חדש כאן

נשמע לי הגיוני מצידה

ואני חושבת שזו אחת הסיבות שחשוב לנו, כזוג, להיות בקשר עם זוגות בסטטוס דומה לשלנו. כמו ש kelevra כתב, זה לא שאני מבקשת מהם תעודת זהות או כתובה, אבל לי אישית חשוב שהם יהיו זוג של ממש. אחד הביטויים התמוהים הראשונים שנתקלנו בהם היה כששאלו אותנו האם אנחנו נשואים "זלז" התגובה הייתה משהו כזה:
וכך עידכנו אותנו שיהיו מי שיספרו לנו שהם נשואים..רק ישכחו לציים שהם נשואים לאחרים והחלטנו שקשרים כאלה לא מתאימים לנו מבחינתי יש "מאזן אי-אימה" רוצה לראות מולי זוג אוהב וחזק ויציב. שאני לא ערער להם כלום והם לא יערערו לי. ברור שיכולות תמיד להיות תקלות בלתי צפויות של התאהבויות שאיש לא כיוון אליהן. ועדיין, למזער סיכונים נראה לי כרגע רעיון לא רע. מבחינת הגברת שאתה מספר עליה, סטטוס זהה (שנינו בוגדים) הוא מיזעור סיכונים. נגון שזה לכיוון הפוך מהכיוון שלי, אבל הרעיון לא כזה שונה. נכון, האפשרויות מצומצמות אצל כולנו, יחסית לרווקים הוללים ומשוחררים. ועדיין נדמה לי שיש מגוון לא רע של אנשים/נשים/זוגות שתהיה היניבם התאמה. אני אישית ממשיכה להתעקש להכיר אנשים שיתאימו לי מאוד ולא להתפשר על עקרונות שחשובים לי, כמו העקרון של לא להסתיר ולשקר. התאמצת כ"כ עם רעייתך, עברתם כמו שאתה מתאר תקופה ארוכה של בניית אמון והגדרות. האם עשית את כל זה רק כדי לפצוח במערכת שיקרית?

עזרת לי להבין את עצמי../images/Emo13.gif

בזכות ההודעה שלך הבנתי ביתר חדות מדוע למרות הרעב שקיים בי, אני לא פעיל ולא יוזם ולא מחפש כלום. ההתעקשות שלא להתפשר על עקרונות מגדילה את הטפסולוגיה, המון בירוקרטיה, המון תיאומים, המון סינונים טכניים. כל המכניקה הזו עושה לי TURN OFF מאוד רציני לגבי כל הסיפור הזה בכלל... אני מקנא באנשים שיכולים לדלג בקלילות מעל כל המכשולים הללו. חג שמח.

הרעיון מגניב

אבל המימוש נראה לי דמיוני עד בלתי אפשרי: שגם אני אמצא מישהי בשבילי וגם היא תמצא מישהו לטעמה והם יהיו זוג? כאמור, נשמע מרתק ובעל אפשרויות בלתי נדלות. חבל שזה לא יקרה. המשפט האחרון שלך היה נכון מאוד: התאמצת כ"כ עם רעייתך, עברתם כמו שאתה מתאר תקופה ארוכה של בניית אמון והגדרות. האם עשית את כל זה רק כדי לפצוח במערכת שיקרית?

לכן אנחנו מראש מחפשים זוגות

איש אחד אמר פעם אם רוצים אין זו אגדה... אף אחד מאיתנו לא תר לבד, אנחנו מוצאים לנו זוגות כלבבנו

כאחת שהיתה בסיטואציה הזו לפני כמה שנים

הדבר אכן קשה מאוד על גבול הבלתי אפשרי ואילו חויות שעברנו בדרך..... עד שהבתי שאם אני רוצה להנות אעשה את זה לבד

הפחידו אותנו לא מעט

עם סיפורים על חוויות מבעיתות ממש בנתיים הניסיון הקצרצר שלנו חיובי גם זוגות שלא התאימו לנו היו בסה"כ אנשים נעימיםלשיחה והיכרות ואם כבר חוויות איומות..אני לא רוצה לעבור אותן לבד אני לא יכולה לדמיין את עצמי מבקשת נחמה אצל האיש שלי, בגלל חוויה קשה שהייתה לי עקב מפגש עם מישהו אני גם מרגישה פחות חשופה לצרות כאשר אני עם איתו (כשהעלמה מגיעה יחד עם האביר, הסיכוי למצוקה פוחת לא?)

