חדש בתחום, כמה שאלות...

gavnuk

New member
חדש בתחום, כמה שאלות...

שלום לכולם, אני בן 23 רציתי לדעת איך עושים כסף בבורסה, קרנות והשקעות למיניהן. לדעתי הבורסה קצת גדולה לי, יש לי אפשרות להשקיע בבנק שלי בניירות ערך. האם זה כדי? האם זה יוסיף כמה שקלים לחשבון? ( בנק לאומי ) איך אני יודע מה הולך ומה לא? לנהל את התיק בעצמי או לתת לפקידים בבנק? כמה כסף צריך? אולי יש איזה אתרים או משהו שמסביר את כל זה? תודה

RonenM62

New member
ברוך הבא ובהצלחה.

תצמד כאן לפורום, כנס בסרגל למעלה לשאלות נפוצות ולשאר הקטגוריות ולמד את הנושא. אל תשקיע אגורה שחוקה אם אינך משוכנע שאתה יודע מה אתה עושה. עבור על ההיסטוריה - מרבית הגולשים כאן מתחילים כמוך ושאלו את אותן שאלות.

gavnuk

New member
אוקי, אז כנראה שאני אצתרך ללמוד קצת

אז אולי בינתיים לתת לפקידים בבנק לנהל את התיק? אבא שלי לא מבין כלום בזה ויש לו תיק או כמה בבנק. אני בודק בשבילו לפעמים את המצב שם ואת האמת, אני לא רואה תוצאות של ממש. הסכום הסופי תמיד אותו סכום פלום כמה גרושים. זה אומר שבבנק לא כדי או שהוא בחר בתוכנית לא מסוכנת לכיס?

RonenM62

New member
פקידים...

אל תעביר אחריות לאף אחד אחר. אני אגלה לך סוד... 95% מהמשקיעים בבורסה - מפסידים !!! ההבדל בין "מהמר" למשקיע הטמון בשלושה מרכיבים עיקריים (כמו כל דבר בצה"ל...): מקצוענות, שיטה ומשמעת. אם אתה רוצה להמנות אל ה- 5% המרוויחים בבורסה ולהגיע עם הכסף גם לגיל 24, תקדיש את הזמן ללמוד, ללמוד וללמוד. ההזדמות להשקעה לא תברח. הבורסה תהיה שם גם בעוד חודש או חודשיים...

gavnuk

New member
כמו שחשבתי, בורסה גדולה עלי..

אוקי, אני אעיין בינתיים במילון המושגים. אם יהיו לי שאלות אני לא אהסס לרשום :)

RonenM62

New member
וואלה...מילון המונחים הופיע...

לא שמתי לב בכלל... (הוא עדיין לא מכיל את הכל... עיין גם בשאלות נפוצות ומאמרים ותצמד אלינו...בתוך שמן קצר תשיג ידע השקול לשנות לימוד אחדות באוניברסיטה...

קודם כל ללמוד!!! חובה והכרחי

ידע = כוח = כסף נקודה. תלמד תלמד ואז תתחיל להשקיע ......

למעלה