חדש בקניון ערים בכ"ס מסעדת מוזס עם מטבח נ"ג|4

חדש בקניון ערים בכ"ס מסעדת מוזס עם מטבח נ"ג|4

היינו שם אתמול והם ערוכים ומוכנים לקראתינו מקסימים מברכי פנים יש להם מטבח נקי, ולחמניות להמבורגר ללא גלוטן והמסעדה מהממת הם יושבים בחלק החדש ליד סופר פארם איפה שפעם היה קופי בין איזה כייף שכל פעם מגלים כמה המודעות גדלה ומתעצמת ועכשיו אפילו יש תחליף לבלאק בתאבון לכולם אנחנו שם בשישי בצהרים עידן מחכה כבר בכיליון עיניים בתאבון לכולכם

ADEELI

New member
טוב, שוכנעתי, כפ"ס היא "העיר" עבור צליאקים

אבל את זה ידעתי מזמן
. האמת שזו עיר טובה גם ללא צליאקים.

יש עוד סניפים של מוזס שמותאמים לנו

אני מקווה לבדוק בקרוב סניפים אחרים. ובאופן כללי לגבי הערים הטובות - שמתי לב שבתקופה האחרונה נראה שכמה ערים "מתחרות" על התואר "העיר לצליאקים": בכפר סבא עולה כל פעם משהו חדש, אחרי האירוע בירושלים גילינו שיש גם כמה ירושלמים שהיו דיי שקטים אבל עושים נפלאות נ"ג, ת"א אמנם היא ת"א אבל נראה שגם שם האפשרויות הנטולות רק גדלות וכמובן - פתח תקווה ששומרת על מעמד יציב ובתור בונוס יש שם את תמי. איזו עיר היא הבאה בתור?

פינקי33

New member
לרמת גן יש ממי ללמוד הא? ../images/Emo9.gif

אין לנו לא במרום נוה, לא בקניון גבעתיים הקרוב ולא בקניון רמת גן איזו אופציה נ"ג לרפואה... רק בעזריאלי וברמת החייל... אה, וגם במרכז ר"ג....

ADEELI

New member
נכון מבאס? אנחנו עיר גדולה עם הרבה צליאקים

אני מכירה לפחות 15 צליאקים באזור שלנו. רגע, רגע, נזכרתי. בישולה דיברה עם הבעלים של ג'רביס במרום נווה והם מבינים בצליאק. אמרו שהצ'יפס ללא גלוטן ואת הבשרים מוכנים להכין בלי תבלינים. יש את גלידת ברויסימו שהיא ללא גלוטן. הבעיה שבפעם היחידה שניגשתי אליהם, הם לא היו מוכנים להוציא קופסת גלידה חדשה בטענה שנגמרו כל הגלידות (אנחנו מדברים על אמצע הקיץ!). עכשיו נשאר לשכנע את קפה קפה להביא דברים בלי גלוטן... אה.. אל תשכחי את החנות החדשה של אניס בגבעתיים. עכשיו תהיה אספקה של קרמבו..

פינקי33

New member
באמת? יש מצב לג'רביס?

בשבוע שעבר הייתי עם הלדים בג'ימבורי וכל כך התבאסתי להריח את כל הריחות שם ולהבריח אותם מיד הביתה.... היה לי כל כך עצוב.... איפה הגלידה הזו? בקפה קפה יש עוגה בלי גלוטן. חבל לי על הפלאפל בקומה שניה והבורגר ראנץ' שזה לא רלוונטי עבורנו... והפיצה בחוץ..... אוף.....

daniela21

New member
הגלידרייה נסגרה

במקומה יש עכשיו "רולדין", תהיי בטוחה שאין שם מילימטר בלי גלוטן.. ואניס זו חנות טבע וכאלה לא חסר בר"ג, מה שכן חסר אלו מסעדות. מצד שני, אני לא חושבת שגם ככה יש יותר מידי מבחר של מסעדות בר"ג, לא?

net the jet

New member
איפה יש אניס ? הם עדיין מחזיקים דברים של

אור וקינמון ?

amysh

New member
נכנסתי לאניס השבוע לא נפלתי

מבחר לא גדול בכלל, חנות קטנטנה, בקפואים בכלל יש מעט מאוד דברים, והמחירים- כרגיל בשמיים. ויצמן פינת שנקין לא זוכרת אם ראיתי שם דברים של אור וקנמון

ADEELI

New member
יש חנייה ברח' המקביל

אם אני לא טועה רח' ז'בוטינסקי ויש להם את המוצרים של אור וקינמון.

amysh

New member
זה בשנקין . בשנקין (קרוב לפינת ויצמן)יש חניון

בז'בוטינסקי לפעמים מוצאים חניה בכחול לבן גם ברחוב גוש עציון יש לפעמים חניה ברחוב.

דווקא יש קרוב לקניון גבעתיים!!!

את בית קפה בן עמי. אכלתי שם השבוע עוגת שוקולד מעולה ויש עוד עוגה אחת. יש להם גם כריכים וקישים שלא טעמתי אבל נשמעו מבטיחים. גם באושי אושי בקניון יש סושי שמאוד צקפידים ומנקים את הקרש ומודעים לעניין. יש להם אפילוי סויה נטולה. אגב, אמרו לי שגם בקישריה בכצנלסון יש המון סוגי קיש ללא גלוטן עוד לא הספקתי לבדוק... בתאבון

net the jet

New member
כריכים נ"ג ? גם אני שמעתי שבקישריה יש

אבל כשקניתי בסוף דצמבר ( לא נ"ג ) לא היה להם משום מה נ"ג...

בעבר גם אני ראיתי במקומון שהקישריה פירסמו

שיש להם קישים נ"ג, אבל לאחר בירור הסתבר שלא כך הדבר

סושי

היי גזר גמדי לאיזה קניון הכוונה יש אושי אושי ועל מה אני צריכה להקפיד או לבקש (זה בשביל בתי)

כפר סבא: עיר עבור הצליאקים

אכן כפ"ס היא עיר עבור צליאקים ,ממסעדות עם תפריטים ללא גלוטן ,בתי טבע ואפילו דוכן ללא גלוטן של מטעמי קרין בקניון איזה כיף.

למעלה