ברור שבשניים זה אפילו יכול להצחיק

והיו חוויות נעימות,מגרות והיו הרבה פחות..... לא שאני מצטערת על השלב שעברנו ביחד-רק שהיום לא אשקיע בכך אנרגיה והאנרגיה שמושקעת בלמצוא זוג כפולה פי המון המון מאשר למצוא פרטנר יחיד. תהני מהדרך ומהתובנות וגם כמובן מהחויות שתצברי לרגע לא הכוונתי להפחיד אותך.....

../images/Emo140.gifברוך הבא

מסתבר שלא פגשת בנשים הנכונות
אני אישית גם חיה בזוגיות פתוחה, אבל גם לפני פתיחת הנישואין לא הייתה לי בעיה להפגש עם מי שכן נמצא בסיטואציה הזאת מה שכן יש לי בעיה זה עם זוגות שמשתפים בהכל את הבן זוג החוקי איני מעוניינת - גם היום - שאישתו של המאהב שלי תדע איך אני במיטה ומה אני אוהבת לעשות כמו שאיני משתפת את בעלי בפרטים האלו זוגיות פתוחה אכן לא מקובלת על כולם והרבה אנשים מרימים גבה כשהם שומעים על זה וכאן חייבת להתוודות שבפעם הראשונה ששמעתי על זה - לפני הרבה שנים - לא הצלחתי להבין איך זה אפשרי בכלל - והנה אני כאן היום אז צריך ללמוד את מי לשתף למי כן אפשר לפסר ועם מי כדאי להנמע משיחות על הנושא בכל מקרה שיהיה בהצלחה

../images/Emo142.gifתודה רבה!

אולי באמת אני צריך להמשיך לפגוש עוד. אני חושב שהרבה נשים מרגישות כמוך ביחס לדיסקרטיות שצריכה להיות. אחרת זה כבר שלישיה - לא? ראיתי את החתימה שלך למטה אז שיהיה לך המון אושר בעוד 3 חודשים. אנחנו לא מפסיקים להינות מיורש העצר השלישי

../images/Emo13.gif

גם שלישיה זה נחמד אין ספק אבל... אני משערת שזה לא מה שאתה מחפש כרגע וכן, אל תתייאש - תמשיך לדבר, להפגש, לטעום החיים קצרים מידי מכדי להפסיק אין לי בעיה שזוגתו של המאהב שלי תדע עליי ואפילו תכיר אותי אבל לא משהו מעבר לזה את האינטימיות שנבנית ביננו הייתי רוצה להשאיר ביננו ולא לערב אף אחד אחר בה תודה תודה
השלושה חודשים האלו נראים כמו נצח.... אבל כל רגע שווה את זה

למה אינך רוצה

שאשתו של המאהב שלך תדע איך את במיטה?מדוע זה מפריע לך.? אני שמחה לדעת שאני תורמת לחיי המין של המאהב שלי ואשתו כתוצאה מכך שהוא משתף אותה בחוויות של שניינו מהמיטה

אני דווקא מתחברת

למה שכתבה אחרת
לא הייתי רוצה שהמאהב שלי יספר פרטים לאף אחד.

