חדש: בשילוט האלקטרוני הסטנדרטי בתחנות

מצב
הנושא נעול.

מופיעים היום שני זמנים לכל קו, ולא אחד כמו קודם. לא יודע אם זה השתנה בכל מקום, אבל זה מה שראיתי בתחנת ז'בוטינסקי / רש"י ברמת גן. בגלל המקום שתופס הזמן השני, שם תחנת היעד נחתך באמצע האות. אבל זה עדיין ניצול עדיף של המקום לדעתי.

orchilit

New member
ראיתי את זה גם אתמול בתחנות בת"א

מופיעים היום שני זמנים לכל קו, ולא אחד כמו קודם. לא יודע אם זה השתנה בכל מקום, אבל זה מה שראיתי בתחנת ז'בוטינסקי / רש"י ברמת גן. בגלל המקום שתופס הזמן השני, שם תחנת היעד נחתך באמצע האות. אבל זה עדיין ניצול עדיף של המקום לדעתי.
ראיתי את זה גם אתמול בתחנות בת"א

(בגבעתיים זה עדיין העמודים הישנים, אז אין את זה שם)
האמת שברוב המקרים שמות היעדים היו גם ככה ארוכים מדיי (למשל לקו 51 היה כתוב תחנות רציפים עירוני תחנה מרכזית פ"ת, עדיף היה לקצר את זה).
לא רע בכלל.

Ofekalef1

New member
מה שני הזמנים?

מה שני הזמנים?

J e n i e

New member
ראיתי שלטים כאלה בירושלים די מזמן

אני לא בטוחה האם זה בכל ירושלים, או רק השלטים של מרכז העיר, אבל הם מראים שני זמנים לכל קו כבר די הרבה זמן.

גם אני חושבת שזה שינוי טוב, ומקווה שישימו יותר שלטים באופן כללי, אני מניחה שאשתמש יותר בשלטים עכשיו כשאוטובוס קרוב הפסיקה לעבוד.

davidfainshtein

Member
מנהל
בירושלים זה כך מההתחלה.

אני לא בטוחה האם זה בכל ירושלים, או רק השלטים של מרכז העיר, אבל הם מראים שני זמנים לכל קו כבר די הרבה זמן.

גם אני חושבת שזה שינוי טוב, ומקווה שישימו יותר שלטים באופן כללי, אני מניחה שאשתמש יותר בשלטים עכשיו כשאוטובוס קרוב הפסיקה לעבוד.
בירושלים זה כך מההתחלה.

כבר עכשיו ברור שלפחות בתחנות מרובות קווים השלט קצר מדי

בירושלים זה כך מההתחלה.
כבר עכשיו ברור שלפחות בתחנות מרובות קווים השלט קצר מדי
והוא מראה לקט של קווי אוטובוס שעתידים להגיע ב-1-3 דקות הקרובות, והערכת זמנים לשאר הקווים נדחקות אל מחוץ לשלט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה