חדש

מצב
הנושא נעול.

lop1234

New member
תשובות

איפה הגשר הזה נמצא?
איזה כביש רואים בתמונות?
תשובות
הגשר הזה נמצא בתוואי הרכבת בן תחנת פאתי מודיעין לכביש מספר 1 על קו מודיעין-נתב"ג הכביש שרואים בתמונות זהו כביש 431 שעתיד להגיע ממודיעין לראשל"צ ובנתיים הוא מקביל לתוואי הרכבת בן מודיעין לכביש מספר 1 הכביש עצמו עדין לא מושלם כשיושלם הרכבת תעבור בן הנתיבים וכן תיסלל מסילה בן מודיעין לראשל"צ לאורך הכביש

lop1234

New member
מספר תמונות מתחנת פאתי מודיעין

חדש
שלום אני חדש כאן פעם ראשונה כותב אבל קורא כאן כבר תקופה מסוימת אני מתעניין ברכבות ובתשתיות תחבורה אך גם באוטובוסים והנה להתחלה אשלח כמה תמונות שצילמתי בתוואי הרכבת נתב"ג מודיעין
מספר תמונות מתחנת פאתי מודיעין

lop1234

New member
רציפים בתחנת פאתי מודיעין1

חדש
שלום אני חדש כאן פעם ראשונה כותב אבל קורא כאן כבר תקופה מסוימת אני מתעניין ברכבות ובתשתיות תחבורה אך גם באוטובוסים והנה להתחלה אשלח כמה תמונות שצילמתי בתוואי הרכבת נתב"ג מודיעין

אורי404

New member
מי יודע אולי הגורל יהיה דומה לתחנת

מי יודע אולי הגורל יהיה דומה לתחנת
סוקולוב. תחנת פאתי מודיעין נראית מתקדמת בקצב טוב והרושם הוא שאם כך זה ימשיך, תהיה תחנה שמחכה למסילות כמו בתחנת סוקולוב בכפר סבא/הוד השרון.

mucool2

New member
ברוך הבא ותודה על התמונות

חדש
ברוך הבא ותודה על התמונות
וקבל עצה: עדיף לשרשר את כל התמונות להודעה הראשית.

ה ו מ ר

New member
../images/Emo51.gif על התמונות

חדש
על התמונות
לנוסעים לירושלים, ניתן לראות עבודות על התוואי החדש, לאורך הכביש, מצפון לו, בעיקר עד הקטע שבין הכביש לקיבוץ שעלבים.

אורי404

New member
האם הציבו שלטים כלשהם על הקמת

על התמונות
לנוסעים לירושלים, ניתן לראות עבודות על התוואי החדש, לאורך הכביש, מצפון לו, בעיקר עד הקטע שבין הכביש לקיבוץ שעלבים.
האם הציבו שלטים כלשהם על הקמת
הקו המהיר לירושלים?

lop1234

New member
רציפים תחנת פאתי מודיעין 2

חדש
רציפים תחנת פאתי מודיעין 2

lop1234

New member
רציפים תחנת פאתי מודיעין 3

חדש
רציפים תחנת פאתי מודיעין 3

מצב
הנושא נעול.
למעלה