אני באופן בסיסי בגישה שלך

זה מתאים יותר לגישה שהייתי רוצה שתהיה ביחסים שלי, זה נשמע הרבה יותר כייף ופתוח אם מצליחים להגיע לזה. קיבוצניקי וחסר עכבות כזה, מין מצב של win-win. מצד שני אני בהחלט יכול להבין את מי שזו לא מתאים לה. ביחסים אינטימים בין אנשים יש מין חשיפה כזו, משהו שמעניקים באופן אישי לפרטנר. מין התערטלות נפשית כזו, משהו שקורה בין שני אנשים בלבד. אני מניח שהיא לא רוצה שהוא יחלוק עם אשתו את הביחד הפרטי שלה עם בעלה. היא לא מכירה אותה אולי, ואולי הם יגחכו ביחד על אנחות הגמירה שלה נניח. זה אולי שריד לזוגיות בלעדית שקיימת למרות המערכת הפתוחה, משהו שאומר שבכל זאת קשר זוגי הוא משהו מועדף, גם אם לא כל הזמן לאותו אחד. זו גישה שבהחלט ראוי שיכבדו אותה.

למה ?

כי כי כשאני בונה קשר עם מישהו [לא מדברת על סטוץ חד או רב פעמי] קשר שמבוסס על אהבה מסויימת נבנית לה גם אינטימיות כמו שאיני רוצה שילך ויספר לה דברים אחרים שקורים ביננו - לא רק סקס וכשאני אומרת לה - לאישתו - הכוונה היא גם לאחרים מה שקורה ביננו - נשאר ביננו אני לא מחשיבה את עצמי כגורם מגרה בחיי הנישואין שלהם אני לא מגיעה לסיטואציה הזאת כמטרה להיות תרומה לחיי המין של המאהב ואישתו

ועוד משהו ../images/Emo13.gif

איני יודעת למה בחרת לחיות בזוגיות פתוחה - לכל אחד יש את הסיבות והמניעים שלו - וכולם כשרים ונכונים כל עוד זה מגיע מרצון ובחירה חופשית. אני אישית לא הגעתי לשם בכדי להעשיר את חיי המין שלי עם בעלי לזוגיות הפתוחה שלי אין שום השפעה לסקס שלי עם בעלי בכלל <אחרת במחשבות עמוקות על סקס.... מנסה לזכור מה זה בכלל... ומתי לעזזל יהיה לה שוב כזה....
>

המשך

זה באמת מאוד אישי ושונה אצל כל אחד. במקרה שלי,קיים אמון גדול ביני לבין אשתו של המאהב,גם היינו מספר פעמים יחד שלושתינו במצבים מאוד אינטימיים.ברור לי שיש דברים שהוא לא מספר לה עלי ולא מספר לי עליה (אולי יותר דברים שהוא לא מספר לי עליה) אבל ככלל יש בנינו פתיחות ממקום של אינטימיות ואמון הדדי וזה כייף ומעשיר. ועוד משהו,אני מאמינה שמה שאנחנו עושים משפיע על תחומים שונים.אם יש סקס עם אדם אחד או עם יותר,אם הזוגיות פתוחה או סגורה,כל מערכת יחסים יש לה השפעה על האחרת.אבל זו כמובן רק דעתי

גם אני חושבת כמוך../images/Emo45.gif

גם אם לא מדברים זה משפיע לחלוטין. למרות שאני לא בזוגיות פתוחה אלה באחרת, אני אישית חושבת שזה בלתי ניתן לשליטה באמת הרצון לשמור באמת על סודיות ואינטימיות בזוגיות השניה.

ברור שזה משפיע

ברגע שיש השפעה עליי, יש השפעה על המערכת כולה הכוונה שלי הייתה - שלקשר הנוסף שלי - אין שום קשר לסקס עם בעלי

איך יתכן שאין שום קשר לסקס עם הבעל?

הרי באותו יום נגיד שתקיימי סקס עם הקשר הנוסף לא תקיימי גם עם בעלך, נכון? אז איך אפשר לומר שאין לזה השפעה ?
אני לא מתכוונת שהקשר הנוסף חס ושלום מהווה תחליף אך יש השפעה על הקשר המיני ללא ספק.

למעלה