חדש בתחום

o r i z i

New member
חדש בתחום

אהלן, בשעה טובה הוצאתי את הרישיון הראשון שלי לאופנוע -A2. היות ואין לי ממש מושג, אשמח לשמוע על איזה אופנוע/קטנוע הייתם ממליצים בתור כלי ראשון. נאמר שהתקציב מוגבל לאיזור ה25K+-. משיטוט ברשת, אני מבין שהיום הבמחר די גדול וקיימים גם הרבה אופנועי 125. האם אלו מומלצים? ואולי טיפים כיצד ללמוד להעביר הילוכים? (בשיעורים למדתי על מיו). תודה, אורי

Tao9

New member
טיפ

אל תקנה יוסאנג. יודע מה, עוד טיפ עליי - גם אל תשאל למה לא לקנות יוסאנג...

Tal Akrapovic

New member
חחח סוף למה אתה מפחיד אותו על ההתחלה?

תגיד לו שיש לו קימקו חמוד שהוא יכול להביא

Tao9

New member
אאוץ'.... איזה אאוטינג... עכשיו ידעו מי אני

o r i z i

New member
אל דאגה..מכיר כבר את כל הלכלוכים על יוסאנג../images/Emo13.gif

eli0eli

New member
קנה ממני

בוא קנה ממני XMAX 250 שנת 2008 במצב חדשדשדשדשדש מבריק, תוספות שיפורים אגזוז-סנדלים אזעקה ואיתור של דיפנדר משקף מקוצר, בקיצור בובה...ב 24K...

Butch4

New member
אתה רציני?

זה קטנוע שגרסת ה 250 שלו נחשבת "כבדה" אז עם חצי מנוע זה מומלץ? ועוד במחיר שלו? גם על האמינות של הג'וימקסים יש מה להתלונן... orizi תעשה חיפוש למבחן 125 בגוגל ותגיע למבחן קטנועי 125 ותוכל לראות מה מומלץ. תמצא שם גם מבחן של קטנועי 125 יקרים במבחן נפרד. בכללי, אופנוע יתן לך ביצועים עדיפים בגלל חלוקת המשקל העדיפה שלו ועוד פרמטרים שאני לא מבין בהם וגם הוא "מגניב" יותר קטנוע הוא, לרוב זול יותר (וגם בדי הרבה), פחות מגניב ובעל מקום אחסון של יותר מקופסת סיגריות מתחת למושב ולכן שימושי יותר ליום-יום. בהצלחה

שלמה108

New member
היי Butch4

אני כבעל מקצוע (הנדסאי רכב ושמאי) מסתכל על קטנוע למחיל שגם כך קשה לו לגיס את הסף ורואה לנגד עיני מ'ס פרמטרים לפני שאניקובע מסקנות. 1.אמינות 2. נוחות נהיגה 3. תיצרוחת דלק. 4.שכירות הכלי. לכן מה שזול ברכישה עלול להיות יקר באחזקה

שלמה108

New member
קטנוע למתחיל

עפי' התשובה שלך אני מבין את רמת הידע שלך בנושאים מכנים וטכנים.

Tao9

New member
אתה בקטע של אופנוע או קטנוע?

בוא נתחיל מזה...

Choia

New member
אם באופנוע חשקה נפשך

אין הרבה שיתאימו לך לA2, יש כל מני מוגבלים למיניהם... בגדול יש לך CBR125R ולדעתי יש גם DRZ שמוגבל לA2... אבל לא הרבה מעבר לזה. וכמו שTao9 אמר - מה הצרכים שלך? אופנוע או קטנוע? נסיעות עירוניות או בין עירוניות? כמה פעמים בשבוע?

וגם:

הונדה: xr125 varadero125 ימאהה: yzf125 wr125 סוזוקי: drz125 rv125 קימקו: quannon125 ויש עוד סוגים סיניים ו/או משומשים

o r i z i

New member
אז זהו.. אין לי ממש מושג מה אני רוצה

הצרכים שלי הם נסיעות עירוניות, אני מניח ש20-25 ק"מ בממוצע ביום. אין לי צרכים מיוחדים כמו מקום למטען וכד'- ככה שאופנוע וקטנוע באים בחשבון (עדיף שייראו טוב, בכל זאת עדיין ילד
). מה שמרתיע אותי קצת באופנוע זה עניין ההילוכים.. אבל חוץ מזה אופנוע יותר מושך אותי מקטנוע.. מבחינת מבחר יש מבחר די גדול אבל גם פה אני לא כל כך יודע מה מתאים לדוגמא לנסיעות בעיר וכו.

Choia

New member
אוקי - תרים טלפון ל

עופר אבניר, מטרו מוטור שיווק בע"מ והונדה ותבקש לעשות נסיעת מבחן על אחד האופנועים שאנשים המליצו לך פה עליהם ותבדוק למה אתה מתחבר

למעלה