אנחנו יודעים../images/Emo140.gif

מימין הוא בכלל אוטובוס מאק של...דן , לשעבר ! ידעתם ? גם אוטובוס הפורד F8 שהציבה אגד בקיבוץ גשר בשבוע שעבר היה במקורו אוטובוס של ... דן. הידעתם ?
עכשיו בזכותך אנחנו יודעים

אבל אם הוא היה תלוי בן שתשמר אותו כל-כך יפה, אז הוא היה היום מפורר מחלודה באיזה חור נידח. אבל בטח לאגד היה גם את הדגם הזה, לא? קדימה אגד, עכשיו שישפצו קומותיים של דן, כי דן בחיים לא יעשו את זה.

אגד הציע לדן להצטרף למוזיאון אך דן

עכשיו בזכותך אנחנו יודעים

אבל אם הוא היה תלוי בן שתשמר אותו כל-כך יפה, אז הוא היה היום מפורר מחלודה באיזה חור נידח. אבל בטח לאגד היה גם את הדגם הזה, לא? קדימה אגד, עכשיו שישפצו קומותיים של דן, כי דן בחיים לא יעשו את זה.
אגד הציע לדן להצטרף למוזיאון אך דן
סרבה. דגם כזה היה באגד ובהמקשר אך לא נותר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה