חדש בפורום

Barvazoom

New member
../images/Emo25.gifבלי שום ספק! את תמיד אבל

תמיד מעלה לי את מצב הרוח שתדעי! ותפסיקי להסמיק תיכף ומיד! מותר לי להחמיא לך... :]

תומר

קודם כל,
אני חושבת שלהרגיש רווחה אחרי שסיימת מערכת יחסים של כל כך הרבה שנים שכנראה לא ממש הלכה טוב בתקופה האחרונה, זה נורמלי לגמרי. אני מקווה שאתה וגם החברה שלך לשעבר תרגישו טוב בקרוב, ותגובות הסביבה ממש לא צריכות לעניין אותך. ובעניין אמא שלך... מאחר ואתה אמור לחיות עם החברה שלך ולא היא, אני בטוחה שהיא תבין שאם לא היה לך טוב אז עדיף (גם לחברה שלך אני חושבת, למרות שהיום היא בטוח לא חושבת ככה) שקמת והלכת, ולא נשארת איתה בשביל שאמא שלך תהיה מרוצה או מכל סיבה אחרת.

MaYcHuK

New member
היי קודם ברוך בואך שנית בהצלחה

ג' לא נשמע מגעיל לפעמים אכן מרגישים תחושת הקלה זהו ... תהנה , תעכל, ונדמה לי שאני אדבר בשם כולם כשאגיד שאנחנו פה בשביל כתף וכל דבר אחר למעשה

Barvazoom

New member
נצל"ש-->../images/Emo24.gifלמאייצ'וק

למה? ככה, סתם, כי בא לי. :]

MaYcHuK

New member
תודה יפה שלי

חיבוק ממך תמיד מגיע בזמן קמתי היום כשכל הפנים שלי דמוי הרפס - לא ברור לי למה כמה ואיך אני רק יודעת שזה משפיע על מצב רוחי, בנוסף בעירייה המחו******** לא מחזירים לי כסף עבור הארנונה וכולי עצבנית ואני מתוחה לקראת המעבר דירה , כולי התרגשות בקיצור מאיצוק היום בחגיגה רגשית ... ולאוו דווקא חיובית

Barvazoom

New member
עונה לך בסטייל מאי בימים האחרונים:

1. בית מרקחת בעבור מה שקרה בפנים 2. עירייה, תעבירי לי את הפרטים ננסח להם מכתב קשה... 3. מעבר דירה - > זה מה שרצית בובי, ברור שזה טיפה מלחיץ אבל יהיה מעולה, מבטיחה! 4. חגיגה ריגשית - > היאח הידד!! יודעת למה? כי זה אומר שיש לך רגשות.... 5. טוב, טוב הנה אני מתפנה מפה...
(אוהבתותך!)

MaYcHuK

New member
אני מתה עליך יפה שלי

ואם הייתי יכולה לחייך הייתי מחייכת נשבעת לך!

tomer1234

New member
כשנכנסתי לפה

בפעם הראשונה, לא ידעתי למה לצפות. האמת שלא ציפיתי לכלום. כל התחום הזה של פורומים לא היה קרוב אלי. התייחסתי אליו (ואני עדיין קצת מתייחס) בחשדנות. ניראה לי מוזר לדבר עם אנשים שאני בכלל לא מכיר ועם אנשים שאני אפילו לא יודע אם הם באמת מי שהם טוענים שהם. אתמול, כשלא עשיתי כלום, הסתכלתי על הפורום ובשלב מסויים החלטתי למה לא.למה לא לנסות משהו חדש שיכול לצמוח ממנו טוב (אני מקווה). אז קפצתי למים/לפורום ולפי התגובות שקיבלתי אני שמח שפעלתי כך.

MaYcHuK

New member
אני שמחה שכך אתה מרגיש

אל תיבהל כשהסנטה מריה של האנשים כאן תעלה ופתאום תבחין בויכוחים קטנים זה בעצם כמו במערכת יחסים אנחנו מתווכחים כדי להתפייס... מותר לשאול מה קרה עם בת הזוג ? ולמה אחרי 7 שנים נפרדים ולא מתחתנים? אפשרי גם במסר אישי אם לא מתאים לך להיחשף ככה סתם

© RoNa

New member
ברוך הבא ../images/Emo140.gif

אתה עובר תהליך טיבעי לחלוטין. 7 שנים זה המווווון זמן, ויהיו לך עוד הרבה רגשות מעורבים עד שתעבור את התהליך הזה לחלוטין. קח את הזמן שלך, תתאושש. תהנה עכשיו מהלבד והשקט שאתה צריך. תצבור כוחות חדשים לפני שאתה נכנס שוב לקשר.

tomer1234

New member
שקט

כשכתבת על הצורך בשקט, פתאום ניראה לי שהבנתי את המצב שהייתי שרוי בו ביומים האחרונים. מצב מבולבל ומנוגד. מצד אחד יש בי רעש ובלאגן. מעין סיחרור מטורף בלב ובמוח, ומן הצד השני והמנוגד, יש מן סוג של שקט שקט פיזי (כי אני נמנע מלדבר עם אנשים) וגם מן שקט פנימי שאני לא מסגול לתאר אותו

למעלה