חדש בתחום שמחפש חומר ללמוד ממנו

מצב
הנושא נעול.

michael2008

New member

שלום לכולם אני חדש בתחום ההשקעות, מישהו יכול לשלוח לי כמה קישורים לאתרים שמסבירים טוב, על כל העסק? תודה רבה (באנגלית או בעברית)

תגדיר מה מעניין אותך

שלום לכולם אני חדש בתחום ההשקעות, מישהו יכול לשלוח לי כמה קישורים לאתרים שמסבירים טוב, על כל העסק? תודה רבה (באנגלית או בעברית)
תגדיר מה מעניין אותך
זה יכול לעזור. התחום מחולק להמון נושאים וכדאי להתמקד

חכם אחד1

New member
אופציות להתחלה =התאבדות

אופציות
כל העיניין של האופציות, איך זה עובד איפה אני מתחיל לעסוק בזה?,מה אני אמור לעשות שם כדי לסחור בהם?
אופציות להתחלה =התאבדות
בס"ד חבר יקר הזהר כי האופציות הינו משחק הקרוי משחק =0 ואם אתה לא מתמצא בשוק אז רק אם יש לכסף מיותר תיכנס לשם ואם לא עדיף שתקנה חיש גד הסיכוי שם להרוויח יותר גדול מהסיכוי שלך בשוק האופציות

michael2008

New member
ומשחקים וירטואלים, קודם כל?

אופציות להתחלה =התאבדות
בס"ד חבר יקר הזהר כי האופציות הינו משחק הקרוי משחק =0 ואם אתה לא מתמצא בשוק אז רק אם יש לכסף מיותר תיכנס לשם ואם לא עדיף שתקנה חיש גד הסיכוי שם להרוויח יותר גדול מהסיכוי שלך בשוק האופציות
קודם אני לא הולך לזרוק סתם ככה את הכסף שלי לאוויר.. שמעתי שיש כל מיני משחקים וירטואלים, שבהם אפשר להתנסות. אחרי שאני אבין את איך כל העסק עובד, רק אז אני אתחיל לעשות משהו.. ואני עדיין מחפש חומר למידה על זה תודה

NS101

New member
חפש בגוגל

קודם אני לא הולך לזרוק סתם ככה את הכסף שלי לאוויר.. שמעתי שיש כל מיני משחקים וירטואלים, שבהם אפשר להתנסות. אחרי שאני אבין את איך כל העסק עובד, רק אז אני אתחיל לעשות משהו.. ואני עדיין מחפש חומר למידה על זה תודה
חפש בגוגל
אני אגיד לך את הסדר הסביר ללמידה לדעתי: אג"ח, מניות, תמחור אג"ח ומניות, הבנה של המדדים ומה גורם לתנועה שלהם ורק אז אולי אופציות, בהנחה ואתה מצליח להבין לאן הדברים בהסתברות של יותר מ-75%.

NS101

New member
*לאן הדברים הולכים

חפש בגוגל
אני אגיד לך את הסדר הסביר ללמידה לדעתי: אג"ח, מניות, תמחור אג"ח ומניות, הבנה של המדדים ומה גורם לתנועה שלהם ורק אז אולי אופציות, בהנחה ואתה מצליח להבין לאן הדברים בהסתברות של יותר מ-75%.
*לאן הדברים הולכים

ilanguri

New member
יש לי הצעה טובה עבורך

אופציות
כל העיניין של האופציות, איך זה עובד איפה אני מתחיל לעסוק בזה?,מה אני אמור לעשות שם כדי לסחור בהם?
יש לי הצעה טובה עבורך
שלום לך, ידוע שאופציות זה יותר ממסוכן אם תתנסה ללא קורס סופך יהיה מר מאוד זה לא איום, פשוט תשאל כל אחד החברה שלנו מציעה קורסי מעוף באיכות טובה מאוד במחירים הוגנים (אפשר לקבל הנחה על המחירון באתר) מרצה מהשורה הראשונה בדוק בגוגל : "חזי קלפקה" הקורסים בקבוצות קטנות של בערך 8 תלמידים !!! יחס אישי ואנושי גם אחרי שתסיים את הקורס אנו נתמוך בך לאורך כל הדרך תקבל איתותי חינם למשך הקורס + חודש נוסף לפרטים נוספים 0544-842616 אילן www.masada-p.com

michael2008

New member
אז אני מבין שכולכם..

אז אני מבין שכולכם..
אז אני מבין שכולכם למדתם את התחום באיזה קורס.. ואין לכן משהו שיכול לעזור לי? כמה קישורים?

michael2008

New member
קורסים יש הרבה.. אבל אני רוצה מדריכים, או כל

קישר לקורס, או מה?
קורסים יש הרבה.. אבל אני רוצה מדריכים, או כל מקום שאפשר לקורא וללמוד על הנושא.. ולא קורסי

Sushi20

New member
שלחתי לך בפרטי

קורסים יש הרבה.. אבל אני רוצה מדריכים, או כל מקום שאפשר לקורא וללמוד על הנושא.. ולא קורסי
שלחתי לך בפרטי
שלחתי לך בפרטי משו אם שמת לב..

