חדש פה+צריך עזרה

ArthurS1988

New member
חדש פה+צריך עזרה

שלום אי די חדש פה בפורום,אני עונה רביעית בהאטריק..אני בליגה שישית די קשה... הצבתי לעצמי מתרה לשנה הבאה לעלות,ואם לא לפחות לסיים בשני המקומות הראשונים,כי יש קבוצות חזקות. הקבוצה שלי:Evolution-BRRT 342009 אני צריך פה קצת עזרה מאנשים מנוסים,עכשיו אני מוכר איזה 5 שחקנים די טובים שאני מאמין שיכניסו לי 2 מיליון,אם לא יותר.... אני מאמן חלוצים מהעונה הבאה-עכשיו רציתי לקנות איזה 3 מתאמנים חדשים(אם אפשר להמליץ איזה)יש לי כרגע 4 מיליון,אבל זה ירד כי קניתי בלם וקשר(אםאפשר להביע דעה עליהם: Mats Gustavsson (52820253) בן 26, בכושר משחק סביר, בריא. בחור נחמד, מאוזן והגון. בעל נסיון חלש וכושר מנהיגות איום. לאום: Sverige מדד כישורים (TSI): 3 270 שכר: 7 560 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: Evolution-BRRT אזהרות: 1 פציעות: בריא כושר גופני: מצוין שוער: איום קישור: חלש מסירה: חלש משחק אגפים: איום הגנה: מעולה הבקעה: בינוני מצבים נייחים: עלוב קניתי אותו ב2 מיליון. Ewoud van de Westerlaken (99614756) בן 21, בכושר משחק טוב, בריא. בחור נעים, מאוזן ובלתי הגון. בעל נסיון גרוע וכושר מנהיגות בינוני. לאום: Nederland מדד כישורים (TSI): 5 780 שכר: 8 160 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: Evolution-BRRT אזהרות: 1 פציעות: בריא כושר גופני: מצוין שוער: איום קישור: יוצא מן הכלל מסירה: חלש משחק אגפים: עלוב הגנה: חלש הבקעה: עלוב מצבים נייחים: איום אותו ב2 ו250 אלף. עכשיו רציתי לשאול אותכם ,אני צריך קיצוני,מה אתם ממליצים לי לחפש בקיצוני.... עוד משהו,האיצטדיון שלי מלא בדרך כלל,בכמה כדאי להגדיל אותו-כרגע 14000 תודה לעוזרים,אני ישמח לקרוא את התגובות של כולם

Suli

New member
וואי, יש לך הרבה מה לשפר

קודם כל - איצטדיון. תגדיל לאיזור ה25-30 אלף. זה יעלה כסף, והרבה. אני יודע. חלוצים - קנה סבירים בני 17 עם משניות כלשהן ותאמן. יצא לך מספיק זול. וינגר - וינגר מצויין תוכל למצוא במחיר של כ600 אלף ש"ח. זה לא משנה ממש. עקרונית, צריך משחק אגפים כמה שיותר גבוה.

ArthurS1988

New member
תודה

איצטדיון לרמה כזאת יעלה לי די הרבה... וי לי אולי 2 מיליון לשים על האיצטדיון מה עדיף: קיצוני עם מעולה באגפים ועלוב קישור או מצוין באגפים וסביר בקישור???

aviv90

New member
לפי דעתי

מצויין וסביר... כי אתה תוכל לשים אותו לכיוון האמצע ולתרום לקישור אבל מצד שני אתה יכול לקנות מצויין\מעולה עם סביר מסירה במקום שיהיה לכיוון האמצע שיהיה התקפי

למעלה