NS101

New member
אני לא למדתי באף קורס

אז אני מבין שכולכם..
אז אני מבין שכולכם למדתם את התחום באיזה קורס.. ואין לכן משהו שיכול לעזור לי? כמה קישורים?
אני לא למדתי באף קורס
את כל מה שאני יודע למדתי לבד או תוך נסיון בשוק עצמו.

michael2008

New member
קודם כל תודה רבה לSushi20

אני לא למדתי באף קורס
את כל מה שאני יודע למדתי לבד או תוך נסיון בשוק עצמו.
NS101 אם אתה לא למדת בשום קורס.. אז תתן כל מיני טיפים איפה ללמוד, איך ללמוד את זה, כל דבר יעזור

NS101

New member
חפש באינטרנט חומר

NS101 אם אתה לא למדת בשום קורס.. אז תתן כל מיני טיפים איפה ללמוד, איך ללמוד את זה, כל דבר יעזור
חפש באינטרנט חומר
גוגל מוצא נהדר. כל פעם שאתה רואה מונח שאתה לא מכיר, חפש אותו. תתחיל לקרוא עיתונות כלכלית על בסיס יומיומי, דה מרקר, גלובס, Yahoo! finance, Bloomberg ונוספים וטובים. צפה במסחר, תנסה להבין תהליכים וכיצד הם משפיעים על השוק, הורדות ריבית, צפי אינפלציוני, האטות וירקות למיניהן. תבין מי נגד מי ולמה. קרא דו"חות כספיים, נסה להבין כיצד לתמחר חברות, נסה לכמת כמה שאפשר את הבחירות שלך ולהפוך אותן לכמה שיותר מספריות. זו דרך טובה להתחיל.

Sushi20

New member
לא מתאים לכל אחד

חפש באינטרנט חומר
גוגל מוצא נהדר. כל פעם שאתה רואה מונח שאתה לא מכיר, חפש אותו. תתחיל לקרוא עיתונות כלכלית על בסיס יומיומי, דה מרקר, גלובס, Yahoo! finance, Bloomberg ונוספים וטובים. צפה במסחר, תנסה להבין תהליכים וכיצד הם משפיעים על השוק, הורדות ריבית, צפי אינפלציוני, האטות וירקות למיניהן. תבין מי נגד מי ולמה. קרא דו"חות כספיים, נסה להבין כיצד לתמחר חברות, נסה לכמת כמה שאפשר את הבחירות שלך ולהפוך אותן לכמה שיותר מספריות. זו דרך טובה להתחיל.
לא מתאים לכל אחד
וגם שזה תלוי בשיטת המסחר שאתה מעוניין להשתמש בה טכני\פונדמנטלי\לשלב את שניהם

NS101

New member
שמע

לא מתאים לכל אחד
וגם שזה תלוי בשיטת המסחר שאתה מעוניין להשתמש בה טכני\פונדמנטלי\לשלב את שניהם
שמע
מהנסיון שלי בשוק ההון, הדרך היחידה להצליח זה להיות אוטודידקט מטורף ולפתח מעין אובססיה לעניין. קורס ייתן לך במקרה הטוב את הכלים הכי בסיסיים שיש, במקרה הפחות טוב (והסביר למדי) ייקח לך את הכסף וימלא אותך אשליות שתתבדנה ברגע שתתחיל להכניס כסף אמיתי לבורסה.

Sushi20

New member
נכון, אבל.

שמע
מהנסיון שלי בשוק ההון, הדרך היחידה להצליח זה להיות אוטודידקט מטורף ולפתח מעין אובססיה לעניין. קורס ייתן לך במקרה הטוב את הכלים הכי בסיסיים שיש, במקרה הפחות טוב (והסביר למדי) ייקח לך את הכסף וימלא אותך אשליות שתתבדנה ברגע שתתחיל להכניס כסף אמיתי לבורסה.
נכון, אבל.
אבל לא כל אחד יכול להכנס לנושא רק מאיסוף מידע בגוגל מה גם שזה מאוד כללי ולגבי הקורסים יש טובים ויש רעים וכמו שאמרת לא עשית קורס ולא חייבים להתחיל לסחור בכסף אמיתי מייד.. יש דמו.רק שצריך לקחת אותו ברצינות שזה גם לא ככ קל

NS101

New member
אני תמיד חשבתי

נכון, אבל.
אבל לא כל אחד יכול להכנס לנושא רק מאיסוף מידע בגוגל מה גם שזה מאוד כללי ולגבי הקורסים יש טובים ויש רעים וכמו שאמרת לא עשית קורס ולא חייבים להתחיל לסחור בכסף אמיתי מייד.. יש דמו.רק שצריך לקחת אותו ברצינות שזה גם לא ככ קל
אני תמיד חשבתי
שכן צריך להכניס תוך לא הרבה מדי זמן איזה סכום זניח ממש, כמה אלפים - רק בשביל שהדברים ילקחו במידת רצינות מסוימת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה